hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Bende eger yaza kadar olmassa param yok cok borcumuz var kredi cekmeyi dusunuyorum rabbim yardimcimiz olsun
Senin tup bebege gerek yok hamile kalabiliyorsun asilama yaptirirsin.tup bebek cok pahali 7-8 milyar biriktirecemde tup bebek yaptiracam.ölme esegim yaz gelsin.bizimde borcumuz cok en erken 2 yila bitiyor ekstradan bir yerlerden para gelirse belki erken biter.bi kerecik olsun hamile kalmis olsaydim tup bebegi dusunmezdim.bak bugun yumurtlama akintim oldu cok guzel.Allah izin verirse birliktelikte olur.ama benim yumurtayla esimin spermu bi turlu birlesmiyorlar.

Senin tup bebege gerek yok hamile kalabiliyorsun asilama yaptirirsin.tup bebek cok pahali 7-8 milyar biriktirecemde tup bebek yaptiracam.ölme esegim yaz gelsin.bizimde borcumuz cok en erken 2 yila bitiyor ekstradan bir yerlerden para gelirse belki erken biter.bi kerecik olsun hamile kalmis olsaydim tup bebegi dusunmezdim.bak bugun yumurtlama akintim oldu cok guzel.Allah izin verirse birliktelikte olur.ama benim yumurtayla esimin spermu bi turlu birlesmiyorlar.
Biliyor musun bircogu dolleniyor aslinda ama tutunamiyorlar hic atiliyorlar hormon tahlili yaptirdin mi hic

Hayirli pazarlar kizlar nasilsiniz ben biraz yoruldum bugun evi topladim dinleniyorum simdi dun testlerimi yaptirdim cok sukur bebisim iyi ins testlerde iyi cikar yeni dua topiginde bende olmak isterim fatmacim

Saol cnm sen nasilsin yorma kendini :KK20::KK20:
günaydın cnm iyiyim şükür burdaki gebelere bakarsam çok şükür diyorum.gece uyuyamadım ağrım vardı ağırlaşmaya başladım galiba mide bulantım hiç olmadı ama tiksinme var herşeyi yiyemiyorum.öyle işte sen napıyon nasıl gidiyor iş güç.

günaydın cnm iyiyim şükür burdaki gebelere bakarsam çok şükür diyorum.gece uyuyamadım ağrım vardı ağırlaşmaya başladım galiba mide bulantım hiç olmadı ama tiksinme var herşeyi yiyemiyorum.öyle işte sen napıyon nasıl gidiyor iş güç.
Bu saatten sonra bulanti olmaz daha

1. adrenalin..............................2
2. eymen4545 ..........................2
3. Debusi .................................2
4. berirem...............................2.......okundu
5.okulum................................3........okundu
6.asmunikal.............................2........okundu
7. tuncer82..............................2........okundu
8 . berree ................................2
9. kitapseverim ......................2.......okundu
10. BabamIn_KIzIyIm...............2........okundu
11. dior34..................................2.........okundu
12. loyalty88 .............................2.......okundu
13. esma73.................................2

14. gulucukgs.............................3
15. blgsdr...................................2........okundu
16. katre584...............................3
17.kalemero...............................6

TOPLAM...................................................41

yeni liste bu..KALEMERO için okuyoruz ..

haydi besmeleyle başlayalım

Allah kabul etsin...(ARKADASIMIZA HAYIRLI BIR EŞ DILIYORUZ ) Şimdiden herkese teşekkürler..

CANIM OKUDUM BEN KALEMERO İÇİN İKİ TANE ALLAH KABUL ETSİN

X