Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

aşk olsun ebuş burada herkese yer var sakın öyle şeyler düşünme canım ya üzüldüm bak şimdi:çok üzgünüm:

Üzülme Eylül sen hamişsin. Bak bebeğinde üzülür sonra..
Önemli değil. Ben biraz hassasım bu konuda ya o yüzden böle oldu. Siz kusuruma bakmayın benim..:1no2:

kızlar merhaba.....
evett bu gün hava çok güzellllllll..ama dışarısı sıcak bile...valla bizim ev serin...
işim vardı biraz dışarı çıktım geldim.. oh be.........dedim.....

siz neler yapıyorsunuz....eylüll iyileştin yine aramızdasın...maşallahhh size....
ebus senin yaşın kaçtı arkadaşım....diane tedavisini eski pko lilerin çoğu kullanmıştır.. ben 15 sene kullandım diyebilirim...17 yaşından beri biliyorum pko li oluğumu..regli düzenleyip yumurtlamayı düzene koyuyor..en azından minik kistlerin artmasını engelliyor...
rabbim şifa versin...

kızlar merhaba.....
evett bu gün hava çok güzellllllll..ama dışarısı sıcak bile...valla bizim ev serin...
işim vardı biraz dışarı çıktım geldim.. oh be.........dedim.....

siz neler yapıyorsunuz....eylüll iyileştin yine aramızdasın...maşallahhh size....
ebus senin yaşın kaçtı arkadaşım....diane tedavisini eski pko lilerin çoğu kullanmıştır.. ben 15 sene kullandım diyebilirim...17 yaşından beri biliyorum pko li oluğumu..regli düzenleyip yumurtlamayı düzene koyuyor..en azından minik kistlerin artmasını engelliyor...
rabbim şifa versin...

hatikacım
Bende genç kızlığımdan beri biliyorum. Fakat o zaman gerek mi duymadılar bilemiyorum bana Farlutalden başka birşey vermediler. Bende onu içerek hep adet oldum. Her yerim şişer göğüslerim bomba gibi olur dokunamazdım.Şimdiki dr 18-20 yaşlarında 2 sene kullansaymışsın iyi olurdu. Fakat vakit geçti artık..Ben şu anda 28,5 yaşındayım.3 ay kullandıktan sonra bende yumurta uyarıcı ilaçlarla başlayacağım inşş :emir_bebek: için.
Allah çok uğraştırmadan nasip etsin diyorum cümlemize...

hatikacım
Bende genç kızlığımdan beri biliyorum. Fakat o zaman gerek mi duymadılar bilemiyorum bana Farlutalden başka birşey vermediler. Bende onu içerek hep adet oldum. Her yerim şişer göğüslerim bomba gibi olur dokunamazdım.Şimdiki dr 18-20 yaşlarında 2 sene kullansaymışsın iyi olurdu. Fakat vakit geçti artık..Ben şu anda 28,5 yaşındayım.3 ay kullandıktan sonra bende yumurta uyarıcı ilaçlarla başlayacağım..

ebuscuğum dr unun nedemk istediğini anlayabiliyorum...peki öncesinde regl düzenin nasıldı ...farlutal kullandığına göre demekki sorun varmış...diane ile ilk yıllarda hep düzenliydi periyotlarım.. bir ara bırakma hatası yaptım ve 8 ay regl görmedim ve benim vücut düzenimde bir daha toparalayamadı malesef...

ama şimdi hormonal düzenim gayet iyi maşallah...evlendikten sonra ilk tedaviye başaladığımda testeron yoksekti,şimdi normal değerlerde..fsh , lh normaldi ama şimdi değerler daha da düşmüş ki buda olumlu bişeymiş öğrendiğim kadarıyla...

inşallah hepimiz içinn sonu da güzel olur tedavilerimizin...

ebuscuğum peki sen metmorfin içeren ilaç kullanıyormusun...

hakika sende gulukofen işe yarıyomu bende sadece yumurtalarda işe yarıyo

son bir senede hormon değerlerimin daha iyi olduğunu görüyorum ve ben bu dönemde metmorfin kullandım...ama malesef hala periyotlarım tam düzelmedi...

ayrıca son bir senedir kilo olamdım ve geçen seneden 2-3 kilo daha iyi durumdayımmm..bu bile benim için mucize şu anda....biraz daha geyret gösterip kilo verebilsem inşallah durum daha iyi olacak....

ben tedavi döneminde faydasını gördüüm 17 günde anca büyüyen yumurtalar bu ilaç sayesinde 10 günde büyümüştü kilo konusuna hiç girmeyelim ah bi verebilsem şu kiloları bu arada benim kahverengi lekeler devam ediyo

İYİ GECELER KIZLARRRRR
HERKESEEE SELAMLARRRRRR
HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM YAW AMA KİMSE BENİ SORMAMIŞ BİLEEE:çok üzgünüm:
YA KAÇ GÜNDÜR GİREMİYORUM FORUMAAAAA
ÇOK GÜZEL ŞEYLER ÖĞRENDİMMM EYLÜL KIZINA HAMİLEEEEEE
AYYY ÇOK SEVİNDİM RABBİM İNŞALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP EDER CANIM...
İNŞALLAH DARISI BAŞIMIZAAAAA.....

KIZLAR DÜN OKADAR GÜZZEL BİR RÜYA GÖRDÜM Kİ
ANLATAYIMMMM
RİZEDEYMİŞİM BİR AĞACIN DALINDA 2 KUŞ VAR SESLENİYORUM ÇAĞIRIYORUM KUŞLARIII
BİRİ KIZ ÇOCUĞU OLUP KUCAĞIMA KONDU....
HEMDE ÇOK GÜZELDİİ
DÜZ SAÇLI SARI SAÇLI BİR KIZ ÇOCUĞUYDU
ALLAH IM İNŞALLAHHH RÜYALARIMDA GÖRDÜĞÜM BEBEĞİ BANA BAĞIŞLARRR...
ANCAK RÜYALARIMIZDA GÖRÜYORUZZZ ZATEN ALLAH IM BİZE YARDIMMM ETTTTTTT

SEMACIM AŞILAMAN OLMUŞTUR HERHALDE CANIM DİNLEN FAZLA AĞIR İŞ FALAN YAPMA İNŞALLAH SENDE SEVİNENLERDEN OLURSUNNN
BEN AŞILAMA OLDUKTAN 1 GÜN SORA 3 GÜN ÜST ÜSTE İKLİŞKİ ÖNERMİŞTİ DR. UM
SENDE DENE CANIMMM ....
İNŞALLAH 15 GÜN SONRA SENDEN GÜZEL HABERLER ALACAĞIZZZZ
ÇOK YAZMIŞIM YAAAAAAsırnaşık şey

HATİKA ASOO ESİLİ TUANAM EYLÜL TANGO NURTİ SMİTER EBRUOZGUV NASILSINIZ KIZLAR
PASİ SİMİ SİZ NERDESİNİZ YAAAA GELMİYORSUNUZZZZ

fafa rüyan çok güzel rüyalarda bile çok güzel değilmi koklamak sarılmak anne olmak bende rüyada bebeğimi görünce hem seviniyorum hemde üzülüyorum uyanınca heşey bitiyo çünküsenağlama

fafatara cok sükür iyim canim sen nasilsin? dilerim gördügün rüyan en kisa zamanda gercek olur. benim cok misafirim vardi yeni gittiler bütün gün giremedim foruma.Tuana bende rüyalarimda cok bebek görürdüm hala da görüyorum gerci. bu sene herkes hamis kalacak Allahin izniyleeee rüyalar gercek olacak insallahhhh. hepinizide öpüyorum Şeniz iyi geceler herkeseeea.s.

esili inşaallah hep rüya olarak kalmaz gerçek olur rüyalarımız gerçi benim kendi adıma pek ümidim kalmadı çırpındıkça batıyorum :emir_bebek:

kızlar selam herkese. size birşey sormak istiyorum. sizde ayın belli zamanlarında mantar oluyormusunuz. bir yerde pko ile mantarın ilişkisi olduğunu duymuştum da. ben özellikle bu sene çok oluyorum yaaaaa. berbat bişey. sormak istedim sizede.

günaydın kızklar ben burdayım hatika tango bebişin 6aylıkmı oldu ne güzel .ebuş bende arkadaşıma anlatıyom sağolsun dinliyo ama burdaki gibi olmuyo az çok tecrubemiz oluyo vede anne olamamanın acısını bildiğimiz için daha iyi anlıyoruz birbirimizi anne olmayı başaranlarda bu sıkıntıları daha önce yaşadıkları için onlarda bizi bırakmıyo destek oluyolar buda çok güzel bişey ALLAH razı olsun onlardan

şaka gibi dimi tuanacımm 6.aydayım cidden sizlerle mutlu haberi paylaşalı bukadr zaman geçmiş iştee a.s

allahım sizlerede göstersin bugünleri inşallah isteyen herkese tabikiiiiia.s.

bu gün elifimin doğum gübnüymüşşş doğum günün kutlu olsun canımm nice mutlu yıllara ALLAH yeni yaşında ne dileğin varsa gerçekleştirsin inşallahhh.............
öpüldünnnnŞeniz:teytey:a.s.:asigim::1hug::dance:

Merhaba Kizlarrr
Lolicik Doğğumgünün Kutlu Olsun....

Ee Ne Var Ne Yok Perşembeden Beri?okuyamicam Geçmişi,bi Zahmet özet Geçin Bana...

X