Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

yaşasınn kızlarr. şimdi bir heves gömülürüm ben arada sıkılıncada gelir bakarım sizlere......hepinize kolay gelsinnnnn....

Oh Oh Valla Ev Hanimi Olmak Varmiş,ebru Hatice Abla Tuana Bana Da Gönderiverin De Sevaba Girin Beya:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

slm eylülcüm iyi olmana çok ama çok sevindim aramıza hoşgeldin Şeniz tekrardan rabbim seni ve miniğini korusun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ebrucum benim anlamadığım devlet sana tüp için destek çıkacakmıyerimseniben
şimdi senin 3. aşılaman oldu ama daha üstünden 3 sene geçmedi ki yani devlet karşılıcakmı tüp bebek olayını onu sormak istedim
sen yazmışsın ya yaza düşünüyoruz diye yani yazın yaptırırsan devlet sana tüp için destek çıkacakmı ve bu nasıl olacak daha 3 sene geçmedi ay ne gıcıklar ya yok şu yok bu offfffffffffffffffffffffffffffffffklava:

TANGO DÜN TAHLİLLERİN VARDI NERDESİN YA MSN DEDE YOKSUN BURDADA NERDESİNNNNNNN NERDE MERAK EDİYOZ SENİİİİİİİİİİklava:

semacım hepsini göndereyim yaptıklarımın canın sağolsun canım benim

nurticim tabi ki devlet desteği alıcam yoksa niye uğraşayım ki raporla falan
3 yıl diye bi şey yok 3 iğneli aşılama yaptırdıktan sonra devlet desteğine hak kazanıyorsun
3 yıl beklemek falan gerekmiyor ki

nurticiğim senin duyduğun 3 yıl olayı şöle yaşı genç olanlarda 3 yıl evli olmak ve 3 kez aşılama olması şartı aranıyor yoksa aşılama üstünden 3 yıl geçmesi değil....benim bildiğim böle...

Son düzenleme:
kızlar bu arada ebruli arkadaşımız 1-2 gündür görünmüyor haberiniz var mı...

malum doğumu yakındı inşallah sağlıkla bebeğine kavuşur.. rabbim ikisinide korusun...

selamlar herkesee nasilsiniz kizlar? eylül iyi olmaniza cok sevindim canim. gercekten bi kac gündür cok sessiz buralar. bu arada masumm senide merak ediyorum canim umarim iyisindir msndede göresemedik bayadir. asilama yaptiracak arkadaslar insallah son asilamaniz olurr. hatikacigim ben sarmayi cok severim yardima gelirim seve seve ama ben yemekten saramamkisırnaşık şey ne tesadüf az öncede kaynanam aradi aksama sarma saralimmi dedi:teytey:yani baska bisey dilesem olacakmis

kızlar kusura bakmayın kimseler gelmiyor dediniz ama gelenlere de pek ilgi alaka yok sanki ben birkaç kere yazdım bir iki arkadaşımız dışında kimsecikler sallamadı gene önceki gün oğlum olcak yazdım sizlerle paylaştım ya bir kişi bile hayırlı olsun vs demez mi valla eskiden hiç böyle değildik msn de görüştüğümarkadaşlar siz alınmayın ama insan bekliyor yani ben hamileyim tamam ama ben de bu yollardan geçtim ben de bu sayfalarda uzun zaman yazılar yazdım kaçan hamilelerden olmak istemedim ama naladım ki burada hamilelere yer yok bunu düşünmeye başladım en sonunda çünkü eskiden olsa nelerr neler yazılrdı artık gelmeyen arkadaşlar da benim gibi düşünüyorlar haberiniz olsun yani bir kopukluk var gerçekten de

ama siz birbirinize destek olmaya devam edin ben artık girmeyi düşünmüyorum inşallah hamile haberlerinizi okurum dualarım hep sizlerle sadece havaya yazı yazmak istemediğimden başka bir sebebi yok

ebrucum bilgilerin için sağol çok sevindim ben birisinden duymuştum ama yanlış öyleyse bu 3 yıl olayı yada ben yanlış nladım hakkımızda hayırlısı olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ayşecim ben eskisi kadar sık yazmıyorum,ve geçmişteki yazıları okumuyorum..senin yazdıklarını hiç görmedim cnm.oğlun mu olcak ayy Rabbim sağsalim kavuştursun.

ay ne bitmez şeymişşşş.. gezine gezine yapıyorum allahtan başka işim yoktu.. evde yemek olarak sarma var bunları yapıp buzluğa koyacağım.....allahım sen sabır ver ya rabbim...

:hooray::hooray::hooray::hooray::hooray::hooray::hooray:

kızlar bitirdim...............inşallah kimsenin canı çekmemiştir şimdi vicdan azabı duyuyorum....hakkınızı helal edin.......

Helal Olsun Ablacim
Canim çekmedi Ama Anneme Söylücem Cmtsi Günü Alsin Da Sarsin.ben De Yiyeyim.
Malum Aşilamadan Sonra 2 Gün Dinlenmek Lazimmiş,hiçbişi Yapmicam

selam kızlar
bende işlerimi bitirip geldim
ebruli yi bende merak ediyordum ama bugün bizim ex foruma baktım oraya yazmış anne baba adaylarına
daha doğum yapmamış yani

ayşemcim bu aralar kimse bi şey yazmadığından çoğumuz yazılanları okumuyoruz bu yüzden gözden kaçmıştır senin bebeğinin erkek olacağı
birde henüz aşılamadık bu foruma benim resmen başım dönüyor burada çok fazla reklam var çok renkli insanın gözleri yoruluyor
yoksa neden hamişlere yer olmasın ki burada
sizlerde olmasanız bize kim moral olacak

esili canım bebiş nasıl uzun zamandır görüşemedik inşallah ikinizde iyisinizdir

nurticim ex sitede ana sayfada tüp bebek mevzuatı var oradan okuyabilirsin canım
ben baya faydalanmıştım ondan
hatta hatika foruma da kopyalamıştı yanılmıyorsam

neyse şimdilik benden bu kadar yarın görüşmek üzere
kendinize iyi bakın

slm kıslarr nasılsınız bakalımmm ya nolur kusura bakmayın önceki sayfaları okuyamıyorum başım dönüo resmen kaçırdığm bişi varsa söleyinn

aysemcim gözünaydın hayatım oğlun olcakmış allah bağışlasın inşallah

beni soracak olursanız salı günü hastaneye gttim idrar ve kan verdim tahlilleri beklerken dr diğer hastaneye yönlendirdi kaşıntı için (cildiyeye) kaşıntı hamilelikten oluomuş 100 kişiden birinde görülen bi durummuş bu kabartılar oda gelmiş seni bulmuş dedi cildiyeciKötü Kazen cildiyede işim bitince doğum hastanesine gttim tekrar sonuçların çıkmasına 1 saat var dediler bizde eşimle biyerde oturalım dedik sonra bi sancılarım başladı kıslar ama kasılma yaşıyorum ara ara resmen görseniz bağırıyorum herks koştu noluyo die ağlıyorum acıdan hüngür hüngür hmn dr usg ye aldı bebek ii dedi herşey iyiydi nyse biraz daha düzelmiştim o arada sonuçlar çktı idrarda bol miktarda iltihap varmış ve kasılmaların nedeni o yüzdenmiş antibiyotik tedavisine başladık dr.iyisin hastaneye yatma boşyere dedi tmm diip çıktım ama çoookk kötü bigün geçirdim görmeniz lazımdı anlatmakla olmuyoo valla doğuruyom sandım oralarda(allah korusun)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…