Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Isterse care,istemezse bahane bulur gercekten guzel bir cumle :KK16: cok haklisin arkadasim , Allah herbirimizin namazini duasini eksikleriyle kabul etsin, dogru kilanlardan eylesin insAllah

Ve canlarim yatmadan "Allahim sabah namazima kaldir beni seytana uydurma beni " dedim 3 defa "Kevser suresi"ni okudum ve uyudum cok sukur kalktim inanabiliomusunuz :))))))
Dün gece bende kevser suresini okuyup uyudum normalde calar saatsiz uyanamayan ben ezanla uyandim gercekten inanilir gibi degil bencede herkez deneyip görsün sanada cok tesekkürler huysuz melek allah razi olsun

baslangici halit ertugrulun aysel kitabiyla yapmistim daha bi suru var su an sehr disindayim atin 31 inde evime doncem insaallah o zaman daha fazlasini yazarim isimlerini biliyorumda tazarlari aklimda degil canimcim
Ay aynen ya halit ertugrulun aysel kitabindan bende cok etkilenmiştim benim icin cok baskadir o kitabin yeri herkeze tavsiye ederim ibret veren muhtesem bi kitap ne yazikki ondan sonra onun gibi etkileyici bir kitap bulamadim önerilerini bekliyorum

Dün gece bende kevser suresini okuyup uyudum normalde calar saatsiz uyanamayan ben ezanla uyandim gercekten inanilir gibi degil bencede herkez deneyip görsün sanada cok tesekkürler huysuz melek allah razi olsun

Allah sizlerden de razi olsun canlarim :KK16:
Namazlarimizi dogru kilanlardan eylesin Rabbim bizi ..

Bebeginiz olunca cit cikaramayacaksiniz bitanem :KK1::KK1::KK16:
Rabbim hemen nasip etsin isteyen herkese insAllah .. ve dogduktan sonrra baya bi sekle sokuyolar ew bireylerini biz mesela cit cikaramayiz 10 aylik suan kizim,uyurken birden doner bize bakar " ne kosuyosunuz ya da iste her ne yapiosak " 10 saniye fln bakar sonra doner uyur ...sen misin bi daha konusan :KK1::KK1::nazar:

heeeee evet bizimol madigi icin rahatiz simdilik aman olsunda varsin ses cikarmiyalimRabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasin dualarda bizi de unutmayin insaallah

Ay aynen ya halit ertugrulun aysel kitabindan bende cok etkilenmiştim benim icin cok baskadir o kitabin yeri herkeze tavsiye ederim ibret veren muhtesem bi kitap ne yazikki ondan sonra onun gibi etkileyici bir kitap bulamadim önerilerini bekliyorum

bide cin iskencesi var oda beni cok etlikemisti o kadar etkilediku duduklu tencere bas bas bagiriyodu birakamadim kitabi tencere patladi:)yazari sule yuksel senler veya emine senlikoglu ydu yine tam yazarim evime gidince

bide cin iskencesi var oda beni cok etlikemisti o kadar etkilediku duduklu tencere bas bas bagiriyodu birakamadim kitabi tencere patladi:)yazari sule yuksel senler veya emine senlikoglu ydu yine tam yazarim evime gidince

Çin İşkencesi isimli kitabı ben de okudum.
Yazarı : Emine ŞENLİKOĞLU

:KK34::KK34::KK34:

çok doğru söylüyosun allah bütün namazlarını dualarını kabul eder inşallah bende bir başlayabilsem cok güzel olucak

Bence istedigin an hemen basla seytanin kulagina fisildadigi bahaneleri duyma hatta onun inadina besmelebi cek ve basla hepimiz omur boyu mucadele edicez Allah yardimcimiz olsun hepimize hidayet versin

bır aydır allah kabul ederse bende namazımı kılmaya calısıyorum..calısmıyorum..en azından bu dunya ıcın degılde dıger dunya ıcın nıye calısmadıgımı dusundum ve sımdı elımden geldıgınce ıbadetlerımı yapmaya calısıyorum..allah tum dualarımızı kabul etsın..herkes bu dunyaya yalnız gelıp yalnız gıdecek onun ıcın bızı kendımızden baska dusunen bı tek allahımız var onada bu gorevımızı yapabıldıgımızce yapabılıyorsak ne mutlu bıze..

Allah daim etsin insaallah canim

arkadaşlarr merhaba dileğimin kabul olması için 4444 defa salavati tefriciyeye başlayacağım yardım eebilecek olna var mı

Cuma vakti yanasti canlar hadi abdestimizi alip ezani bekleyip Allahin huzuruna cikalim insaAllah :KK16:

Emine senlikoglu cingene,
Emine senlikoglu sabikali ve dul. Bu kitaplarda guzeldi.Bugun bide Emine senlikoglu nun sevgide hic vefa yokmu kitabini aldim okudugumda begenirsem listeye eklerim canlar.

Bende canlarim

Emre Dormanin "dini konularda kendini kandirmanin 40 yolu"

Fatin günayin " Peygamberimizin (s.a.v) tarif ettigi Namaz"

Uğur koşarin "Allah (c.c) de ötesini birak"

Isimli kitaplarini okuyorum ve gorumcemin hediye ettigi Peygamberimizin (s.a.v) hayatini okuyorumm

Disi Kur'an-i Kerim gibi kirmizi kapli bir kitap ayrintili anlatmislar

Hepsi de gercekten guzel kitaplar canlar :KK16:

selamün aleyküm kızlar
çok güzel bir sayfa burası ne güzel böyle bir şeye vesile olmanızz
inş hiçbir zaman namazlarımızı bırakmayız:KK16::KK16:
ben kendim adet sonrası namaza başlamam çok zor oluyordu sonra kendime dedim dur artık ne oluyor sana diye ve hamdolsun ki kılıyorum namazımı sabah namazına kalkmak zor gelirdi o zmanlar ..şeytan kandırıyordu beni ama artık ben kalkamasam da eşim beni kaldırıyor hep böyle olur inşlh....

Son düzenleme:
X