Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

nurti şuan tedavide olmadığım için doktorum yok. içim sıkılıyo bugünden beri neden bilmiyorum

Merhabalarr
Eylül kızın olacağına çok sevindim.En önemliside testinin iyi çıkmasına..
Nurtii seninde tedavinde başarılar dilerimm.
Bende dün birşeyler yazmıştım ama kimse benle ilgilenmemiş.Bana alışamadınız galiba..Oysaki ben herkese o kadar çok alıştım ki..

olurmu öyle şey ebuş benim yazdıklarımdada oluyo bazen bizde sana alıştık bende bekarken kullandım dianayı eşinin tahlilide iyi çıkar inşaallah hadi bakalım ilk tedavinde umarım bebişine kavuşursun

Valla Tuanam Çok teşekkür ederim. İnanın alıştım derken gerçekten söylüyorum. Şimdi annem aradı ona anlattım dr dediklerini.İnanın yazık kadın dinliyor ama sizin anladığınız gibi değil.Yani annede olsa yaşayan biliyor güzelim.

İyi dileklerin ve hassasiyetin için çookk teşekkürler.sırnaşık şey

anaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmm eylüllll kızın olacakmışş:teytey: yafruum çook sevindim allah kucağına aldığın günüde göstersin(hepimize tabii)olmayanlarada en kısa zamanda nasip etsin inşallahhhhh testlerde süpermiş ohhhhhhh valla ne güselllll:dance:

hadi kertelimm bebeklerii:dance:

günaydın kızklar ben burdayım hatika tango bebişin 6aylıkmı oldu ne güzel .ebuş bende arkadaşıma anlatıyom sağolsun dinliyo ama burdaki gibi olmuyo az çok tecrubemiz oluyo vede anne olamamanın acısını bildiğimiz için daha iyi anlıyoruz birbirimizi anne olmayı başaranlarda bu sıkıntıları daha önce yaşadıkları için onlarda bizi bırakmıyo destek oluyolar buda çok güzel bişey ALLAH razı olsun onlardan

aşk olsun ebuş burada herkese yer var sakın öyle şeyler düşünme canım ya üzüldüm bak şimdi:çok üzgünüm:

ben kendimce kerttim bile 2028 de görüşelim düğün tarihi için...
:sm_cool::sm_cool:

selma kıslar ben geldim ama hemen gidcem dışarı çıkıcaz kocişle :sm_cool::sm_cool:
hava çok güzel bugün :icecream:

hepinizi öptüm şekerler a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…