Her ay 1 hatim yapıyoruz

Eylül ayı hatim listesi.

1. MssPARE
2. penyez83
3. @Ada-anne
4. M M_atruska
5. M M_atruska
6. deynepnaz
7. deynepnaz
8. deynepnaz
9. Nego
10. _ASTRAL_
11. Z zerefsann
12. SoLeiL12
13. burcusami
14. burcusami
15. RedGirl
16. Cookiie
17 R rana20
18. Bonus
19. kavs-i kuzah
20. kavs-i kuzah
21. HejaR12
22. G gulectosba
23. Leyl-i-fer
24. LaRisaCca
25. penyez83
26. penyez83
27. Melan-kolik5
28. Melan-kolik5
29. Busra ytez
30. Busra ytez

Nego 4 v 5. Cüzü okudum rabbim kabul etsin inşallah

MssPARE ay pardon ekim Ayı demişsin ben bu aydan istiyorsun sandıydım
Nego okumaya veya birisine okutmaya çalışıcam benim cüzü evimde değilim hiç birşey yapamıyorum burada

Paremm benim cüzümü alabilirmisin sana zahmet kayınvalidemdeyim ya okuyamıyorum ya okuyabilirmisin
Perim başka cüzler var inan 5 cüz yetiştirmem gerekiyor hele birini geçen hafta bitirmem gerekiyordu mahcupta oldum ne olur kusura bakma bitanem alamam

Perim başka cüzler var inan 5 cüz yetiştirmem gerekiyor hele birini geçen hafta bitirmem gerekiyordu mahcupta oldum ne olur kusura bakma bitanem alamam
Parem yok ben yalnış anladım yazdığını o yüzden sandım sandımki bu ay varsa okuyum diyosun. Ondan. Kafam olmuş bir dünya ha böyle

Parem yok ben yalnış anladım yazdığını o yüzden sandım sandımki bu ay varsa okuyum diyosun. Ondan. Kafam olmuş bir dünya ha böyle
Biliyorum bitanem çok yorgunsun beymen bedenen evine gitsen dinlensen keşke birazcık nasıl oldu kv den

Biliyorum bitanem çok yorgunsun beymen bedenen evine gitsen dinlensen keşke birazcık nasıl oldu kv den
Ya sorma ilaçlrını içiyordu biz sanıyordukki iyiye gidiyor. Dün dedi çok halsizim ben gidelimde bir vitamin falan versin sizde gidin evinize dedi bi gittik enfeksiyon 2 günde 2 katına çıkmış. Doktor iğneye geçirdi eğer iğnede işe yaramazsa hastaneye yatıcak

Aslında direk yatış yapsalardı kadın da boyke çekip durmazdı ay burda konuşuyoruz biz diğer tarafa gidelim perim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…