HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Sealand Sealand icin okuyoruz
rabbim actigimiz elleri yalvardigimiz nefeslerimizi geri cevirmesin gonlumuzden gecenleri hayirla gerceklestirsin insalah

Arkadaslar 9 kisiyiz herkes 35 adet okuyor. Artan iki taneyi ben kendi okudugumdan kumbaraya eklicem

mahperi hatun mahperi hatun OKUNDU
Sealand Sealand
TamBirAzize TamBirAzize OKUNDU
yorgun anneanne yorgun anneanne
C Camille_claudel
C Cemrecoksever OKUNDU
Oksimoron Oksimoron OKUNDU
sees sees OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU

KUMBARA: 2 AYET-EL Kürsi
Bu arada biraz kumbara yaparsak iyi olur.malum ozel gunler falan olunca ordan kullaniriz :KK66:

Sealand Sealand icin okuyoruz
rabbim actigimiz elleri yalvardigimiz nefeslerimizi geri cevirmesin gonlumuzden gecenleri hayirla gerceklestirsin insalah

Arkadaslar 9 kisiyiz herkes 35 adet okuyor. Artan iki taneyi ben kendi okudugumdan kumbaraya eklicem

mahperi hatun mahperi hatun OKUNDU
Sealand Sealand
TamBirAzize TamBirAzize OKUNDU
yorgun anneanne yorgun anneanne OKUNDU
C Camille_claudel OKUNDU
C Cemrecoksever OKUNDU
Oksimoron Oksimoron OKUNDU
sees sees OKUNDU
pozitifhatun pozitifhatun OKUNDU

KUMBARA: 2 AYET-EL Kürsi
Bu arada biraz kumbara yaparsak iyi olur.malum ozel gunler falan olunca ordan kullaniriz :KK66:

Kizkar rica etsem banada okurmusunuz,,,allah kabul etsin inşallah, ,tabiki oncelik saglik 2ci,tup,bebek denemesindeyim,,transferimin 7gunundeyim,,inşallah bebegim,benimle olur, ,

Kizkar rica etsem banada okurmusunuz,,,allah kabul etsin inşallah, ,tabiki oncelik saglik 2ci,tup,bebek denemesindeyim,,transferimin 7gunundeyim,,inşallah bebegim,benimle olur, ,
Allahım hayırlısıyla sağlıkla bebeğine kavuşmanı nasip etsin inşallah..Senin için de okudum arkadaşım Allah kabul etsin..

X