Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

o yüzden dinleniyorum biras
unutmadım yani sizlerisırnaşık şey
bnde durumlar böleeee
neyse kusura bakmayın uzun oldu ama idare edin 2 gndür yazmayınca çenem düştüüüsırnaşık şey

ayşemcim lütfen alınma bizlere bazen gözden kaçabiliyo bazen banada cevap verilmeyebiliyo yani yerim yok diyede düşünme lütfen erkek çocuk demek ne güzel ALLAH kolay doğum ve hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin diğer arkadaşlarada söyle yazsınlar burayaki tadı olsun buranın daha çok paylaşacağımız güzel haberler olacak ALLAHIN izniyle .tango canım inşaallah biran önce bu iltihaptan kurtulursun da şu hamileliğin tadını çıkartabilirsin canım .hee bu arada hamiş arkadaşlar tvde suda doğum yapanları gösterdi siz bu konuda ne düşünüyosunuzCADIARZU

tuanacım saol canım inşşllhhhh kurtulurum yaaaa

nysee yaprak dökümü başlıo gidiim ben sonra görüşürüzzzz öptüümmmmŞeniz

valla 5 dk.da doğurdu olabilir aslında acı çekmekten,ameliyattan,dikişlerim acıyo derdinden iyidirr

düşünücem şahsenn....

İYİ AŞKAMLAR KIZLAR
NASILSINIZ BEN BU GÜN AZ ÖNCE ADET OLDUMMMMkafamçokkarıştı:çok üzgünüm:
AMA HERŞEYİN HAYIRLISI UMUTLAR BİR DAHA Kİ SEFERE KALDI.....
EEE NASILSINIZ BAKALIMMM
YAZILARI OKUYAMADIM GERİYE DÖNÜK BEN YOKKEN HIZLANMIŞSINIZ...
TANGOCUM GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAHHHH ENFEKS,İYONUN BİR AN ÖNCE BİTER VE BEBEĞİNLE ÇOOK GÜZEL GÜNLER GÖRÜRSÜNNNN
AYŞEM EBUŞŞ NURTİ TUANA CEYLİN EYLÜL HERKESE SELAMMM
CEYLİNCİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH AŞILAMANI OLURSUN VE HAYIRLISIYLA HAMİLE KALIRSINNN İNŞALLAAH
TEFRİCİYE İÇİN YARDIM EDEBİLİRİM YANLIZ BU SİTEDE YASAKMIŞ BEN İLK SAYFALARDA YAZMIŞTIM AMA UYARI GELDİ MALESEF....
AMA BEN SENİN İÇİN 100 TANE ALAYIMyerimseniben
HERKESE İYİ AKŞAMLARR
YAPRAK DÖKÜMÜNÜ MÜ İZLİYORSUNUZ KIZLARRR
:1rolleyes:

Ebrucum Canim Bu Gün Yapmişşin Galiba Dolmalar Sarilmiş Ohhh Ne Güzeelllellerine Sağlikk Oh Olsada Yesekkkk

ebrucugum cok saol canim sordugun icin cok sükür iyiyz simdilik teyzesi bi sorunumuz yok sükür. darisi tez zamanda sizlere olsunnn insallahhhh aminnnn:emir_bebek:
aysem gözden kacabilyior bazen canim alinma lütfen. ne güzel desene yakisikli bi oglun olacakmis. bu arada tuanacim bende suda dogumu düsünüyorum Allah nasip ederde o günlere kadar gelebilirsek.benim bi arkadas suda dogum yapti cokda memnun.Tango canim insallah sende bi an önce kurtulursun canim enfeksiyondan ve kasintidan.

selamlar arkadaşlar

Geç de olsa girdim foruma..Ne çok şey yazılmış birgünde.
Eylül ve tango iyi olmanıza sevindim hayırlısı ile doğumunuzu yapmanızı diliyorum....
Ayşe oğlun olduğuna tebrik yazmadığımiçin özür dilerim. Ben yeni sayılırım.Çok samimiyet kuramadığımdan çekingen yazıyorum biraz.Acemiyimyani kusura bakma..
Unuttuğum okumadığım herkese selamlar mücadelanizde başarılar diliyorum..
Yarın bende kadın doğumcuma gideceğim..Bakalım ne durumda bizim polikistikover...

esili ALLAH sağlıklı bi şekilde vakti saatinde kucağına almayı nasip etsin inşaallah .ebus bizim kistler sadıktır kolay kolay bırakmaz bizi canım duruyodur yerinde.en azından benim polikistim öyle napalım beterin beteri var eskiden sizlerle tanışmadan önce daha mutsuzdum bu plikistik overden dolayı kendimi tek sanırdım ama en azından şimdi daha normal bi durum olarak görüyorum tek olmadığımı biliyorum .fafatara sen nasılsın canım izldinmi yaprak dökümünü

günaydın kızlar

tangoo geçmiş olsun canım inşallah kısa zamanda kurtulursun bu hastalıklardan

semacım büyük gün yarın değil mi canım allahım emeklerini boşa çıkarmasın tatlım inşallah bu son tedavi olur bebeğine kavuşursun

selam şekerlerim....vallla dünden itibaren okudum yazdıklarınızı ayşemcim alıngan gördüm seni canııımmm..:1no2:..hayırlısı olsun oğluna sağsalim kavuşman dileğiyle..bu sene hiç kız haberi yok..bakarsınız ben veririm haberi yarın.:dance:.evet yarın dr var..bebişimin ense kalınlığı ölçümü ve ikili testi var..dualarınızı bekliyorum..hayırlısı ile bişey çıkmaz inşallah..ayrıca cinsiyeti de belli olabilir..:smiley-cool:bu arada semacım allah yüzünü güldürsün inşallah..ebrucum sende iysini umarım..fafa üzülme bu ay zaten senin için hareketli geçti..birdahaki aya inşş..diğer tüm arkadaşlarım herkese sevgiler...

selamlarrr herkese Tuanacim cok saol canim güzel dileklerin icin Rabbim en kisa zamanda sizlerede yasatsin insallahhh.Sema insallah seninde son asilaman olur canim.Eylül senide iyi gördügüme sevindim yarin icin cok heyecanlisindir simdi sen. ikili testin iyi cikacak bence rahat ol.bende cok kasmistim kendimi hep kötü bi habere hazirlamistim ama sükür iyi cikti hersey.
Rabbim dileyen herkese bebis nasip eder insallahhh hamislerede saglikli sihhatli dogumalr nasip eder insallahhhh:emir_bebek:

bu arada eylülcüm o takvimi nasil yaptin aynisini bende ugrastim yapmaya ama yapamadim fisfisfis

slm arkadaşlar yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum kaç saattir ne kadar çok yazmışsınız maşallah beni merak eden arkadaşlar olmuş çok sağolun. biz iyyiz kızmla dün kontrolümüz vardı artık haftada 2 kere çağırıyor dr um nst usg falan hem zevkli hem de yorucu. son zamanlarda oturmak da zorlaştığı için sık sık girmiyorum foruma

dünkü muayenede bebğin tamamen kanala yerleştiğini söyledi dr sancım da çıkıyor nst de artık heran bekle doğum olabilir dedi 38. haftamızdayız çok az kaldı artık. kısmetse normal doğumm olacak ve halam doğurtacak beni o yüzden biraz şanslıyım

ebrucum senin tedavi yaz sonlarında başlayacakmış hatırladığıma göre inş o zamana kadar kendiliğinden oluverir olmazsa da Allahım ilk tedavide nasip eder inş. semacım sen de aşılamaya başlıyorsun biraz sabırsızlık ettin gibi geldi bana ama tabiki dr un daha iyi bilir eşinin ve senin durumunu

sizlere sürekli dua ediyorum Allahım isteyen herkesi evlat sahibi etsin hamişleri de tamamına erdirsin hayırlısıyle

X