Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Ebruşum Sağol Bitanem,rabbim Seni Ve Tüm Hamişleri Bir Avazda Kurtarsin Inşallah.:a015:
Eylül Ve Esili Ikiniznde Kizi Olcak Galiba,ayşemle Tangonun Oğlanlara Gelin Olmak üzere

aa görememişim demekki esilinin kızı olacağını...bakalım eylülden ne haberler gelecek...
rabbim hepinize bebeklerini sağlıkla büyütüp kucaklamk nasip etsin....hepinize sağlık versin...

biz aday adaylarınada adaylığa tefi nasip eder inşallahhh....herkese iyi günler...........

:sm_cool::sm_cool:

anamm Allahmi söyletiyor kizlarrr fisfisfis benimkinin cinsiyeti daha belli degilmis teyzeleri en son 12+6 haftalikken gittigimde sorduk dr. gülümsedi ama söylemedi bidahaki sefere söylerim dedi tam emin olmak icin sanirim. benimde icimden hep kiz geciyor saglikli olsunda ama kiz olmasini istiyorum Allah bilir tabii.haziranin 11 ine tekrar gidecegiz bakalim ins. söyler o zaman. Rabbimm her isteyene nasip etsin en kisa zamanda insallahhhhhhh

slm kızlar ben geldim bugün beşiktaştaydım sonra eminönüne geçtik alışveriş yaptım ebruli canım inşaallah doğumun kolay olur esili seninde ALLAH gönlüne göre versin evet kız çocuklarına kıyafet seçenekleri çok oluyo bugün hediye elbise aldım bebek görmeye gitcez elbise çok güzel

merhabalar kızlarr

dr geliyorum.. tahlillerime baktı. Hormon değerlerim normalmiş.Ama adet olabilmem için duphaston verdi. Adetimin 1-5. günlerinde gideceğim tekrar. Diana 35 verecek...3 ay kullanacağım. Hayırlısı ile bende yaz sonunda yumurta takibine başlayacağım artık. Bu arada eşimden siperm tahlilide istedi. Bakalım hayırlısı bindik bir alamete...Dr umutlu baktı. Olur olur merak etme . Çok var benim böyle hastam dedi.
Allahım inşşş hayırlısı ile nasip et her isteyene...:sm_cool:

bu arada eylülcüm o takvimi nasil yaptin aynisini bende ugrastim yapmaya ama yapamadim fisfisfis

canım ya ben diğer sitede bunu kullanıyodum bende yapamadım kasım anneleri bölümündeki arkadaşlarım yaptı sağolsunlar..valla bende bilmiyom canım..

Ebruşum Sağol Bitanem,rabbim Seni Ve Tüm Hamişleri Bir Avazda Kurtarsin Inşallah.:a015:
Eylül Ve Esili Ikiniznde Kizi Olcak Galiba,ayşemle Tangonun Oğlanlara Gelin Olmak üzere

benim içime erkek doğuyo..bütün sülalenin torunları kız kaynanamında 2 kız torunu var gözlerini dört açmış benden gelecek erkek haberini bekliyor..ben ona bir süpriz yapıp kız haberi vercem galiba ...sırf ona inat yani..:dance:

HERKESE SELAM KIZLARRR TEKER TEKERRRRR......
kız erkek hiç Önemli değil arkadaşlar ALLAH hayılısını nasip etsin eli ayağı düzgün olsun yeter....
EVET BENDE BU AY ÇOK HAREKETLİ GEÇTİĞİ İÇİN BU AYI FAYDALANAMADAN GEÇTİK
İNŞALLAH BİR DAHAKİ AY HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK....

canım ya ben diğer sitede bunu kullanıyodum bende yapamadım kasım anneleri bölümündeki arkadaşlarım yaptı sağolsunlar..valla bende bilmiyom canım..

ok canim saol yardimci oldun yinede o arkadasla yazistiginiza baktim yapabildim canim kisaltmak gerekiyormus

esili takvimi nasıl yaptın nerye yapıştrdın ayyyyyyy yapamıyorumkafamçokkarıştı anltsana banadaaaaa

tangocum bu cetveli yaptigimiz siteyi bilyirosun demi baby-gaga.com .ordan bu cetveli yaptiktan sonra hani kopyaladigimiz yazi varya o yaziyi kisaltmak gerekiyor. sonra onuda kontrol panelimize girip sol tarafta en üstte Detay bilgilerinizi düzenleyin yazan yere tikla sonra en altta kilo ve dogum takip cizelgesi yazan yere yapistirip degisiklikleri kaydet yapyiorsun canim. kisaltmasida aynen söyle http://tickers.baby-gaga.com/p/dev315pr___.png sende kendininkini böyle kisalt canim

dene bi bakalim nasil olacak olmazsa sorabilirsin canim belki anlatamamisimdir burdayim ben

tangoo canim insallah yapabilmisindir benim cikmam lazim esime devretmem lazim interneti :1rolleyes: iyi geceler herkeseee:a015:

günaydın kızlar
ikinci sayfaya düşmüş bizim forum
ben kendime tembel diyorum nerelerdesiniz uyanamadınızmı hala

cetveller falan yapılmış gece allahım sağlıkla tamamlamayı nasip etsin o cetvelleri

bizlere de en kısa zamanda yapmayı nasip etsin inşallah

çoooookkk işim var bugün
temizlik yemek çamaşır ütü tatlicadiarzu
şimdilik benden bu kadar

boş bırakmayın sayfayı

slm kızlar ben geldim nasılsınız ooh ne güzel cetveller yapılmış darısı başımıza inşaallah

selam kıslar benn de geldim herkes nası bakalım hayırlı cumalar herkeseeeee Allah bütün dileklerinizi gerçekleştirsin inş......

kıslar millet nerde bizimkiler hu hu ayol bugün burdayım kimsecikler yok ayollllll hai bakalım eylülcüm tango tuanam nurti nerdesiniz kıssss yok başka bi yerlere mi gittiniz benden habersizzzzz valla küserimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…