HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Oksimoron için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

63 tane okuyoruz

TamBirAzize - OKUNDU
yorgun anneanne
pozitifhatun - OKUNDU
Oksimoron - OKUNDU
Kanguru_ - OKUNDU

KUMBARA: Ayet'el Kürsi
Not: Özel günlerde kullanmak üzere Biraz kumbara yaparsak iyi olur arkadaşlar

TamBirAzize canim Alah razi olsun benim yerime okudun.diger listede ben de senin yerine okurum cok tesekkur ederim
Benim duam bitmis okuyanlardan Allah razi olsun hakkinizi helal edin..rabbim dualarimizi dileklerimizi kabul etsin insallah

Kanguru_ için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

63 tane okuyoruz

TamBirAzize - OKUNDU
yorgun anneanne - OKUNDU
pozitifhatun -OKUNDU
Oksimoron
Kanguru_

TamBirAzize canim Alah razi olsun benim yerime okudun.diger listede ben de senin yerine okurum cok tesekkur ederim
Benim duam bitmis okuyanlardan Allah razi olsun hakkinizi helal edin..rabbim dualarimizi dileklerimizi kabul etsin insallah
rica ederim canım ne demek Allah hepinizden,hepimizden razı olsun

Kanguru_ için okuyoruz

63 tane okuyoruz

TamBirAzize - OKUNDU
yorgun anneanne - OKUNDU
pozitifhatun -OKUNDU
Oksimoron -OKUNDU
Kanguru_ - OKUNDU

kızlar liste bitti Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin, yeni listeye başlayalım inşaAllah, katılmak isteyen olursa. pozitifhatun canım yoğun değilsen listeye devam edersin yoksa yine ben devam edebilirim inşaAllah

Canim Allah razi olsun listeyi takip ettin.benim is degisikligim olunca yogunlastim. Istersen ikimizde takip edelim ben tam emin degilim tek basima takip edebilecegimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…