Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

Günaydinlar Arkadaşlar Güzel Mutlu Huzurlu Bereketli 1 Hafta Diliyorum Sizlereeeeeeeee.

herkese günaydın arkadaşlar
fafa kız coşmuşun dün allah iyiyliğini vermesin amma güldüm haa..bu arada birde otlarla iletişim uzmanı olmuşun hadi bakalım ..bilgilerin için sağol..
birde şu ispiyoncuyu bende tahmin ettim ama büyüklük bizde kalsın da deşifre etmeyelim..burada kavgalara yer yok artık kabul etmiyoruz tatsızlık çıkaranları..
nurti ne olur gel seni seviyoruz ne olur..
bu arada beni de listeyeeklemişiniz diyen ebuşcum aşk olsun burada hepimize yer var bizim kocaman kalplerimiz var herkesi alır merak etme...
Şeniz

aa şükür bitirebildim yazılanları.....
hafta sonu annemle köye gittik...yeşillik temiz hava.. sakin ortammm.. süperdi.....
ama yazdıklarınızı oku oku zor bitirdim...herkese kocaman kocaman selamlar....görüşmek dileğiyle allaha emanetolun...

eylülcüm ben aranızdayım ama bir süre artık genelde okuyucu olmaya karar verdim.sen bana yazdığın için sana cvp vermek istedim sadece. Özel durumlarda yazacağım sizlere...yerimseniben

nurti bir kişiye kızdın diye bizleride aynı kefeye koyma ..inan bana buradaki herkesin sana ihtiyacı var..senin güzel dileklerini temennilerini dualarını unutmadık..o yüzden sadece okumakla yetinme bence..gel sende sohbetimize sensiz olmuyor..ŞenizŞeniz

cnm ben önemli anlarda yazıcam merak etme ama kendimi çok kötü hissediyorum ve biliyorsun ben tedaviyeye başlıcam bu aralar kendi halimde sessiz kalmak istiyorum çok çarpıntım var pek yazasım gelmiyor ne olur anla beni...

Yaşananlardan Kaynakli Nekadar üzgün Oldugumu Belirtmek Istiyorum öncelikle.sanal Alemdeki Bir Olaya Bukadar üzülecegim Aklimdan Bile Geçmezdi..
Sanmayainki Ben Söyleyeceklerimi Söyledim Ohh Rahatladimm......
Eger Ki Bukadar üzüldüysem Bu Ne Demektir Ben Buradaki Insanlari Kayle Aliyorum Anlamindadir Bu.

Hiç Kimsede Hiç Birinizde Benimde Ufacikta Olsa Hakli Oldugumu Görmediniz Veya Görmek Istemediniz çok önemli Degil..

Ben Sizlerle çok şey Paşladim,yumurta öleçülerimi,hamile Haberimi,ikiz Habeirni Kiii Bence Bunu En çok Siler Hak Ediyorsunuz.

Bende Daha Bir çok Haber Almak Istiyordum Hamile Haberleri,ddoğum Haberleri,

Ben Iki Yildir Burayla Güldüm Burayla Agladim.
Hamile Kaldiniz çok Sevindim Kaybettiniz Veya Tehlikeler Yaşadiniz Kendim Kadar Kaygilandimm
Hiç Bir Zman Demedimi Nasilsa Hamileyim İŞİM BİTTİ DEMEDDİM Artik Demedim.elimi Karnima Koydugumda önce Silere Daha Sonraherkesedualar Ettim.

Evet Nurtiyle Yaşamiş Oldugum Olaya Bende çok üzüldüm Ama şunuda Belirtmek Istiyorumki Kirdim Belki Ama çokta Kirildim..
Nurti Benim Sitede Ilk Taniştigim Insandir. Obeni Kayle Almasa Onu Sildigim Için Bukadar Dertlernmez Bend Eonu üzdügüm Için Bukadar üüzlmem
Burda Size Kesinlikle Duygu Sömürüsü Yapmiyorum
Yazdigim şeylerin Gerçeklik Pyi Için Hamile Hamile Yemin Ediyorum Iszlere
Ve Buraya Kadar Diyip Aranizadan Ayriliyorum.....

Herkese Hayirli Dogumlarrrr,saglikli Bebekler

masumm seni ilk haklı görenlerdenim neden haksızlık ediyorsun ..hatta bende aynı şeylei yaşadım dedim sana benide anlamadı insanlar bazen buradakilere kırıldım bazen çevremdeki insanlara... sana en çok hak verenlerdenim..ve seninle aramızda olan kırgınlık için sadece sessiz kalmayı ve zamanın herşey için en iyi ilaç olduğunu düşünerek sustum ve zamanı geldiğinde ise konuşma hakkımı kullandım..benimde burada tanıştığım ilk insan sendin.bende senin desteklerini unutamam.ama nurti içinde kötü şeyler düşünemiyorum..o ki bize sanal ortamda yoğun düşüncelerini kelimelerin sonuna koyduğu birsürü harften anlatırdı..belki yanımızda olsa bize sımsıkı sarılacaktı..bence bunların hepsini bir kenara bırakın ve burada yeni bir şeylere başlayın..unutmayın biz hepimiz sizleri çok seviyoruz..çünkü aynı amaca hizmet ediyoruz..hepimiz sıcacık bir anne sözünü duymak için bu yola başkoyduk....o yüzden bırakın bu kırgınlığı da gelin yine kardeş olalım..
masum ve nurti gitmeyin ....

Merhaba Kizlar
Yaklaşik 2 Saattir Cuma Gününden Sonrakileri Okumaya çalişiyorum :)

Cumartesi Günü Eşimle Dr.uma Gittik Adetin 3.günüydü.
Dr.a Aşilama Yapsak Daha çok şansimiz Olmazmi Diye Sordum,sperm Durumu Açisindan..
Sperm Durumunuz çok Kötü Değil,bunu çok Kez Söyledim Ben Sana Dedi...

Bence Normal Ilişkiden çok Farki Yok Ama O Da Bir Yardimci Tekniktir Dedi..evliliğiniz Taze Yaşinda Problem Yok Ama Illaki Aşilama Diyorsan öyle Yapariz Dedi.
Cumartesi Akşami 150 Lik Olarak Merional Iğneye Tekrar Başladik.

çatlatma Iğnesi Zamanina Gelene Kadar Aşilama Mi Normal Mi Düşünmedeyiz şimdilik Kizlar..
-------------------------
SEMA 84

Son düzenleyen: Moderatör:
canım semoşum hayırlısı olsun canım kararını iyi ver ..haydi bakalım bir daha ki ay senden bekliyos haberi

semacım çok sevindim canım inşaallah senin için hangisi iyiyse o kararı verirsin bende adet oldum 8inci günü film çektircem kısmet olursa acısını düşünmemeye çalışıyorum sonucu iyi çıksında .nurti ve masum biz ikinizide çok seviyoruz masum daha senin doğum haberlerini nurtininde hamile haberlerini alıcaz tango naptı acaba fisfisfis

Eylül,tuanam Sağolun Kizlar.tuanamcim Ben 11-12.günü çektirmiştim Filmi.ağri Yapmiyor Diyemem Ama Dayanilcak Bir Ağri.korkma Olur Mu?

Bu Arada Tango Ya Biraktiğim Msj I Almadi Galiba,üzüldüm

Bana O Sirkeli Su Bilgisini,yeşil Akinti Olayini Bizzat Yaşayan Forumdan Yeni Doğum Yapmş Bi Arkadaşim Söyledi.tanirsniz Belki Nazlisu Idi Nicki..iki Tane Kizçesi Oldu.

sema bende uygun fiata çektiriyorum filmi 110 ytl:dance:

tuanam iyiymiş ya bana 300 demişlerdi 250 ye çektirdim sonunda..3 ay korkudan erteledim gidemedim..neler anlatmışlardı..aaa bi baktım hiç bişey değil..10 dakikalık işmiş..biraz ağrısı olmuştu sonra ama adet ağrısı gibi 2 gün sürdü o kadar..
ve filmden 2 ay sonra hamiş kaldım..tuanam inş.sende kısa zamanda kalırsın canım..:dance::dance:

ay inşaallah canım ben bikere çektirdim benim için çok kötüydü net çıkmamıştı o acıyı bildiğim için tekrar çektirememiştim ama sonuçta 5 _10 dakkalık bişey katlanıcaz napalım canım 175 ytl ama tanıdık indirim yaptı sağolsun

OO SEN TECRÜBELİSİN O ZAMAN DAHA KOLAY GELİR SANA....BEN O MASAYA YATANA KADAR NELER ÇEKMİŞTİM..RÖNTGENCİ HERİFİN ELİNİ TUTMUŞTUM..TIRNAKLARIM GEÇMİŞTİ ADAMA VALLA :roflol::roflol:

bende eşimi içeri aldırmadığıma pişman olmuştum elini tutup güç alırdım en azından

bende eşimi içeri aldırmadığıma pişman olmuştum elini tutup güç alırdım en azından

EŞİMİN OLMAMASINA SEVİNDİM ESASINDA O BANA İÇERİDE ERKEK OLACAKMI DEMİŞTİ BENDE HERKES KADIN DEDİM..O ZAMAN OK DEMİŞTİ AMA SADECE ALTTA ÇALIŞAN KADINDI DİĞER 2 KİŞİ ERKEKTİ ..GELSEYDİ EĞER O ZAMAN KURTULAMAZDIM DİLİNDEN..kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…