Her erkek aldatır diye bir kural var mı?

çok fazla sayıda olmamakla birlikte aldatmayan erkek vardır die düşünüyorum.. aslında kadın-erkek diye ayırmayı yanlış buluyorum çünkü aldatan erkekten daha fazla sayıda aldatan kız gördüğümü rahatlıkla söliyebilirim..

biraz doymuşlukla biraz da kendine olan saygyla alakalıdır bence.. türk erkeklerinin cinsellik konusundaki doygunluk seviyelerini ve cinsellik yaşayabilmek için neleri göze aldıklarını (arena'nın eski bölümlerinden hatırlarsınız, aidsliyim diyen hayat kadınına atın ölümü arpadan olsun diip arabasına alan bi adam bile görmüştür bu topraklar) düşünürsek ne yazık ki büyük çoğunluğu oluşturuyorlar..

bende çevremde gördüğüm insanlara yada evliliklere baktığımda aldatmayan erkek yok derdim
en çok güvendiğim asla yapmaz dediğim erkekler bile aldatmasada küçük kaçamaklar yani göz teması kurduklarını el şakası yaptıklarıını görüyordum
ta ki eşime rastlayana dek
benim evleneceğim insan kesinlikle beni aldatacaktır diye kendimi öyle inandırmıştım ki eşimin böyle biri olmaması beni şaşırtmıştı
hala da şüphe etmediğim zamanlar olmuyor değil
güvenmediğimden mi hayır
ama olur ya diyorum
sende bana dönmüşsün
güveniyorsun ama içindeki olur ya kuşkusuna dur da diyemiyorsun
ama var aldatmayan erkeklerde var

Güzel arkadaşım,böyle kuruntularla kendini yıpratma...
Her erkek aldatır diyemeyiz ki...Evet aldatanlar çoğunlukta ama...
Artı senin beş yıllık bir ilişkin var...Bazı evlilikler bile bu kadar sürmüyor.Sen bu süre zarfında tamamen olmasa da tanımışsındır sevdiceğini.

şunu belirteyim aldatmanın cinsiyet ayrımı olmaz kadında-erkete aldatır. aldatamasınnın temel nedi ilgi görememektir.ilgiyi göremen kişi aradığı mutluluğu duşarıda bulur. bu mutluluk duygusal ve cinsel mutluk olarak 2 ye ayrılır. her 2 dyurmdada kişi radığı mutluluğu eşinde bulamzsa duşarı açlır. yani şu oluyor aldatam karşı tarfın ilgi ve sevgisine bağlıdır. ha tabi bide istisnai durmlar var o da şu rahat batıp aldatanlar var o ayrı bir konu

canım nie aldatsın her erkek aldatan bisürü kadında war die hepimiz aldatıcak diiliz ya bu kişilik meselesi aldatmaya meğilli biri olsa 5 yıl diosun illah bişeyini görürdün,duyardın sen hiç kendinide ilişkinide yıpratma tamam bu dewirde babana bile güwenme diolar ama böyle herkesten şüphe duyarakta korkarakta ne yaşanır ewlenilir nede arkadaşlık kurulur mutluluklar diliorum sizea.s.

evet her erkek yada her kadın aldatmaz... bir kere kendisine saygısı olan biri aldatmamalı zaten...hem insanlar kendilerine yapılmasını istemedikleri şeyi karşısındakine yapmamalılarki birgün bu kendilerine yapılsa bile bunu haketmediklerini düşünerek vicdanları harat ederek gerekn tepkiyi verebilmeliler tabii bu pişkinler için geçerli diil :) ayrıca ben aldatma olayını sadece ilgisizlikten kaynaklanan birşey olarak görmüyorum.... birçok nedeni olabilr fazla ilgi bile aldatmaya nedendir kişi bu hakı kendinde görsün yeter... fazla ilgili bunaldım yada fazla ilgi gösteriyor beni o kadar çok seviyorki nasılsa gitmez bende gönlümün istediğiyle olabilirim yada açlık gözü doymayan herkes benim olsun her kaş göz eden koynuma girmeye hazır olanla olmalıyım oda benim buda benim onuda istiyorumm.... ayy yeterki içinde olsun birinin...sende erkek arkadaşından henüz böyle bir yanlış görmemişsin bırak görmeyi şüphe duyacağın bir durum bile olmamış adamın durduk yere günahını alma ama bazı arkadaşlarda katılıyorum yüzde yüzde güvenme...kimse yüzde yüz güveni haketmez açık bir pay her zaman olsun ki birgün allah korusun başına böyle birşey gelse bile (gelmemesini temenni ederim) kendini teselli edebilecek bir nedenin olsun... mutluluğunun daim olması dileğiyle

her erkek aldatmaz canım. kişilikle alakalı .
eğer sevgilinin 5 yılda bir yanlışını görmediysen, bunu dile getirme.
bu ihtimali (küçük de olsa) göz önünde bulundur.

bende çok düşünürüm bunu..6 yıllık beraberliğim var ve buradan okuduğum olaylarl gaza gelip kaç defa onun başının etini yemişimdir kimbilir? sayemde yapmayacağı varsada yapacak yakında:))bence her erkek aldatmaz elbette aldatmayan vardır..bunların hepsi mi kişiliksiz ya? umarım o aldatmayanlarda bizlere denk gelmiştir kızlar:))

kısılık karakter allah korkusu saygı sevgı bence aldatmamak ıcın en buyuk etkendır
bu sıfatlar bulunmayan ve acız ınsan aldatır canım
6 yıllık evlıyım 1 yıl nısanlı 1yıl tanısma toplam 8 yıldır hayatımda olan askımmm
ne bır yanlısını ne bır hatasını gordum.
asla da gorecegımı zannetmıyorum
esıme cok cok guvenıyorum.
bence sızde bosyere kuruntu yapıp 5 yıllık guzel bır ılıskıyı mahvetmeyın derım.bırde bunu gıdıp soyledınız ve kıbarca sıtem etmıs.
hem unutmayın aldatan sadece kendını kaldırır sız aldatılmazsınız.o kendını aldatmıstır.kısılıgını ınsanlıgını sevgısını saygısını aldatmıs kendı kaybetmıs demektır

kızlar arkadaslarında dediği gibi aldatma kişilikle alakalı benimde eşime güvenim sonsuz ama allah sasırtmasın derim her zaman...aaaaaaaa benim eşim mi hayatta aldatmaz diye ortalıkta gezinen arkadaslarımın eşleri aldatoyor mesela...o yüzden allah kadını da erkegi de dogru insanlarla karsılastırsın ...bu forumda yazılan seylerede kafanı takma ...yazanlar var tamam ama yazmayanları düşün onlar cogunlukta...

ben Türk kızıyım arkadaşlar,
en ciddi ilişkilerim aldatılmayla sonuçlanmış olsa da yine aynı noktadayım :
benim kocam yapmaz :jeyyar:
erkek arkadaşım aldatmaz..:nazar:

Ben önüne ne cikarsa devirmek isteyenleride gördüm...burnunun dibinde hazir durani itenide gördüm ...libido meselesi...her erkek promisk olmaz...hatta bir cok promisk kadin var ...valla erkeklere bile kök söktürürler....bazi erkeleride kadinlar rahat birakmaz...onada rastladim

En büyük sorun bir erkegin promisk olup olmadigini nerden anlarsin...bu biraz kurbag masalina benzer ...bence...öpmeden anlamiyorsun( yani güvenmeden)...yaa beyaz atli bir prense dönüsecek...yada kurbag kalacak...rus ruletti gibi...cok mutlu olabilirsin...ama cok da mutsuz olabilirsin...bence cok fazla kafani yorma...sakin beni nasil olsa bu aldatir diyip askindanda vazgecme...olacagi varsa olur...olamayabilirde...bu güne kadar cok güzel bir iliskiniz olmus...hayatta hic bir seyin garantisi yoktur...yarina kimin cikicagini bile anca Allah bilir...gencliginin kiymetini bil...yasa...yok Ayse aldatilmis..yok Fatma aldatilmis...biz genelde burda sirf kadinlarin yönünden dinliyoruz...evlerde gercekten neler oluyor bilmiyoruz...onun icin gereksiz yere kendini ve sevdigini yipratma...kaydirigubbakcemile5...ben yirmi yillik evliyim... esim bana hic bir zaman yasatmadi aldatilma duygusunu...ama yinede elimi atese koyamam beni aldatmadi diye...artik yaa cok kurnazdi yani karda yürüyüp izlerini belli etmedi...veya gercekten yapmadi...simdi düsünüyorum ...acaba cok kuruntu yapip onu sürekli gözleyip, takip edip, yakalarim belki deseydim ...hala evli olurmuydum???...belkide hayir...sürekli süpeli oldugum icin o da belki kendinden süpe edecekti...onun icin ortada bir sey yokken kurcalamya gerek yok...kötü haber zaten tez duyulur...simdiden kendine deli etme...:1hug:

valla Allah insanı şaşırtmasın.yoksa karaktermiş kişilikmiş hepsi boş.ben eşime çok güveniyorum.içinde Allah korkusu olduğu için beni aldatmaz diye düşünüyorum.birde benim bir güvencem daha var.kaynım eşini aldattı ve çok büyük olaylar yaşandı.eşim yengesinin ve yiğenlerinin ne kadar perişan olduğunu gördü.abisine büyük bir nefret duyuyor.yaptıklarını iğrenç buluyor.bu kadar olaydan sonra kendi böyle bir rezilliğe kalkışmaz herhalde.ama yinede dediğm gibi Allah kimseyi şaşırtmasın

EVET CNM HER ERKEK ALDATIR...AMA EVLENDİĞİ ZAMAN ALDATIRLAR...KİMİ İLİŞKİİ ESNASINDA BİLE ALDATIR AMA ONLAR İSTİSNA....AMA EVLENDİĞİNDE EN ENE EN FAZLA 10 SENEDEN SONRA KESİN KESİN KESİN...ERKEKLERİN KİTABINDAKİ 1256 SAYFADAKİ KURAL BU...EVLİ OLAN ERKEK BELLİ BİR ZAMANDAN SONRA SIKILIR VE BİR ARAYIŞ İÇERİSİNE GİRER BULURSADA AFFETMEZ Kİİİİİİİİ BULUR..ÇÜNKÜ FARK ETMEZ GÜZEL MİŞ ÇİRKİNMİŞ.(çirkin olsun güzeli evde var zaten derler)yaniiii kendilerine erkekliklerine güven gelsinde hiçç farketmez kimmiş nasılmışşş..işde bu erkeklerin kitabı ALDATIR ALDATIR...onların kitabında HER ERKEK MUTLAKA ÖMRÜNDE 1 KERE ÇAPKINLIK YAPMALI...yoksa erkeğim diye ölmemeli.....yine onların kitabında aldatmak ÇAPKINLIK.....

arkadaşım aynen katılıyorum sana, hatta şunu diyorum; Aldatmayan erkek yoktur, yakalanmayan erkek vardır. Flört zamanı el bebek gül bebektir zaten, sizi elde etmek için çırpınır durur, ha belki o esnadada aldatan vardır ama denk gelmedim hiç. Ama şu var ki arkadaşlar evlenince kesinlikle aldatılıyorsunuz bunun kaçışı yok. İsterseniz 10 sene flört edin, dünya güzeli olun farketmez...

aldatan aldatana anasını satayım Çok üzgünüm çoook
Allah uzak tutsun bizi öylelerinden. :Saruboceq:
aldatmayan da çok. niye hepsi aldatsın ki.

etrafımı iyice gözlemledikçe benim aldatmayan erkek olduğuna inancım kalmadı arkadaşlar bu yani. Ama ben aldatmayı cinsellik olarak almıyorum burda, bence aldatmayı düşünmek bile aldatmak oluyor. Erkeklerin hepsinin aklına bi şekilde gelmiştir bu ortamı olmuştur yapmıştır veya ortamı olunca yapacaktır. Bence sizlerde etrafınızı iyi gözlemleyin, yanında eşi veya sevgilisi varken gözünüzün içine içine bakan erkekler yanında eşi yokken neler yapıyor acaba.Erkekler bunlerı kendi aralarında konuşup hava atıyorlar onlar için eşine yakalanmadıkça da aldatma olmuyor zaten. Belki binde bir vardır yapmayan,empati duygusu olan allah korkusu olan onlar bizimkilerdir inşallah arkadaşlar

her erkek aldatır diye genelleme yapmak yanlış. eğer sizi her çıktığınız aldatmışsa "her sevgilim beni aldattı" dersiniz olur biter. Çünkü ben bu tabuya sadece erkek arkadaşım açısından değil ailemdeki erkekler açısından da bakıorum. Mesela benim babam annemi asla aldatmamıştır aldatmaz da. Ya da abim ilişkilerinde o kadar vericidir ki böyle düşük bir şeyi düşünmemiştir asla. Bu biraz eğitim ve kişilik meselesi bence. :içelim:

5 parmagın besı bır deıldır.ınsanların bırbırlerını aldattıgı cok sık duyar olduk.ama her erkekte aldatcak dıye bıse yoktur.aldatanların cogunun aılevı yada ılıskı sorunu vardır ya sevmıyodur beraber oldugu kısıyle mutlu deıldır ne bılım saysak bıtmez aldatma sebeblerı.ama ınsanın içinde böle bıse varsa sen onu zıncıre vursanda yapar.bende zaman zaman dusundum acaba acaba yaparmı edermı dıye .bu zaman ıcınde neyı öğrendım bılıomusun onun dıger erkeklerden cok farklı oldugunu.ben 50 kızın ıcıne gozu kapalı bırakırım onu.ha yaparsada zaten er yada geç bu cıkar.bence sen cevrende gordugun seylerden etkılenme bu kadar kendıne ve sevdıgıne guvenıyosan sorun yoktur. mutlulugun tadını cıkar.
şu turuncu cümleler resmen bnm aşkım için düşündüklerim.. a.s.

nasıl bu kadar emin oluyorsun merak ettim
Beni şimdiye dek kimse aldatmadı, aldattıysada haberim olmadı. Ben yaşadıklarıma dayanarak söylemiyorum, gözlemlerimi söylüyorum. Her erkekte bu potansiyel var, erkekleri tanıdıkça göreceksiniz diyorum size. İyice bi tanıyın onların dünyasına bi girin o zaman anlarsınız. Ben kimseyi üzmek anlamında da söylemedim bunları kim isterki aldatılmayı? tek diyebileceğim gözümüzü dört açmak bu yani. Gerçi şimdi teknoloji sağolsun hem aldatma ortamını hazırlıyor, hemde yakalamaya yardımcı oluyor. Ama şu da var evli kadınların çoğuda bilse vaya hissetse dahi ses çıkarmıyor. Aptala yatıyor.

evet aldatmayan erkek de vardır ama çok düşük bi yüzde.belki seninki onun içindedir.şimdiden bunu düşünme.her şey yaşanacaksa yaşanır.umarım sen böyle bişey yaşamazsın

X