Hep Birlikte Namaza Başlıyalım :)

Kim için okunuyor adet belli değil sanırım..Gözden kaçırmışım =))

seda arkadasımıza okuyoruz ama hani isteyen istediği kadar okuyor ya acaba 1 hafta boyunca mı okunsa ya da daha fazla mı bilemedim
normalde nasıl yapılıyordu burada?

seda arkadasımıza okuyoruz ama hani isteyen istediği kadar okuyor ya acaba 1 hafta boyunca mı okunsa ya da daha fazla mı bilemedim
normalde nasıl yapılıyordu burada?

Valla yeni başladık gün gün de olur kalabalığız 1 gün boyunca yapılan dualar tesbihler seda niyetine olsun inşallah..Yasin tefriciye gibi uzun dualar yok bu yüzden 1 gün olur ama tefriciye olur ise 1 haftaya yayalım derim..Ki sagopam ve ben inş. sınavlar için tefriciye ye başlayacağız 500 500 aldık..

Yine de siz bilirsiniz tabi arkadaşlar seda ve bir arkadaşımız aklımda ben namaz sonrasında dua edeceğim inş. onlara..

Valla yeni başladık gün gün de olur kalabalığız 1 gün boyunca yapılan dualar tesbihler seda niyetine olsun inşallah..Yasin tefriciye gibi uzun dualar yok bu yüzden 1 gün olur ama tefriciye olur ise 1 haftaya yayalım derim..Ki sagopam ve ben inş. sınavlar için tefriciye ye başlayacağız 500 500 aldık..

Yine de siz bilirsiniz tabi arkadaşlar seda ve bir arkadaşımız aklımda ben namaz sonrasında dua edeceğim inş. onlara..

namaz sonrası ben de dua ediyorum
tefriciyeye ben de baslayacagım ama ne zaman bılemyorum

Kızlar şunu paylaşmak istiyorum sizinle ;
Annem ufak bişey dahi kaybetse Ayetel kürsi okuduğu an buluyo . .

hadi ya ayy şaşırdım niye şaşırıyorsam :)
bende artık öyle yaparım :)
bazen aklım uçuyor ya wc ye gideceğim mutfağa gidiyorum ne yapacaktım ben diyorum bazen su içim gelip oturuyorum :KK1::KK1::KK1:

Tatlım seda kardeşimizin hepimizden çok duaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum,bilmem siz ne düşünüyosunuz

vallahi ben bir şey düşünmüyorum
sedaya dua ediyoruz şu anda da ediyorum da yani liste yaptık ya o yüzden sordum diğer arkadaşlarımıza da ne zaman edeceğiz diye
şu an bitirelim demiyorum duayı

namazda secdeye vardığımızda secdede duruş halimizin Muhammed(sav.) yazdığını biliyor muydunuz :)

Son düzenleme:
kizlar selamun aleylum
maa$alalhh ne guzel sohbet etmi$siniz
15 sayfayi iokuyamadim begenemedimde hakkiniiz helal edin
gizlerim agriyor birakdim okumayi , sonra devam ederim in$allah bundan sonrasini kaçirmayim bari :)

yarin oglen aylik sohbetimiz var , ona gidicem in$allah ..
bide regl im bitse namazima ba$layabilseydim guzel olacakdi
seda için besmeleyi çocuklar uyyunca çekicem ..

kizlar selamun aleylum
maa$alalhh ne guzel sohbet etmi$siniz
15 sayfayi iokuyamadim begenemedimde hakkiniiz helal edin
gizlerim agriyor birakdim okumayi , sonra devam ederim in$allah bundan sonrasini kaçirmayim bari :)

yarin oglen aylik sohbetimiz var , ona gidicem in$allah ..
bide regl im bitse namazima ba$layabilseydim guzel olacakdi
seda için besmeleyi çocuklar uyyunca çekicem ..

Aleykümselam hoşgeldin canım Allah razı olsun ne muradın varsa versin :)

Son düzenleme:
X