HER GÜN 313 AYETEL KÜRSİ

Günaydın arkadaşlar katılmak isterim ama normal namaz abdesti olmadan okuyabiliyormuyuz.Çalışıyorum burda herzaman abdest almam kolay olmuyo da

Kizlar kusura bakmayin. Buraya da giremedim kac zamandir. Sorunlarim vardi. Hakkinizi helal edin.

Hanimlar bu kumbara isini nasil yapiyorsunuz tam anlamadim ama dualar hassasiyet ister bence.
Bugun Ayseye 315 okundu, neyse yarin Fatmanin sirasi 2 fazla olani Fatmaya sayariz seklinde yapiyorsaniz yapmayin bence,
sonucta kisinin ismiyle veya rumuzuyla niyetlenerek okuyorsunuz.
Rabbim sesinizi duysun insallah. Amin.

Hassasiyetin icin tesekkur ederim

Kumbaraya okurken listedeki arkadaslarimiza sonradan bagislamak uzere diye okuyoruz

Yeni listemiz hayirli olsun kizlar
rabbim actigimiz elleri yalvardigimiz nefeslerimizi geri cevirmesin gonlumuzden gecenleri hayirla gerceklestirsin insalah

Arkadaslar 10 kisiyiz herkes 31 adet okuyor. sira kimdeyse o 34 tane okuyor.
yeni listemizle okumaya basliyoruzz

@-Mahperi-
Sealand
pozitifhatun
M Mihrisaah
yorgun anneanne
C Camille_claudel
C Cemrecoksever
@Gojiberries
sees
TamBirAzize

KUMBARA: 10 AYET-EL Kürsi
Bu arada biraz kumbara yaparsak iyi olur.malum ozel gunler falan olunca ordan kullaniriz

Arkadaslar sirayla hepimize okuyacagiz.bu sirada bir kisiye okudugunuzda diger kisinin sirasi gelmeden vaktinizolup da önden okudugunuz zaman bana ozel mesaj yollarsaniz ben not alir o kisinin sirasi geince sizi hemen okundu diye isaretlerim.

rabbim actigimiz elleri yalvardigimiz nefeslerimizi geri cevirmesin gonlumuzden gecenleri hayirla gerceklestirsin insalah

@-Mahperi- için okuyoruz

@-Mahperi-
Sealand
pozitifhatun
M Mihrisaah
yorgun anneanne
C Camille_claudel
C Cemrecoksever
@Gojiberries
sees
TamBirAzize

Bu arada biraz kumbara yaparsak iyi olur.malum ozel gunler falan olunca ordan kullaniriz [/QUOTE]

Arkadaslar liste yapilirken daha onceki listeden devam eden arkadaslari öne yazdim cunku onlar zaten listedeydi sonraki arkadaslari da sayfaya yazislarina göre siraladim. sadece tambirazize rumuzlu arkadas ile ben yer degistirdim bilginiz olsun

@-Mahperi- için okuyoruz

@-Mahperi-
Sealand
TamBirAzize
M Mihrisaah
yorgun anneanne
C Camille_claudel
C Cemrecoksever
@Gojiberries
sees
pozitifhatun

Bu arada biraz kumbara yaparsak iyi olur.malum ozel gunler falan olunca ordan kullaniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…