her ay tek cızgıyı gormekten usananlar.....pcos lıler....buyrun hanımlar...

winx perisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
2.668
48
37
arkadaslar hepınıze meraba oncelıkle....
buraya konu actım cunku beklemedeyım her ay kendıme hamılemıyım deılmıyım dıye sormaktan bıktım....benımgbı olanlar varsa lutfen forumuma buyrun....
sogan suyu yapıyorum ayın 1 ınde bıtıyor ınsallah bu ay hamıs kalırım Allahım
boshayallersmile

Canım inş.herkesin bebeği olur ...benim ilk ayımdı ve olmadı yani tek çizgiyi bi kere gördüm umarım ikinci kere görmem...bi de sana bi sorum var soğan suyuna ne zaman başlanır bi söyler misin ben bal tarçın çörek otu yapıyorum onun yanında soğan suyu da yapsam birlikte olur mu bi zararı sence..

canım merhba hgeldın ....bence ıkıkur bırden yapma .....adetının 7.gunu baslıyosun sabah aksam yemeklerden 15 dk evvel bır ortaboy yemeklık kahverengı soganı(kırmızı .beyaz.mor olmayacak)4e bolup kaynar suda 5 dk kaynatıyosun ılıyınca ıcıyorsun 15 gun devam edıyorsun bıtanem...

ben oncekı hamılelıgımde sogan suyunu yaparken kalmıstım ama kan pıhtılasması var dusuk yaptım ne yazıkkı..ınsallah bu sefrde hamıs kalırım.....en son 12sınde adet oldum bakalımmm

merhaba arkadaşlar bende 3 aydır tek çizgi görenlerdenim klomen kullnadım olmadı bu ay yumurta çatlatma .ğnesi vurulacağımmm bendede kan pıhtılaşması var birde soğan suyunda kabuklarını soyuyormuyuz soğanın bilgi verirseniz teşekkürler

artık benımde moralım bozuluyor cevremde artık soruyolar moralım ıyıce bozuluyor bu stresle basa cıkamıyorum her ay olacakmı olmayacakmı endısesı

canım ben soymuyorum camurluysa alıyorum suyla yıkıyorum

ya kızlar tıtreme seklınde usumem var bırazcıkmıdem bulanıyo halsızım neden olabılır sızce hamılelık mı dıyorum ama 12 sınde oldum en son kafam karıstııı bazı forumlarda 10 gun onceden bu belırtıler var ınsallah hamısımdır Rabbım

arkadaşlar yeni üye oldum tam olarak nereye yazacağımı bilemedim . kafayı yemek üzereyim adetim 6 gün gecikti 3 gün gecikmişken idrar testi yaptım negatif göğüslerimde az bişey hassasiyet var birde geceleri adet sancısının çok çok hafif versiyonunu çekiyorum cildim bozuldu birde çokk sinirliyim eşimle iki yıldır evliyiz ve bebek istiyoruz eşim 6 ay önce varikosel ameliyatı oldu ama şimdi değerleri iyi tekrar test yapmak istemiyorum o tek çizgiden psikolojim bozuldu çizgiyi görünce tepine tepine ağlıyorum

tatlım hgeldın bende senın gbıyım tek cızgıden bıktımmm bence bı test al yap yada kanda baktır bı tanem benımde adetıme 2 hafta var yaklasık ama goguslerımde mavı damarlar belırdı bıle ınsallah bu ay Allah yuzumuzu guldurur canımcımmmmopuyorumnanaktan

inşallah cnm yaa bu gün tam 7 gün bidaha test alıcam ama içimden bir ses olmadı diyor eğer gecikme pazartesiye kadar sürersede doktora gidicem

canım bencede gıt hayırlısı hakkımızda benımde ıcımden bıses olmadı dıyor ama napalım kısmet tatlım stres yaptım ıyıce esımde rahat ol olursa olur olmassada olmaz dıyor ama ben nebılıyım yapamıyorum tatlım sende oylesın dımı???
sıteyede fazla gremıyorum ıslerden...

aynen canım o okadar rahatki kısmet diyor ama ben hiç rahat değilim yaptım testi negatif umutlar bidahaki aya kaldı diycem ama hastalanamadım ki bi olsa çalışmalara devam edicem inşallah sen hamilesindir cnm bu işler belli olmuyor ablam bebek üç ay olana kadar hiç birşey hissetmedi hatta üzerine gördü iki ay bi gittiki üç aylık hamile

canım adet bıttıkten sonrakı 10 gun onemlıymıs ayy bız o gunlerde cok calıstık ınanırmısın artık zevk bıle alamıyorum ya fazla yapmaktan..ammaaan ne bılıyımmm bakıcaz artık hazıranın 12 sınden sonrabilmiyorumkismile

merhaba bende bebek icin ugrasiyorum malesf tek cizgi gormekten artik hicbir yerde tek cizgi gormek istemiyorum ya benimde 3 gun gecince yaptim negaitif simdi 17. gun bugun yapmicam test varsa doktora gidicem haziran 4 te o zaman ogrenirim yoksada neyim varsa onu ogrenicem hakkimizda hayirlisi artik dua edelim birbrimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…