hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

benım kardesım oyle kullanıodu ılk basta yuzu kotu oldu ama 6 ayın sonunda gectı sıvılcelerı daha da gerı gelmedıler seytan kulagına kursun

Bende bi kurtulsaydim hayırlısıyla ama bnm krem yaramadı galiba 1 aydır iyiydi bu ara sadece elmacık kemiğinin oralar yanık gbi bi tuhaf oldu bgn kullanmadım kremi doktora gitcem bakalım ne dicek

Canim ben sivilcelerim icin piric unu ve soda kullaniyorum pamuk gibi oluyor lekeri bile gideriyor.ilk yaptigindan itibaren farki goruyorsun dend bence

Eczacı yoğurtla bal önerdi iki gündür onu sürüyorum ama krem den yüzüm öyle kötü olduki şuanda napsam faydası yok gibi geliyo sen ikisini karıştırıp maske gibimi kulkaniyosn

Eczacı yoğurtla bal önerdi iki gündür onu sürüyorum ama krem den yüzüm öyle kötü olduki şuanda napsam faydası yok gibi geliyo sen ikisini karıştırıp maske gibimi kulkaniyosn[/Q
Pirinc ununu bazen sodayla bazen sirkeyle bazen limonla karistirip maske yapiyorum kuruyunca yikiyorum..faydasini gordum..ilk kullanimda yakabilir biraz ama geciyor hemen

KIZLAR GULUCUK ICIN OKUYABILENLER EN AZ IKI TANE OKUSUNLAR AKSAM YENI LISTEYI YAPACAGIM AMA AKSAM MUTLAKA YENI LISTEYE BAKIN SAYILARI 3 OLANLAR ARTI BIR TANE DAHA OKUYACAKLAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…