Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ya genelde herşeye biz kadınlar katlanıyoruz ama meleklerimiz için değer değilmi

eylül doktorun erkek değil ozaman senin ama napalım keyfimizden göstermiyoruz sonuçta bizim içinde zor

slm kıslarrrr

semoşumm yazdığın msjı okudum canım h.sonu yokumda demiştin saten ama saolsun o arkadş diğer siteye yazmış senden msj aldığını ve gerekli bilgiyi vermiş okudum yaniii
buarada hakkında hayırlısı neyse o olsun cnm

tuanacım yazıyı kopyalamışsın ama inan görmedim snde saol cnm a.s.

dr.a gidemedim çnkü burda kadın doğum uzmanı yok:1no2:
kendi dr.um c.tesi geliyo o gün görüşcez bakalım

Ya Ben Aslinda Doktorda Erkek Kadin Farketmez Diyenlerdenim Ama Ne Bileyim Baştan Beri Kadin Olsun Istedim..2 Yildir Tüm Tetkik Ve Takiplerimi Yapan Ayni Dr ..ve çok Memnunum Allaha şükür..ya Birde Işte şu Alttan Muayene Işi Kasiyodu Beni Ilk Zamanlar Ama Aliştim Artik..

tango önemli değil iyi ol yeter benim için eylül bende kadın olunca daha rahat hissediyorum erkek olunca ister istemez geriliyorum bide ben tüpbebek yaptırırken yumurta toplama işlemine kaç doktor girmişti o yüzden düşünmemeye çalışıyorum gördüler falan diye

sema senin film olayı nasıl rahatmıydı ben ağrı kesici alıyım diyorum yarım saat önce

Erkek Dr.konusu Bende De Vardi Ama Ben Rahim Filmi Ile Aştim Bu Konuyu...
Eşime De Kabul Ettirdim..

Zaten üzerine Bir örtü Konuyor Ve Adam Hiç Bakmiyor Elini Sokuyor Afedersiniz Sadece :)

selma kıslar ben gelebildim nihayet
bugün kociş evdeydi dün çalıştı ya ama bilgisayarı rehin aldı resmen daha yeni alabildim elinden

semacım hakkında hayırlısı olsun canım
tangoo allahın izniyle herşey geçecek canım kafana takma dr un geldiğinde o da söyleyecek bak

masum ve nurti kıslar yapmayın ne olur bizler burada iyi kötü bir çok şeyi paylaştık birbirimize destek olduk böyle kırgınlıklar yaşamayalım ne olur

buraya sadece yazabiliyoruz o yüzden birçok sözcük yanlış anlaşılmalara neden olabiliyor yüz yüze konuşmakla yazmak arasında çookk fark var
bütün yanlış anlaşılmalar bu yüzden ne olur yapmayın
ikinizide çok seviyoruz
ikinizinde kendinizce haklı olduğunuz noktalar vardır mutlaka ama bu kırgınlığı uzatmayın ki ikinizden de mahrum kalmayalım olmazmı

son günlerde hepimiz zor zamanlar yaşadık gergin günler geçirdik ama hepsini unutup yeniden eski günlerimize dönelim
ne dersiniz

unutmayın bu forum bizlerle güzel içimizden bir kişinin eksilmesi bile hepimizi üzer
ama siz ikiniz birden gidiyorsunuz yapmayın ne olur hadi geri dönün

bende bugün başladım soğan suyuna adetin normalde nekadar gecikiyo nurcil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…