Her erkek aldatır diye bir kural var mı?

Canim burda yazilanlar inan hepimizi cok etkiliyor..
Olumlu mu olumsuz mu henüz bir karar vermis degilim, ama sanirim iki yöndende etkiliyor.
Öncelikle burda yasananlara bakarak, sevdigimizi elestirip, ona karsi sogumamamiz ve sanki bizi aldatmis gibi davranmamamiz lazim.
Ama hic bir zamanda kimseye cok fazla güvenmemek lazim.
Güveneceksin, ama herzaman bir acik kapi birakacaksin.
Ben genelde, benim esim/sevgilim yapmayan diyenlerin aldatildigini gördüm, duydum.
Kimse hasa peygamber degil.
Insanoglu cig süt emmis, ne zaman ne yapacagi belli olmaz.
Fakat bütün bunlar senin sevdigin seni aldatiyor anlamina asla ve asla gelmez.
Sen bu 5 yil nasil devam ettiysen, ayni sekilde devam et.
Icim rahat ve güveniyor ol, ama "ama" demeyi unutma..

Mutluluklar canim, Rabbim hic ayirmasin..

yok cnm biz aramızda her türlü korkuyu sorunu endişeyi vs paylaşıp çözebilioruz. o da bensiz olmaktan başka birine gitmemden korktuğunu bana söyler ben de ona söylerim. ki birbirini seven her insan bu korkuları duyar. ben aynaya bakınca onu, o da beni görür. o yzden içim rahat hihoyyyt

ve dediğim gibi günün birinde benden yüz çevirirse önce gelir bana söyler, bitiririz sonra ne yapacaksa yapar. bu bnm içinde geçerli.

kaybetmekten korkarız ama güvenmemezlk yapmayız ikimzde. korkularımızı da suistimal etmeyiz. sengözlerimebaksanab erkeklerin %99 u aldatıosa bnm sevgilim %1 lik kısıma dahil yerimseniben

Karakter,ahlakla ilişkili bir şey bencede...

Biz bayanalrda yapabiliriz. Ama biz kendimize yakıştırmadıgımız takdirde o durumu üzerimizden atarız:icecream:

Hemen her gün aldatılma konuları yogun şekilde acılıyor. Nereye gidiyo acaba bu yaşam hayat

Saçmalama ya arkadaşim...
en nefret ettiğim şeydir bu..
bilmem kimin eşi aldattı benimkide aldatır nası bi mantıktır yaa..
saçmalama 5 yıllık ilişkine bu kuruntuyu sokma..
her erkek aldatmaz..
sevgilim çok çekşingendir..
erkek muhabbetindende nefret eder..
kızlara ise hiiç bakmaz.. herşeyi görür ama beğenir gibi sulanır gibi bakmaz vs..
şimdi o zaman kulüpte okuduklarımızın sayesinde bırakalım aldatır die..
olacak iş mi.
ona bakılırsa burda eşimi aldattım dien kadınlarda oldu..
eee şimdi bize de her kadın aldatır die bi etiket yapıştırsa erkekler ii mi olur..
silin bu mönyargıları ya silin..

Ben aldatmayanı görmedim..
Tecrübeyle sabittir

5 yılda bu insanı tanımışsındır az da olsa....
Her erkek aldatır aldatacak diye birşey yok....
Güvensenizde çok belli etmeyin ama boşuna da kuruntu yapmayın...

saçmalamışım gerçekten cnm walla düşünüorum da şimdi bnm aşkım da öyle futbol bile izlemez ama bnm sayemde fenerbahçeli oldu hihoyyyt

babanemın bı sozu vardır
asil azmaz azgında yola gelmes derdı
asıl kısı eger gercekten asilse aldatmaz dıye dusunuyorum
ne güzel demiş babannen .. a.s.

Her erkek aldatmaz elbette ama bir gün şeytana uyup aldatabilirde...Benim de çok düzgün giden bir ilişkim var ve bugüne kadar hiç bir hatasını görmedim. Aldatmaz diyebiliyorum ama aklımın köşesinde " erkektir güven olmaz" diye bir ihtimal de duruyor. Durması da gerek, Allah korusun başımıza gelirse hayal kırıklığına uğramayalım.

valla her erkek aldatır dıye bır genelleme yapmak ıstemem.ama istisnalar vardır tabi...özellikle bu devirde..bıde bu şekilde korkuların varsa bunu içinde yaşa adamın aklında yokken sen aklına düşürme..inşallah senınkı ömür boyu sana sadık bir eş olur..gözü senden başkasını görmez.. ama bazen hiç ummadığın kişi süprizler yapabiliyor..ne demişler ummadık taş baş yarar diye..

her erkek aldatır diye bisey yok bence...
gerci erkeklere fazla fırsat kalmıooo..kadınlar aldatıyoo şimdi....

EVET CNM HER ERKEK ALDATIR...AMA EVLENDİĞİ ZAMAN ALDATIRLAR...KİMİ İLİŞKİİ ESNASINDA BİLE ALDATIR AMA ONLAR İSTİSNA....AMA EVLENDİĞİNDE EN ENE EN FAZLA 10 SENEDEN SONRA KESİN KESİN KESİN...ERKEKLERİN KİTABINDAKİ 1256 SAYFADAKİ KURAL BU...EVLİ OLAN ERKEK BELLİ BİR ZAMANDAN SONRA SIKILIR VE BİR ARAYIŞ İÇERİSİNE GİRER BULURSADA AFFETMEZ Kİİİİİİİİ BULUR..ÇÜNKÜ FARK ETMEZ GÜZEL MİŞ ÇİRKİNMİŞ.(çirkin olsun güzeli evde var zaten derler)yaniiii kendilerine erkekliklerine güven gelsinde hiçç farketmez kimmiş nasılmışşş..işde bu erkeklerin kitabı ALDATIR ALDATIR...onların kitabında HER ERKEK MUTLAKA ÖMRÜNDE 1 KERE ÇAPKINLIK YAPMALI...yoksa erkeğim diye ölmemeli.....yine onların kitabında aldatmak ÇAPKINLIK.....

ya bu olayı aslında bende anlamış diilim ama aldatmak erkeklere özgü bişi diil ki bence sen onu kaybetme korkusunu yaşıosun ama bırak her zaman o da seni kaybetme korkusunu yaşasın ki aklının ucundan seni aldatmayı bile geçirmesin!

ya çok tatlısın sen yaa!tam benliksin valla ne dobrasın sen öle ya valla var ya alnından öpülecek insansın sen ya!akıl işte böle başta olmalı yaaaaaaaaaa!

belki sende haklısın ama çok yara almış gibisin ya... sarsıldım okuyunca seni bi an sinirinden acısını unutmuş acısını bile doyasıya yaşayamamış bi kadının sözleri sanki bunlar! umarım yanılıoyorumdur ....herşey çok güzel olsun umudunla olsun yeter ki

her erkek aldatır lafı bir kısım erkek tarafından uydurulmuştur
bence seven erkek aldatmaz
aldatmak vicdani ve ahlaki bir olgudur

her erkeğin ben aldatacağım kuralı yok elbette... olmamalı da! olması, hayata da,insanlığa da ve biz kadın toplumuna da büyük eziyet ve haksızlık olurdu zaten..ama ne yazık ki büyük bir kesimi bu kuralı yaşamakta ve yaşatmakta...bende eşimin beni beni aldatmayacagını düşünen ve savunanlardanım ama ''asla yapmaz''demek ve buna inanmak ta hata olur..hiçbir şey için ''ASLA'' dememeliyiz zaten bu nokta da yanlışa düşeriz..hatta kendimizin de asla yapmam,yapamam dediklerimiz,birgün yaşadıklarımız olabilir...% 99 güvenirim ama % 1 ihtimal her zaman vardır,herşey için,hayat için...

her erkek aldatır demekle her erkek şerefsizdir demek arasında bi fark yoktur ve ben buna katılmıyorum....

aldatmaz canım.eşimle 3yıllık flört ve 1 yıllık nişanlılık döneminin ardından evlendik.şu an 11 yıllık evliyiz.birbirimizi tanıdığımız 15 yıl boyunca bir kere bile böyle bir hisse kapılmadım.en ufak şüpheli davranışına rastlamadım.dışarıda işi bittiği gibi eve gelir.hatta arkadaşlar dalga geçerler,seninkinin göbeğini evde unutmuşlar diye.
benimki asla yapmaz demiyorum.allah şeytana uydurmasın diyorum.5 yılın ardından sende tanımışsındır birazda olsa sevdiğini...

herkesi aynı kefeye koymamak lazım namuslu erkeklerde var.benim debaşıma geldi eski sevgilisinin mesjlarını akaladım ve bitirdim. ama bak hala namuslu erkekler var diyorum.. sen bunlarla kafanı yorma. böle şeyler düşünme bence kıymetini bil sevgilinin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…