Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

arkada$lar yarin cami de aylik sohbetimiz var
hatimde yapiyor hanimlar
hoca hanimdan seda için rica etsem , soyadi falan gereklimi ?
seda ya $ifa niyetine deyince ula$irmi yerine ?
gerkiyorsa soyadini soyleyiver sagopam ozelden istersen tabi

Son düzenleme:
himm devami yokmu yani :)
$u zikirmatik guzel bi$ey galiba ama burda bulamam

gidip tesbihimi elim alayim en iyisi:)

evet hem kolay hemde yolda yürürken bile çek =))) ben öyle yapardım ama şimdi anca oğlumu zabdetmeye çalışıyorum ki zaten elimden alıyor anne amin benim diyor =))

Evet canım bencede kimse uğramaz . .
Olsun ben karşılıklı yapmıyorum Allah için yapıyorum.
Hepinizden razı olsun Rabbim.

canım bizler buradayız gitmeyenlerle devam ederiz dualara
ben sayı belirtmiyorum şu kadar çektim diye çünkü hastalığı öğrendiğimden beri dua ediyorum bugünde sizinle beraber besmele ya şafi çektim saymadımda yarın bende zikirmatikmi ondan alacağım Allah dua edenlerden razı olsun dediğin gibi acil durumda olanlar hastalık çocuğu olmayanlar için her zaman ederim bende dua

Canım çok geçmiş olsun rahatsızlığın neydi kaçırmışım ben ( RABBİM şifanı versin inşAllah zikirmatiğimin 2sinide hediye ettim elimde yok o yüzden sayı veremeyeceğim ama bu gece senin için tesbih çekeceğim Rabbim kabul etsin şifanı versin inşAllah benimde eniştem çok hasta hastalığını öğrendiğimden beri ben ben değilim sankiiii..Rabbim tüm hastalara ŞAFİ sıfatı ile şifasını versin inşAllah.Amin

atanırsın inşallah canım :) sınav içinde dualarımızı edeceğiz Allah emeklerinin karşılığını versin inşallah

Allah razı olsun canım inşallah.
emek veren emeğinin karşılıgını alır inşallah

canım ben hasta değilim çok sevdiğim bir kardeşim kanser 19 yaşında onun için Allah razı olsun çok sağol

Son düzenleme:
canım ben hasta değilim çok sevdiğim bir kardeşim kanser 19 yaşında onun için Allah razı olsun çok sağol

canım 19 yaşında ne kanseri peki
cok das genç yaa
inşallah dualarımızın daha fazlasını karşılık olarak alır da iyileşir amin:26:

canım enişten içinde Ya Şafi çektim saymadım ama

Son düzenleme:
insanlar tarafından alkışlanıyor musun?
yine de o toprağa gireceksin
herkes senin peşinden geliyor, sözlerine itaat mi ediyorlar?
yine de o toprağa gireceksin.

seni çok mu övüyorlar?
neden bu kadar övülüyorsun, layık mısın diye soracaklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…