Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam kızlar
nasılsınız....
asooo hoşgeldin canım....
herkese hayırlı cumalar dilerim.....:1hug:

selam kizlar nasilsiniz? ebru cok saol canim güzel dileklerin icin. insalllahhh en kisa zamandaa hepinize yapmak nasip olurrr.asoo sende hosgeldin canim. smiter nasil gidiyor hamislik yaramazlik yapiyormu bebis

kızlar herkese hayırlı cumlarrrr...
bugün bende bu sayfanın açılmasında sorun vardı...ancak düzeldi.....
semacığım şansınız bolll olsun canımmmm.RABBİM RAST GETİRSİNNN...
ASOCUĞUM SENDE HOŞ GELDİN..
bu arada kayıplar nerdesinizzzzzzzzzzzzz...

kızlaaarrr...çookk mutluyum....bebeğimin ense kalınlığı çok iyi çıktı allaha şükür..çok sağlıklı hiçbir anomali yok...ve asıl önemli olan ise cinsiyeti..bir kızım olacak..allah gönlüme göre verdi şükürler olsun..tabi sağlıklı olması en önemlisi..allah herkese yaşatsın bu duyguyu..
tangooooo hazırla oğlunun bohçasını istemeye geliyoruz ...:dance::dance:

eylülcümmmmmmmmmmm çooookkkkk sevindim Allah tamamına erdirsinnnn.......
hoşbuldukkk kıslarrr ayyy yine gerildim bugün halbuki ne güzeldimmmm sabah neşeyle çıkmıştım evdennnn bizimkinin işyerindeyiz bişeye sinirli acısını benden çıkartıyo valla bıkıyorum bazennnn hatikacım,esili,smiter bacılar beeee hergün geçer di mi muhakkak geçicek dimi
bu arada bugün benim reglll günüm o da gerginlikten galiba ama ben olmadım hala pko ve adet düzensizliği test mest yok yapmıycam 1 hafta felannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kötü KazenKötü Kazen

eylül cok sevindim canim testin iyi cikmasina. maasallah kizina senin icine dogmus cetvelin rengini degistirmeye gerek kalmadi. Rabbim dileyen herkese nasip etsinnnn

eylülcüğüm öncelikle gözün aydın canım... inşallah hep güzel haberler alırsınız...
asocuğum merak etme rabbimin istemesiyle bu günde geçer canım.. sabır etmeye çalışşş..
BUDA GEÇER...........NELER NELER GEÇMEDİ Kİ ......

söyleyenler boşa dememiştir mutlak... rabbim sabır ve güç versin.. güzel günleriniz olsun.. birde bizdeki sıkıntılar ve kuruntulara bir sebeb reglimizin gecikmesi ve periyotlarımızın düzensiz olması....

malesef kiii bende çok etkileniyorummm.. hatta artık direkt söylüyorum kimse üstüme gelmesin ben bugün iyi değilim diye...........

ohh bee nihayet biraz hareketlenmiş burası
eylülcüm bebeğinin iyi olmasına çok sevindim canım allahım sağlığınızı daim etsin
ne güzel bir kızın olacak
bende küçüklüğümden beri hep bir kızım olsun isterdim hatta eşimde kız istiyor çaktırmıyor ama neyse sağlıkla olasunda kız erkek önemli değil

aso canım hoşgeldin

kızlar benimde regl günüm 20si ve ben şimdiden acayip gerginim olan kocişe oluyo zavallım bağırıp duruyorum ona napiim gerginim mazeretim var ASABİYİM BEN

sema uğramamış bugün
aşılaması olacaktı bugün onun inşallah sonucu iyi olur

ebrucum hoşgeldinnnn nolcaz biz böle yaaaaa benimde bugün regl olmam lazım tııııkkkkk yokkkk ya benim ayayklarım buzzzzzzzzzzz resmen niye üşüyorum anlamıyorum kansızlık ta yokkkk vitamin eksikliği desen ne bileyim vitamine ihtiyacım yok psikolojik mi acep ayaklatım üşüyo sinirlenince ha ha ha.......................

canım bende regl olacağım zaman ve regl süresince çok üşürüm
stresten de olabilir sinirlerin boşalıyordur belki

aman arkadaşlar özel günlerde kendinize ve çevrenizi uygun dille uyarın...

çoğunuz bilmez ama kaynaklardan okudum,malum eski evliliklerde dini nikah yapılır ve koca boşardı ya...şayet o boşama talak dediğimiz olay sırasında kadın regli ise boşama sayılamazmış...

yani düşünün durum o kadar vahimmmmm...

kızlar ya ben bu forumdan düşüyorum ve tekrar kullanıcı adımı yazarak giriyorum..
benzer şeyler yaşayan var mı....

hatika banada cok oluyor canim bende düsüyorum ve bidahaki girisimde bende kullanici adimi yazarak giriyorum.

slm kızlar hayırlı cumalar
eylülcüm çok şükür herşey yolunda maşallah sana ve kızına
asocum hoşgeldin nasılsın bitanem asocum sen şeker ilaçı kullanıyormuydun cnmcım
benim şeker ilaçı ile çok düzene giirdi adetlerim çok şükür rabbime...
benimde önceleri hep elim ayağım çok üşürdü ama troidlerimden sebepmiş herhal troid ilaçına başlayınca herşey düzeldi çok şükür rabbime
evet ben dün adet oldum ve adetimin 5.günü p.tesi klomene başlıyorum rabbim hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
cümlemize
dualarınız eksik etmeyin ne olur
bu arada semacık yok çünkü aşılamada doğru bugün
hakkında hayırlısı olsun inşallahhhhhh
rabbim yüzünü yüzümüzü güldürsün cümlemizin inşallahhhhhhhhhhhhh

nurticim allah yardımcın olsun....
heo dualarım seninle ve forumdaki herkesle....
eylül cüm cok sevindim kızın olcagına...:1hug:

slm kızlar ben korkuyorum bugün çünkü adetim 8gün sürmüştü ya salı film çektirmiştim o gün az kanamam olmuştu sonra bişey yoktu dün yine kanamam başladı hala devam ediyo neden böyle oldu anlamadım hiç böyle olmazdıııı

eylül çok sevindim canım kız demek aso hoşgeldin olur böyle can sıkıcı durumlar üzme kendini nurti inşaallah tedavin olumlu sonuçlanır şeker ilacı bende işe yaramamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…