Her ay en az bir altın

Seni tablonun altına yazabildim tablo düzenlemesi yapamadım artık okullar açılınca tablo duzenlemesini de bizim bilisim hocasından yardım isteyerek yaparim
Canım tablonun en son satırına tıklayınca aşağıya satır ekleyi tıklayarak satır ekleyebilirsin

Ya karışmak gibi olmasında :) Tablo biraz karışık duruyor Aylar eklendikçe de öyle olacak gibi ilk 6 ayı kümüle edip tablo biraz daha sadeleştirilse mi acaba bence daha şık durur gibi

Ya karışmak gibi olmasında :) Tablo biraz karışık duruyor Aylar eklendikçe de öyle olacak gibi ilk 6 ayı kümüle edip tablo biraz daha sadeleştirilse mi acaba bence daha şık durur gibi
Evet onu bende farkettim temmuzdan itibaren 6 aylık yeniden oluşturmayı düşünüyorum ben de bu topigi bu hafta devraldım yavaş yavaş ogrenecgim

Selam kızlar nasılsınıızz
Temmuz ayı benim düğün ayım olduğu için ortadan kaybolmuşum. Haziranın son haftasında bir başladı düğünler taze bitti. Her hafta sonuna bir düğün sıkıştırmışlar bir de çoğu şehir dışı + görümcemle çok yakın arkadaşımın düğünü vardı. İki düğün yaptılar, farklı şehir, otel, yol, uçak abiye, takı vs derken bittik. Mutfağa dolap siparişi vermiştik bayramdan önce, adam da yapmayıp yapmayıp düğün zamanı teslim edeceği tuttu neyse öyle böyle geçen kıştan beri onlara çalıştığım düğünler bitti, rahatladım. Yine arada var da o kadar yormayacak düğünler. Ayın 1 inde maaşım yattı iki üç gün sonra bitti, ayın 15 ini dört gözle bekliyoruz neyseki az kaldı o yüzden temmuz ve ağustos ayını boş geçeceğim. Eylüle de kader kısmet

Baya yorucu olmuş senin için yeni dolapların da hayırlı olsun bir iki seneye kadar ben de değiştirmeyi düşünüyorum benim de ayın 15 ine kadar 500 TL m kaldı ben yazın okul taksitleri servis filan yok temmuz da maaşı zamlı alavagiz diye çok iyi birikim yapacağımı düşünüyordum umduğum gibi olmadı
Asıl maraton Eylül de okullar açılıyor taksitler servisler okul kıyafetleri kırtasiye vs vs
Düğün ayım deyince bir an sen evlendin sandım

Arkadaşlar cuma gününe kadar koydeyim.donuste yeni bir tablo yapsam iyi olur diye düşünüyorum
Burhancim sağolsun Ağustos ayına kadar yapmış keşke sürekli uğrasa da esprileriyle renk kalsa topigimize

Arkadaşlar cuma gününe kadar koydeyim.donuste yeni bir tablo yapsam iyi olur diye düşünüyorum
Burhancim sağolsun Ağustos ayına kadar yapmış keşke sürekli uğrasa da esprileriyle renk kalsa topigimize
Ooo iyi gezmeler bol kışlık hazirlamalar diyelim köy candır...

Nasılsa Ağustos maasini ancak aliri masadan da sonra altın birikimmisine geciyorum.ben zaten ay sonunda alangillerdenim..o bakıma muhteşem.tablolarinla döneceğine eminim şimdiden eline emeğine saglik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…