hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Inşallah

Canım inşallah. Sen öğretmen miydin kuz ben seni tedaş da çalışıyor diye biliyorum nerden aklımda kaldı ise.canım tutunma derken aşılama mı olacaktı. .
aşılama düşünmuyom ama belli de olmaz normal olcak olur heralde ama bakalım bı tedavıye baslayabılseydım :) tedaş başka bırıdır cnm ben fen öğretmeniyim

Adrenalin orda gülüp geçiyorum ama eve gelince ağlıyorum..Belki iyi niyetle söylüyo ama kırılıyorum..Bide oğlu olmuyo benim cocugum doktor %50 dedi umutlanmayın demiş çok ısrar etmesinler diye..Bugünde komsu nine olunca anlarsın falan dedi..Kvde de olamıyorum ki..Bi an önce olsada sağlamken sevsek yardımcı olabilsek büyümesine dedi..Komşuda Kayınpederim için evlatlık alcam diyo dedi bende evet alın evlatlık büyütün işte dedim kv ye..Bizim yasımız geçti vermezler size alırız kp öle demiş.Nasıl moralim bozuldu hiç üzüleceğimi düşünmüyo..
MORALİNİ BOZMA CANIM OCAK AYINDA SENİN GÜZEL HABERLERİNİ ALACAGİZ İNSALLAH.BAK BU GECE RÜYAMDA DOGUM YAPTIRDIM.BAT NE ZAMAN

Kizlar kalemero son listemiz bitti saniyorsunuz herhalde bildirimler durdu hadi en kisa zamanda listemizi bitirelim

Insallah cnm sizede durumunuz varsa tup bebekten korkmayin vakit kaybi oluyor baska turlu birde sebepsiz infertilite ise tup bebek anca ise yario
BENDE ARTIK TÜP DÜŞÜNÜYORUM BİR AŞILAMA OLDUM TUTMADI AMA PARA BİRİKTİRMEM LAZIM.BEN PARA BİRİKTİRENE KADAR 40 BULACAM BU GİDİŞLE.BU TÜP BEBEK OLAYI COK PAHALI YA.ALLAHIM KENDİLİĞİNDEN VERSEDE BİRİKTİRECEGİM PARAYLA UMREYE GİTSEM.

aşılama düşünmuyom ama belli de olmaz normal olcak olur heralde ama bakalım bı tedavıye baslayabılseydım :) tedaş başka bırıdır cnm ben fen öğretmeniyim
CANIM İNOFOLİC KULLANDINMI HİÇ BEN KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM.PKOLULAR İÇİN DE COK İYİYMİŞ.

BENDE ARTIK TÜP DÜŞÜNÜYORUM BİR AŞILAMA OLDUM TUTMADI AMA PARA BİRİKTİRMEM LAZIM.BEN PARA BİRİKTİRENE KADAR 40 BULACAM BU GİDİŞLE.BU TÜP BEBEK OLAYI COK PAHALI YA.ALLAHIM KENDİLİĞİNDEN VERSEDE BİRİKTİRECEGİM PARAYLA UMREYE GİTSEM.
Bende eger yaza kadar olmassa param yok cok borcumuz var kredi cekmeyi dusunuyorum rabbim yardimcimiz olsun

X