Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

selam kızlar iyi akşamlar..kıs fafa sende sabah muhabbetin yoğun zamanı yoksun akşam diziler miziler var geliyon karşılaşamıyoz....nisancım tebrikler canım keseyide gördün darısı kalp atışlarına inşallah..bende bebişime 10 tane bady aldım..biraz abarttım galiba...ama napim ya allah giydirmeyi nasip etsin sağlıklı günlerde inşallah..ya akşam haberlerinde uğur dündar haberde doktor kablosuz interneti hamileler kullanmasın filan dedi ya tedirgin oldum.ara vericem galiba biraz..canım sıkıldı yani..zamanımı bununla geçiriyorum ben napıcam bilmiyorum..

Evet Eylül Aslinda Olabilirrr Biliyormusun
Ben 15 20 Gün Kadar Yattimya Hergün Bilgisayar Başindaydim Belki De O Yüzden.......
Yine De Allah Verecekse Verirr Içini Rahat Tut
Aslinda Bilgisayar Ekran Koruyucu Filtre Almak Lazimmm

BEN ÇIKIYOM KIZLARRRR
MUTFAKTA AZ İŞİM VAR..
SONRADA YATACAMM
HERKESE İYİ GECELERRRRRRŞeniz:a015:

fafatara cok saol canim darisi en kisa zamanda sizlere insallahh . esin icin sevindim canim . eylül sen nasilsin ? ne tatlidir aldigin badyler simdii . ben daha hic bisey almadim ama bi komsumuz cok güzel bi hirka örmüs bebisin ilk hediyesi:emir_bebek:

evet canım ya çok tatlılar kendimi bir kaptırdım 1-2 derken uçtum sonra ama olsun değer.şimdiye kadar hep kendimize aldık birazda bebişe alalım değilmi..ama ben galiba bir müddet giremiycem .şu kablosuz internet olayını öğrenene kadar en azından..bir araştırma yapayım bari eğer doğruysa elveda demek zorunda kalıcam galiba

evet canim haklisin hep bize degil birazda bebislere alalim. insallah bi zarari yokturdur kablosuz internetin ama eger varsada tabiiki uzak durman dogru olur canim.

herkese ii akşamlar

ya arkadaşlar neler oldu bilmiyorum tam olarak anlayamadım ama nurti ve masum arasında yaşananlar inşallah tatlıya bağlanır da onları kaybetmeyiz.

ben bugün bi temizlik yaptım ki ohhh ev misler gibi oldu.hiç içime sinmiyodu ne zamandır.kadın da gelmişti ama bayağı oldu geleli.rahatladım çamaşır suyu deterjan kokusu sarınca her yanı...

fafa sevindim eşinin sonuçlarının ii çıkmasına.Allah en kısa zamanda bebişine kavuşursun inşallah...

eeee arkıdişler nasılsınız?bodyler alınmış hırkalar örülmüş bi telaş almış walla .olsun olsun alın walla.mutlu edin kendinizi ve bebişinizi...

simi hoşgeldin canım bende yeni evime taşınsamda şöyle bir temizlik yapsam doya doya şimdi bişey yapamıyorum ..
kablosuz olayını araştırdım bi yerde bi zararı yok bilmem ingilterenin neresinde araştırma yapılmış yok şöle böle..biri diyo radyasyon yayıyo ..
fafaaaaaa buradan sana sesleniyorum..otlarla böcüklerle uğraşma gelde bacına bir yardım et ..bir el at şu konuya ...
:kızgın:

eylülcüm sen bunu site dr.unada sormuştun bi zararı olmadığını oda sölemişti

bnde sordum dr.a hayır yok öle bişey demişti bukadr takılma arkdşım olacak varsa allah korusun oluyoo sen kasma rahatına bak

günaydın kızçelerrr
akşam rüzgar dizisini izleyen oldu mu?ben tamamen izleyemedim ama güzel diziye benziyor.
bu arada biz kuşadasına gidiyos 2 temmuzda
:sm_cool:]:sm_cool:

günaydın kızlarrrrr
yeni bir sabahtan herkese selammmm
dün gece hıdırellezdi
ben bebek yapıp astım çiçegin dalına ama gül ağacı bulamadım....sırnaşık şey
eylül araştırdım hamillelerin bilgisayara 80 cm uzuk lmaları gerekiyormuşşş

Fafa Naber Cnm,eşinde Sorun çikmamasina Sevindim.
Smitercim Gözünaydin Inşallah Kalp Atişini Da Duyarsiniz...

herkese aydınlık günler diliyorum....

ay ben dün gece bişey yapamadım hıdrellez için.ama içimden geçirdim olmaz mı?kafamçokkarıştı

dünkü haberi ben de duydum arkadaşlar kablosuz için ama be dr uma danışmıştım .çok olumsuz bişey söylememişti.acep benimki o sebepten mi gitti yawsenağlama

selma herkese
smiter keseyi görmüşsün maşallah
allahım tüm hamişlerin hamişliğini sonuna kadar sağlıkla devam ettirsin inşallah

ben dün bişey yapamadım senağlama
önce görümcemlere gittik sonra da kayınvalidemler bende kalmaya geldiler o yüzden yapamadım napalım seneye inşallah

bu arada fafacım eşinin sonuçlarını iyi çıkmasına çok sevindim canım
inşallah yakında bebiş de gelecek

teşekkür ederim arkadaşlarrrr
saolunn ALLA a şükür bir terslik yok inşallah bebeğime de kavuşursam tamamdır
dün diyete başladım buu ay zayıflamaya karar verdim

günaydın kızlarr
ebrucum inş koyduğun resimdeki gibi dünya tatlısı ikizlerin olur
fafacım gözünaydın canım bundan sonra da herşey yolunda gider inş hepiniz teker teker hamiş kalırsınız hayırlısıyla
semoş bize hava mı atıyon ben gidemiyorum tatile eşim biricik işini bırakıp gitmez uzak yerlere biz anca uzungöle artvine kadar çıkabliyoruz malesef sen bizim için de gez bol bol:çok üzgünüm:

Ebrucum Hiç Hava Atar Miyim Estağfurullah Sevincimi Paylaşayim Dedim Sizlerle...
Ben Hidrellez Olduğunu Unuttum Bile,ateş Yakanlari Görünce Haaaa Dedim :)

Ebruözgüv Için Dileğine Katiliyorum Bende.........

X