Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam
nurcil hoşgeldin..
ben didime gittim semoşum ..ama beğenmedim..belki de iyi anılarım yok orada belki ondandır..yani yalnış anlaşılmasın bir kız arkadaşımla gitmiştim yaklaşık 6 yıl olmuştur..kız arkadaşımla çok büyük bir kavga edip tüm tatili yalnız geçirmek zorunda kalmıştım o yüzden yanii
ama tavsiye edeceğim birkaç yer var tatil için..mesela antalya belek ve antalya lara..mükemmel 5 yıldız ultra full pansiyon oteller var..ye iç yat eğlen ..baştan öde parayı tatil bitene kadar hiçbirşeye beş kuruş verme ..süper ben genelde öyle tercih ediyorum..bazılarına pahalı geliyor ama düşününce diğer yerlerde daha çok para harcanıyo emin olun

nurcilcim anladığım kadarıyla sen aşağıdaki hızli cevap kısmını kullanıyorsun
onun yerine sol altt CEVAP YAZ diye bir duton var bak ona tıkla cevap yazacağın form gelecek ekrana orada var yazı içindekiküçük resimler

nasılsınız bakııımmmm

inşallah daha iyi olacazzzzz

semoşum sevindim inşallah doğru kararı verip tedaviye tam gaz devammmmm

tangocum inşallah sende biraz daha iyisindir akıntın bitti miii

eylülcüm evet saol haftasonu güldürdüm herkesiiiii

devamı gelecek inşallahhhhh

masumumm seni çok seviyoruz ve aramızda görmek istiyoruzzz

nurticim senide aynen aramızda görmek bizim için çok önemliii lütfen kızlar bırakmayınn bizi burdan daha senin hamile kaldığını masumun doğum yaptığını paylaşcaz kızlar nereyeeee

klava:

ayrıca elifime de mail attım çağırdım buraya inşallah gelir.....
kızlar ben mantar oldum galibaaa...
antibiyotik fitil attım ama acayip yanma olduu
inşallah fazla sürmez...
galiba bu ayda manntar olduysak hamile kalamıycaz.....benneyaptımki

nurcil inşallah hamilesindir....
ilk sitemizde yeni forumda ilk hamiş haberini bakalım kim vercekkkk

merhaba arkadaslar.....
bugün ben bebeğimin kesesini gördüm cok şükür.....:dance::dance:
cok mutlu oldum rabbime şükürler olsun.....
allah herkese nasip etsin bu duyguyu insallah.....

çok güzel bir haberrrrrrr
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH SAĞSALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİNNNNNNN:teytey::1hug:

Smiter çok Ama çok Sevindim 41 Kere Maşallahhhhhhhh
RABBİM HAYIRLISI VE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH:1hug:

fafacığım öncelikle eşine sonrada sana geçmişler olsun canı...
smiterrrrr tebrikler güzelim....sağlıkla bebeğini kucaklarsın inşallah...........

selam herkese smiter gözün aydin canim Allah kucaginada almayi nasip etsin. bende cok mutluyum bugün 5 haftadan sonra görebildim bebisimi cok sükür hersey yolundaymis bu arada ikili testimizde yapildi hersey iyi görünüyor dedi ama kesin sonuc 2 gün sonra cikar dedi. Rabbim isteyen herkese en kisa zamanda nasip eder insallahhh
masumm ve nurti insallah sizinde aranizdaki sorun bi an önce hallolurda ikinizde birakmazsiniz bizleri :1hug:

Oooo Kalabaliklaşmişiz
Nasilsiniz Kizlar Hoş Geldiniz Ebruu Esili
Sizin Adiniza Sevindim Allah Hep Mutlu Etsiz Sizi
Hatika Saol Canim Bu Gün Patolojisi çikti Eşimin
Vee Güzel Aberrr
önemli Bir şeyi Yokmuş şükür....

KIZLAR BU GECE HIDIRELLEZ YAAA
BEN GÜL AĞACI BOLAMADIM
ACABA KURU GÜLÜ SAKSIYA KOYUP ONA DİLEKLERİMİZİ ASSSAK OLUR MUUUUsırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…