HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Oksimoron Oksimoron için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

63 tane okuyoruz

TamBirAzize TamBirAzize - OKUNDU
yorgun anneanne yorgun anneanne
pozitifhatun pozitifhatun - OKUNDU
Oksimoron Oksimoron - OKUNDU
Kanguru_ Kanguru_ - OKUNDU

KUMBARA: Ayet'el Kürsi
Not: Özel günlerde kullanmak üzere Biraz kumbara yaparsak iyi olur arkadaşlar :KK66:

TamBirAzize TamBirAzize canim Alah razi olsun benim yerime okudun.diger listede ben de senin yerine okurum cok tesekkur ederim
Benim duam bitmis okuyanlardan Allah razi olsun hakkinizi helal edin..rabbim dualarimizi dileklerimizi kabul etsin insallah

Kanguru_ Kanguru_ için okuyoruz
Rabbim açtığımız elleri boş çevirmesin, gönlümüzden geçenleri hayırlısıyla nasip eylesin inşaAllah

63 tane okuyoruz

yorgun anneanne yorgun anneanne - OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun -OKUNDU
Oksimoron Oksimoron
Kanguru_ Kanguru_

Not: Özel günlerde kullanmak üzere Biraz kumbara yaparsak iyi olur arkadaşlar :KK66:

TamBirAzize TamBirAzize canim Alah razi olsun benim yerime okudun.diger listede ben de senin yerine okurum cok tesekkur ederim
Benim duam bitmis okuyanlardan Allah razi olsun hakkinizi helal edin..rabbim dualarimizi dileklerimizi kabul etsin insallah
rica ederim canım ne demek Allah hepinizden,hepimizden razı olsun:dua:

Kanguru_ Kanguru_ için okuyoruz

63 tane okuyoruz

yorgun anneanne yorgun anneanne - OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun -OKUNDU
Oksimoron Oksimoron -OKUNDU
Kanguru_ Kanguru_ - OKUNDU

kızlar liste bitti Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin, yeni listeye başlayalım inşaAllah, katılmak isteyen olursa. pozitifhatun pozitifhatun canım yoğun değilsen listeye devam edersin yoksa yine ben devam edebilirim inşaAllah :dua:

kızlar liste bitti Rabbim ettiğimiz duaları kabul etsin, yeni listeye başlayalım inşaAllah, katılmak isteyen olursa. pozitifhatun pozitifhatun canım yoğun değilsen listeye devam edersin yoksa yine ben devam edebilirim inşaAllah :dua:
Canim Allah razi olsun listeyi takip ettin.benim is degisikligim olunca yogunlastim. Istersen ikimizde takip edelim ben tam emin degilim tek basima takip edebilecegimden :KK43:

X