Her ay 1 hatim yapıyoruz

Nego, çocuklar sınav haftasına girecek. Zihin açıklığı verip okulda başarılı olması için de dua eder misin?

Hayırlı sabahlar
Hatim duamızı yaptım hanımlar okuyan ağzınıza,gözlerinize sağlık. Rabbim Kuranı Kerimi doğru bir şekilde anlamayı ve doğru şekilde amel etmeyi nasip etsin.
İş isteyene iş,borcu olana ödeme kolaylığı, derdi olana deva, hastası ve hastalığı olana şifa,evlat isteyene sağlıklı hayırlı evlat,evladı olanın evladına sağlıklı hayırlı ömür,sınavlara girecek çocuklara zihin açıklığı,sıkıntısı olana ferahlık diledim, kim ne niyetle okuduysa niyeti kabul olsun dedim.
Ayrıca hatim duası da yaptım.
Allah kabul etsin hatalarımız kusurlarımız olduysa okurken bağışlasın.

Aralık ayı
1. _ASTRAL_
2. Nego
3. RedGirl
4. RedGirl
5. MssPARE
6. M M_atruska
7. M M_atruska
8. penyez83
9. agustos72
10. penyez83
11. penyez83
12. Safransari
13. Safransari
14. Aktif Lora
15. deynepnaz
16. deynepnaz
17. deynepnaz
18. D _DeryaSultan_
19. R rainyy
20. slnn12345
21. burcusami
22. burcusami
23. burcusami
24. Mavikus_
25. R rana20
26. R rana20
27. penyez83
28. HejaR12
29. Leyl-i-fer
30. Aijoo

Ağzına yüreğine sağlık ALLAH kabul etsin aminnnnnn

Ağzın sağlık Allah razı olsun inşallah

Allah razı olsun sizden de okuyan arkadaslardan da.
2 hatimdemi dua atanmakti. Sizle 3. Hatmi yaparken, duası okunmadan atanmak kısmet oldu, şükürler olsun.
Bundan sonraki duam ise hayırlı sağlıklı bir evlat.

Allah razı olsun sizden de okuyan arkadaslardan da.
2 hatimdemi dua atanmakti. Sizle 3. Hatmi yaparken, duası okunmadan atanmak kısmet oldu, şükürler olsun.
Bundan sonraki duam ise hayırlı sağlıklı bir evlat.
Aa ne güzel haber hayırlı uğurlu olsun
Bundan sonraki duan da gerçekleşir inşallah.

Allah kabul etsin inşallah dualarımız kabul olsun..

AminHerkesin ağzına, yüreğine sağlık Rabbim herkesin niyetini kabul etsin Ne güzel manevi bir duygu bu her ay buluşup okumak ve dualarda buluşmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…