Her ay en az bir altın

Kız nişanda küçük görümcemin nişanı uzaktan birinin değil ki 😁 belki az bile gelebilir o yüzden. Ama benim nişanımda büyük görümcem takmamıştı yani. Kararsızım o yüzden
yok sizlik durum değil tabi ki görümceyse birinci derece zaten de nişanda takı takma komple kalkmalı düğünde zaten takılacak bilezik olarak vs nişan saçma hop atılıveriyor bir anda

Aslında az bile gelebilir belki çünkü küçük görümcemin nişanı. Gerçi benim nişanımda takmamışlardı. Ama takı falan olursa takarız diye aldık. Aslında abiye çeyrek az gelir gibime geliyor, bazen diyorum bi çeyrek daha alsak ikimiz mi taksak diye ama dediğim gibi benimkinde büyük görümce takmamıştı, halalar falan takmamıştı. Görsem derim en azından şunu alalım şu takılıyor diye. Bazen az mı diyorum içime sinmiyor, sonra sana da takmadılar boşver diyorum 🤓
Gorumcense lafım yok o zaman ama sen çeyrekte fazlasini takma yine de😀

Aslında az bile gelebilir belki çünkü küçük görümcemin nişanı. Gerçi benim nişanımda takmamışlardı. Ama takı falan olursa takarız diye aldık. Aslında abiye çeyrek az gelir gibime geliyor, bazen diyorum bi çeyrek daha alsak ikimiz mi taksak diye ama dediğim gibi benimkinde büyük görümce takmamıştı, halalar falan takmamıştı. Görsem derim en azından şunu alalım şu takılıyor diye. Bazen az mı diyorum içime sinmiyor, sonra sana da takmadılar boşver diyorum 🤓
Aynen boşver biz de zamaninda kimlere kimlere neler taktik inan gelmedi

IMG_20231014_132941.jpg
Bu hafta bir şeyler düştü diye parça parça döviz aldım. 100 dolar , 230 euro

Bir de yeni bir birikim yolu söyleyeyim, ben de bunu yapıyorum.
Kendime haftalık harcamak için bir rakam ayırıyorum, cüzdanıma koyuyorum. 3 bin kendim kendime ayırdığım rakam. Mesela bu hafta sadece 1500 harcamisim rimel,tiyatro ,yemek vs (evden getirmeye gayret ediyorum) Hemen gittim kalan 1500 lirasiyla 50 Euro aldım . Geçen hafta manitim buradaydı açıldım mesela , almadım . Önümüzdeki hafta işim çok yoğun muhtemelen hiç dışarı cikmicam iş çıkışı belki daha fazla alirim.
Gibi gibi:)
Maaşı alınca alınan altınlara ek, ekstra bir birikim yolu olarak buju deneyebilirsiniz.
50 olmaz,20 olur hiç sorun değil. Döviz büroları satıyor nasılsa böyle minik rakamlari da

Eki Görüntüle 3317738 Bu hafta bir şeyler düştü diye parça parça döviz aldım. 100 dolar , 230 euro

Bir de yeni bir birikim yolu söyleyeyim, ben de bunu yapıyorum.
Kendime haftalık harcamak için bir rakam ayırıyorum, cüzdanıma koyuyorum. 3 bin kendim kendime ayırdığım rakam. Mesela bu hafta sadece 1500 harcamisim rimel,tiyatro ,yemek vs (evden getirmeye gayret ediyorum) Hemen gittim kalan 1500 lirasiyla 50 Euro aldım . Geçen hafta manitim buradaydı açıldım mesela , almadım . Önümüzdeki hafta işim çok yoğun muhtemelen hiç dışarı cikmicam iş çıkışı belki daha fazla alirim.
Gibi gibi:)
Maaşı alınca alınan altınlara ek, ekstra bir birikim yolu olarak buju deneyebilirsiniz.
50 olmaz,20 olur hiç sorun değil. Döviz büroları satıyor nasılsa böyle minik rakamlari da
Şu dışarıda yemeyi kessem iyi para birikir ama markette pahalı iki gündür evde yemek yapmaya çalışıyorum dışarıdan daha pahalıya patladı anlamadım bisey 🥹

Günaydın kizlar nasılsınız
Malum bugün ayın 15 i hemen ödemelerimi yaptım kredi kartımın limitini azalttım 35 bine düşürdüm önümüzdeki ayda 30 bine düşürüp 30 binde bırakırım
Burhan yine dilini tutamadi galiba ban yemiş
Burhancim cezan kalkınca bana 1 gram daha ekle kuzum

merhaba tecrübelerinize dayanarak bir şey sormak istiyorum,bende eşimle bir süredir birikim yapıyorum bu ay bileklik almak istedim.14 ayar 10.000 tllik bileklik aldık ama bilemedim hiç içime sinmedi(sanırım sadece saf altınla yapılan birikimi birikim olarak görüyorum bilmiyorum)bu arada işçiliği az olan bir model seçtim ilerisini düşünerek. Sizce hata mı ettim gramdan devam mı etmeliydim,çok kayıp yaşar mıyım

Sevgili arkadaşlar
Benim gibi parasını tutamayan savruklar için bir topik açayım dedim. Her ay en az gram altın(çeyrek olsa tam süper olur) alıp köşeye atıyoruz. Hadi bakalım bismillah. Kazançlarınız bol olsun. 🧿🧿🧿😁
NOT:Her ay bildirim yapılmalıdır. Herhangi bir bildirimi olmayan üyeler çıkarılır. 🧿

ÜYE
ADI
EYLÜLEKİMKASIMARALIKOCAKŞUBATMART
Bekar Burhan🧿1 çeyrek
Y Yenidenbashlasin 2 gram altın1gram altın ve
50 Dolar
@Orangegreysky
@Rprnn2 çeyrek
@keninbarbiesi93
@Amarylliss1 gram
@gulayb
B Buffalosos 100 Euro100 Euro
@lilyummm1çeyrek 1gram Altın
@Cemoos1 Gram Altın
1Çeyrek
@Gold
@ailurophile5 Gram Altın
@KIZLARIMCANLARIM10 Gram bilezik
@Gama Capella
yenGEnC yenGEnC 5 gram Altın
730Euro
100 Dolar
@darkideas50Dolar
50Sterlin
50Euro
2 gram Altın
150 Gr Gümüş
@XXVeronicaXX300 Euro250 Euro
@Nane limon kabugu
Aa süper beni de ekleyin :)

merhaba tecrübelerinize dayanarak bir şey sormak istiyorum,bende eşimle bir süredir birikim yapıyorum bu ay bileklik almak istedim.14 ayar 10.000 tllik bileklik aldık ama bilemedim hiç içime sinmedi(sanırım sadece saf altınla yapılan birikimi birikim olarak görüyorum bilmiyorum)bu arada işçiliği az olan bir model seçtim ilerisini düşünerek. Sizce hata mı ettim gramdan devam mı etmeliydim,çok kayıp yaşar mıyım
Çok kaybı bilemem ama 14 ayar takılarda baya kesinti oluyor ben de saf altının karlı olduğu düşüncesindeyim ama güle güle kullanın

X