Her ay 1 hatim yapıyoruz

Mart ayı hatiminin 28. cüzü ve Nisan ayı hatiminin 29. cüzü okudum Nego
Rabbim kabul etsin inşallah

Ben nisan için 8 i almıştım, penyez benden önce aldı sanırım ama haberim bile yok. Bana da 10 u yaz bari
tamam canım öyleyse sıkıntı yok fark etmedim aldığını. daha 8 i okumadım sen al nisan ayı için

uygun olan başka bir cüz daha yazarmısın bana Nego mmm sağolasın

tamam canım öyleyse sıkıntı yok fark etmedim aldığını. daha 8 i okumadım sen al nisan ayı için

Yok kız 10 u alırım ben daha başlamadım, ondan önce başka cüze başlamıştım, onu bitirdim. Bugün ne aldım diye tekrar kontrol ederken farkettim. Sen benden önce yazmışsın 8. Cüz senin hakkın

Nego şubat mart (berat kandili) için olan 6. Cüzü okudum. Allah kabul etsin. Nisan için 10 boştu onu istiyorum canım

Yok kız 10 u alırım ben daha başlamadım, ondan önce başka cüze başlamıştım, onu bitirdim. Bugün ne aldım diye tekrar kontrol ederken farkettim. Sen benden önce yazmışsın 8. Cüz senin hakkın
aramız da tabi ki değişim yaparız hiç sıkıntı olmaz tamam o zaman nisan ayı 8. cüzü listemden silmiyorum

7.ve 8 yazabilirmisin Nego

8 i aliyim ben nisan icin

Ben nisan için 8 i almıştım, penyez benden önce aldı sanırım ama haberim bile yok. Bana da 10 u yaz bari

Penyez senden önce almıştı çünkü redgirl

Nego canım nisan ayı 10. ve 11. cüzü de okudum. Ben bütün cüzlerimi bitirdim. Grupta yetiştiremeyen olursa yardımcı olurum.
Ağzına sağlık Allah kabul etsin
Evet ben de sonradan farkettim. Açık ayım kalmasın da boll boll okuyum. Yoksa sallıyorum biraz son 1 aydır okumam bayaga hızlandı sayende
Maşallah ne güzel

Şubat ayı hatim listesi. 17 şubat Miraç Kandilinde yapılacak duası inşallah.

1. penyez83
2. penyez83
3. Bonus
4. Nego
5. K Kardelen1981
6. MssPARE
7. RedGirl
8. Breave Heart
9. R rana20
10. Mavi ayy
11. agustos72
12. K Kardelen1981
13. K Kardelen1981
14. safi.naz
15. safi.naz
16. Lna16
17. gulrecelim
18. Nego
19. Aktif Lora
20. Leyl-i-fer
21. _ASTRAL_
22. deynepnaz
23. deynepnaz
24. deynepnaz
25. deynepnaz
26. HejaR12
27. burcusami
28. burcusami
29. Safransari
30. MssPARE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…