HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Arkadaslar cokozur diliyorum islerim cok yogun listeyle ilgilenemedim bir arkadas takip edebilecekse listeyi baslatin malesef ben bu siralar ilgilenemeyecegim :KK43:

Yeni 313 AYET-EL Kürsi listesi

TamBirAzize TamBirAzize
yorgun anneanne yorgun anneanne
pozitifhatun pozitifhatun
Oksimoron Oksimoron
sees sees
IrResistibLe_ IrResistibLe_
Kanguru_ Kanguru_

NOT: Kızlar liste (21.11.2016) pazartesi başlayacak, pozitif hatun yoğun olduğu için ben devam ettireceğim geçici bir süre inşaAllah. Hiç yapmadım böyle bir şeyi yanlışım kusurum olursa hakkınızı helal edin. 7 kişiyiz 45 tane okursak kalan 2 taneyi kumbaraya atacağım bilginiz olsun.

Yeni 313 AYET-EL Kürsi listesi

TamBirAzize TamBirAzize
yorgun anneanne yorgun anneanne
pozitifhatun pozitifhatun
Oksimoron Oksimoron
sees sees
IrResistibLe_ IrResistibLe_
Kanguru_ Kanguru_

NOT: Kızlar liste (21.11.2016) pazartesi başlayacak, pozitif hatun yoğun olduğu için ben devam ettireceğim geçici bir süre inşaAllah. Hiç yapmadım böyle bir şeyi yanlışım kusurum olursa hakkınızı helal edin. 7 kişiyiz 45 tane okursak kalan 2 taneyi kumbaraya atacağım bilginiz olsun.
313 sayısı önemli bir sayı değil mi yani ne 1 eksik ne 1fazla olmamalı diye biliyorum kumbara olayı olmasa daha iyi degilmi

313 sayısı önemli bir sayı değil mi yani ne 1 eksik ne 1fazla olmamalı diye biliyorum kumbara olayı olmasa daha iyi degilmi
kumbarayı pozitif hatun da devam ettiriyordu canım hastalık filan olunca okunmuyor ya yada aksi bir durumda ordan alıyordu tedbir amaçlı yani ,ondan böle birşey yazdım ben de

Kızlar ben adet oldum düzensizlik var :KK43: benim sayiyimi ay ederseniz sevinirim inşallah bende başka bir arkadaşını kadare yine yardım ederim 313 sayısı listede okuyabileceklere pay ediliyor galiba

Mesajım çok karışık olmuş kusura bakmayın telefon otomatik düzeltiyor sayımı pay ederseniz sorun olmaz bende mazeretli arkadaşlara yardım ederim inşallah :)

X