Her erkek aldatır diye bir kural var mı?

öncelikle seni kutluyorum canım 5 yıldır güvenmişsin aklına bişey gelmemiş kötü anlamda..seni 5 yıldır aldatmayan insan bundan sonra yüzde 80 aldatmaz korkma canım öptüm seni

ben aldatildim malesef once netten kotu sitelere girmeye basladi nekadar silsede bana rapor geliyor daha sonra arkadas bulma sitelerine uye oldu en sonunda da evimize yakin civarlardaki kizlara netten ceb nosunu atti bu cok kotu bir duygu malesef ve dun itiraf etti zaten etmek sorundaydi hersey gun gibi ortadaydi ve yanimda kac kere arandi boyle birini tanimiyorum modlarina girdi. genel evine de 2 kere gitmis size soruyorum siz olsaniz ne yaparsiniz????

kadınların aldatma hikayelerini dinleyip "her kadın aldatır" derse erkekler ve bu nasıl yanlış olursa, hoşumuza gitmezse aynı şey onlar için de geçerli...eğer her erkeğin aldatma potansiyeli olduğuna inanıyorsak her insanın aldatma potansiyeli olduğuna inanmalıyız....yok kişiden kişiye değişir diyorsak o başka.....

aldatır erkeklerin geninde var bu yapı onun için bugün yapmasa bile bir gün yapacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…