Her ay 1 hatim yapıyoruz

o kadar motive oluyorum ki erkenden bildirim yapıldığında :KK68: Bende okumalıyım hemen deyip abdest alıyorum duaya, tesbihatlara ve kur'an a sarılıyorum.

RABBİM cümlemizin dualarını, okuduklarını, ibadetlerini kabul eylesin nurlu yolundan ayırmasın aminnnnn dua kardeşlerim 🤲

reynax reynax aralık hatimi için 8. cüzü almıştın geç bildirim yapmazdın, unuttun mu acaba diye etiket etmek istedim 💐

Yeni cüz alabilir miyim?
Canım ocak hatimi için cüz kalmadı hepsi alındı :nazar: ama duada ol isterim 6 şubat Miraç Kandilinde duası olacak Ocak hatiminin..

Ben 14. cüzü okumuştum onu şubat hatimimize yazarım

🌹ocak hatimi için 14. cüzü listeye yazdım senindir cüz 🌹

Canım ocak hatimi için cüz kalmadı hepsi alındı :nazar: ama duada ol isterim 6 şubat Miraç Kandilinde duası olacak Ocak hatiminin..

Teşekkür ederim 14. cüzü okurum sağ olasin

🍀 Aralık Hatim Listesi Bilgilendirme🍀

Elhamdülillah bir hatim daha tamamlamak nasip oldu. RABBİM kabul eylesin. Hepinizden ALLAH razı olsun canlar

🤲 Hatim duası 11 Ocak Perşembe gecesi Regaib Kandilinde HejaR12 HejaR12 arkadaşımız tarafından yapılacaktır. Kendisi ❤️ yıllardır bizimle hatim grubunda. Şuan hamile onun da duasını almak, hepimize nasip nasip olsun 🤲

1. Bonus Bonus ✅
2. penyez83 penyez83 k.validesi ✅
3. RedGirl RedGirl kuzeni ✅
4. C Cittaslow ✅
5. Lidlaylim Lidlaylim ✅
6. Breave Heart Breave Heart ✅
7. Breave Heart Breave Heart ✅
8. reynax reynax ✅
9. penyez83 penyez83 ✅
10. penyez83 penyez83 ✅
11. E Engelsiz anne ✅
12. HALLEYS HALLEYS ✅
13. K Kardelen1981 ✅
14. K Kardelen1981 ✅
15. Aktif Lora Aktif Lora ✅
16. deynepnaz deynepnaz ✅
17. Nego Nego ✅
18. zeyno genc zeyno genc ✅
19. Peeves Peeves ✅
20. Lna16 Lna16 ✅
21. Lna16 Lna16 k.validesi ✅
22. HejaR12 HejaR12 ✅
23. HejaR12 HejaR12 ✅
24. RedGirl RedGirl ✅
25. PiXiEE PiXiEE annesi ✅
26. bir civciv annesi bir civciv annesi ✅
27. HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅
28. HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅
29. HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel ✅
30. A Ada-Anne ✅

🤲 Hatim duası yapıldıktan sonra tekrar etiket ile bilgilendirme yaparım canlar ALLAH razı olsun cümlemizden ❤️

Ocak için bana yazmış mıydın penyez hiç farkında değilim hastalık falan girdi araya

X