Her ay 1 hatim yapıyoruz

Penyez canım. Nisan ayı cüzlerinden bana da iki tane verebilir misin? Boşta kalırsa 3 tane de alabilirim. Hepiniz hayırlı nurlu ramazanlar dilerim canlarım. Allah tüm ibadetlerimizi kabul eder inşallah.

Penyez canım. Nisan ayı cüzlerinden bana da iki tane verebilir misin? Boşta kalırsa 3 tane de alabilirim. Hepiniz hayırlı nurlu ramazanlar dilerim canlarım. Allah tüm ibadetlerimizi kabul eder inşallah.
Aminnnn hayırlı ramazanlar
Kardelenim tamamdır not almışım seni, cüz istiyor diye. Nisan için okumadığın cüzlerden yazdım.
3. ve 15. Cüzler senindir 🌹 boşta cüz kalırsa etiket ederim

24.cüzü okudum. Allah kabul etsin. Nisan ayı hatiminden bana da bir cüz verir misin? penyez83 penyez83
Aminnnn canım ağzına yüreğine sağlık ❤️ Nisan ayı listem işlerinde pc de kayıtlı telefonuma aktarmadım henüz. Yarın bakıp yazar etiket ederim canım ❤️

penyez83 penyez83 canım bana da bir cüz verebilir misin? 🌸💕
Hoşgeldin canım benim❤️ mart hatim listemizde cüz kalmadı ( duası kadir gecesinde yapılacak)

Nisan ayi hatimi için cüz istersen, işyerinde listem, yarın bakıp hangi cüz boştaysa yazabilirim

Hoşgeldin canım benim❤️ mart hatim listemizde cüz kalmadı ( duası kadir gecesinde yapılacak)

Nisan ayi hatimi için cüz istersen, işyerinde listem, yarın bakıp hangi cüz boştaysa yazabilirim
Tamam canım Nisan da olur çok sevinirim 🌸💕

X