Her erkek aldatır diye bir kural var mı?

R

rainn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi rainn
Herkese merhaba. Ben üye olalı 2 - 3 gün oluyor.
Şimdi bir şey yazacağım ama kızmayın. benneyaptımki Ekimde tam 5 yıl olacak bir ilişkim var. Ona çok güveniyorum aldatmayacağı konusunda. Hatta insanların yüzünden nasıl biri olduğunu tahmin eden kişiler vardır ya öyle bir edebiyat öğretmenim vardı ve sevgilim için "o kadınlarla dolu bir odada kalsa asla dönüp bakmaz" demişti. Ama şimdi forumda o kdr çok aldatılma hikayesi okudum ki, o kdr çok var ki Çok üzgünüm çoook Anladınız siz beni? Acaba her erkek aldatır mı? o da yapar mı? Bu endişemi sevgilime de söyledim üzüldü çok, neden diğerleiyle aynı kefeye koyuyorsun dedi üstelik hiç kızmadan kibarca sitem etti. Ama ben çok korkuyorum. Güvensizlik değil bu.Belki de kaybetme korkusu. Bu zamana kdr hiç şüphe etmedim. Ama yazılanlar beni hem üzdü hem korkuttu. Çok kolay empati kuran bir insanım. Böyle bi soru işareti oluştu ben de . Acaba kuruntu mu yapıyorum?
Ne dersiniz?

• Konu Sahibi rainn
her erkek aldatmaz! aldatma erkeklere özgü bir şey değildir. sevdiklerini aldatan kadınlar gördüm şahsen okul hayatımda, iş hayatımda.

insanın karakteriyle ilgili bir konu olduğunu düşünüyorum. hiçbir sorunu da buna neden olarak kabul etmiyorum.

ayrıca gerçekten yüzüne yansıyor insanların içi. öğretmenine güven, bunca yıldır sevdiğin insanı da bu yüzden üzme.a.s.

• Konu Sahibi rainn
Her erkek aldatacak diye bir kanun yok kia.s
Yorgun savaşçı'ya katılıyorum bu insanların karakteriyle alakalı bir şey.
Demişsiniz ilişkim 5 yıllık,güvensizliğim yok,bir şeyini yakalamadım...
Bence ortada olmayan bir şey yüzünden karşınızdakini kırmayın.
Kendinize de boşa kuruntu yapmayın.
Allah iyi insanlarla karşılaştırsına.s.

• Konu Sahibi rainn
5 yıl boyunca bi maraz çıkarmadıysa bundan sonra da kolay kolay aldatmaz diye düşünüyorum
her erkek aldatır mı bilmiyorum
istisnalar mutlaka vardır
belki seninki de bu istisnanın içindedir
genel kabul;aldatmamışsa fırsatını bulamamıştır
sen sevgiline güven ama 100/100 güveni kimse haketmez
bu da aklının bi köşesinde olsun

• Konu Sahibi rainn
o soru işaretini bi an önce silmeye bak çünkü yapmayacak adamın aklına karpuz kabuğu getirirsin canımcım.

• Konu Sahibi rainn
Tabiki böyle bir kural olmaz.
Karakter meselesi olduğunu düşünenlerdenim bende.
Sevgilinize söylemeniz hoş olmamış ama,o yinede sizi incitmeden kibar bir şekilde cevap vermiş.
Ayrıca onu kaybetmekten ne kadar korksanızda belli etmemenizi tavsiye ederim.

• Konu Sahibi rainn
Her erkek aldatmaz. Erkek ya da kadın, kişiliğiyle ve ahlakıyla alakalı aldatıp aldatmaması. Kendine saygısı olan hiç bir erkek de kadın da aldatmaz karşısındakini. Kendisine saygısı yoksa, zaten ondan adam olmazç

Buradakileri okuyup da paranoya yapmamak gerek.

Böyle düşüncelerle birlikteliğine zarar verme bence.

Cinsilatif abla çok haklı. Kimse yüzde yüz güveni hak etmez.

• Konu Sahibi rainn
kimisi korkarda aldatmaz,kimisi çok sever aldatmaz...
ama %90 aldatır..

valla bence hepsi yapar erkek sonuçta hiçbirine güvenmiyorum :dilcikar:
ne efendi aklı başında ummadık adamların bile aldattıgına tanık oldum Çok üzgünüm çoook

valla bence hepsi yapar erkek sonuçta hiçbirine güvenmiyorum :dilcikar:
ne efendi aklı başında ummadık adamların bile aldattıgına tanık oldum Çok üzgünüm çoook

ewet sana katılıyorum canım ne demişler babana bile güvenmeyerimseniben

erkektir aldatır demiyeceğim çünki bu sadece erkeklere has bir şey değil.bence insanın içinde varsa zaten yapar.

yok öyle birşey. lülülülülülü
hayatında 1-2 erkek görmüş, onlar tarafından da aldatılmış insanların uydurması.
bide bazı kızlar var
özenle arayıp seçiyorlar belalı, her kız benim modundaki erkekleri.
hatta kendi ağızlarıyla söylüyorlar ben belalı, p.. tiplerden hoşlanırım diye.
sonra da ağlıyorlar tüm erkekler aynı diye.
:teselli:

bence seven erkek aldatmaz .Erkekler güvenmek zor ama bunu düşünmek insanı delirtir. Allah korkusu olan kişi böyle bişey yapmaz diye düşünüyorum. Ben aşkıma çok sormuşumdur bu konuyu hep cok kızmıştır." Elime okadar fırsat gectiki yapsam coktan yapardım. sabrettim allah bana senin gibi bir eş nasıp etti." sorarım işveli cilveli süper bi hatun gelse cilve yapsa ne yaparsın falan diye "o an orda bişeyler yapmayarak allah katında alacagım mükafat yaparak alacagım zevkten daha çok zevk verir bana demişti." Sen yinede Büyük konuşma derim."bunu yapmaktan allah a sıgınırım der" canım aşkım benim:asigim::asigim: Allah korusun böle bişeyden .Kısacası sen aşkına güven mutluluklara.s.

haklısın sanırım boşa dert ediorum kendime kaydirigubbakcemile2

gerçektende charming hiç hoş olmadı aynı soruyu o da bana sordu peki sen yapar msn diye. kırıcı bir soruymuş bu sanırım o da kırılmıştır..

--

Bir de bnm sevgilimin babası annesini aldatmış birkaç kez. O da annesinin neler yaşadığını görmüş vs. Bana bunu söyleyerek öyle kötü bir şeyi sana yaşatmam dedi. Bu söz ne yalan söleyim iyi geldi bana :1rolleyes:

Sen onun aldatacağini düşünüp şimdiden kuruntu yapip kendini üzüosun yarin birgün seni gerçekten aldatirsa ne yaparsin die düşünmeden edememdim ya kusuruma bakma sakin...ama şunu söleyebilirim sadece olmaz olmaz deme hayatta insanin başina herşey gelebilir sende bunu hep böle düşün seni aldatsa bile sen yilma kendinden vazgeçme güven kendine kendine inan ve güven bu sana her zaman cvp olur zaten.

Her erkegi ayni kefeye koymak yalnis olur..
zaten sadece aldatmak erkeklere mahsus birsey degil,insanin icinde varsa kadin erkek farketmez aldatir...

Her erkek aldatmaz,öyle bir kural da yoktur.
Benim eşim de asla aldatmaz,çok güveniyorum...Ben de görüyorum sağdan soldan yaşanmış hikayeler,insan üzülüyo doğal olarak etkileniyo,ama her böyle birşey duyduğumuzda gidip sevgilimize yada eşimize ben bunları duydum,sende aldatırmısın diye sormamız saçma olur heralde.
Anladığım kadarıyla sağlam bir ilişkiniz var.Bunun değerini bilin. Böyle güvensizliklerle ilişkinizi zedelemeyin derim ben.
Mutluluklar

haklısın cnm hayatta olmayacak şey yoktur ama karşılıklı çok güçlü bir bağımız (aşkımız) varken böyle bir şeyi yapacak kdr küçük bir insana bu denli aşık olacak kdr saf görmüyorum kendimi. bnmki bir anlık kaybetme korkusu olacak ki bu başlığı açtım sanırım. aynı korkuyu o da yaşıyor zaman zaman (bana söylemese de anlıorum).

ama yine de ileride bir gün soğursa benden eminim ki gelir bnmle konuşur birlikte noktayı koyarız öyle yapar ne yapacaksa. aynı davranış bnm içinde geçerli :1rolleyes: sonuna kdr dürüstlük olmalı aşk mevzusunda.

5 yıl dile kolay hiçbir şey eksilmeden aksine artarak aştık birçok sorunu. bundan sonra da eksilmeyeceğini biliyorum.

seviyorum beeee sırnaşık şey

herkese cvpları için tşk ederiiimmm :teselli: a.s.

canım oncelıkle hayatta herseyın hayırlısı, benım kankam yıne cok yakın bı arkadasımla cıktı 5 sene boyunca aldatmıs hıcbırımızın haberı bıle olmadı, yanı yapılmaz dıe bısey yok maalesef :S varsa ıcınde yapar fırsat gelınce , umarım senı hayal kırıklıgına ugratmaz.. ayrıca kımse aldatacak kadar kucuk bırını sevcegını dusunmuo bastakı ınsan melek gıbı oluo , kendıne asık edıo sonradan aldatıolar.. bu noktada dıkkatını cekmeden edemıcem... ayrıca benım unıversıtedekı hocamın bıle cok efendı kıbar dedıgı adam dırek yazılarımdan takıp edenler bılır, bana yapmadıgını bırakmamıstı, asla delı gıbı guvenme ılıskıyı genıs bırakma , bı elınden dıer elıne gıtcek kadar genıslıgı olsun, bunu kendı erkek arkadaslarım dıo bu devırde ben bıle kendıme guvenemıorum aldatmam dıe dıo, bu yuzden adamlar bole derken bıraz uyanık olmakta fayda var... keske sevgılıne dırek solemeseydın , hem aklına dusurdun ona bole bısey yapabılcek ımajını yakıstırdıgını soledın, hemde korkun ayan beyan bellı oldu, sadece aldatma ıle deıl en ufak saygısızlıkta gıtcegını bılmelı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…