hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Kızlar çok kötü durumdayım yüZümdeki sivilceler için krem hap fln kullanıyorum 1,5 aydır suan krem den yüzüm öyle kötü olduki her gören yüzüne noldu diyip duruyo nolur dua edin bnm için düzelsin iyilessin şu yüzüm bian önce moralim çok bozuk

iyleşir inş canım benimde çıktı dr hormonlardan dedi hiç böyle çıkmazdı bir aydır iyleşmiyor ilaçta kullanamıyorum banada herkes soruyor napalım geçer inş

Kizlar benim internet paketim kapandi arkadasin internetinden girdim simdi paketim acilana kadar cok sık giremiyecem ama yasinlerimi okuyacam insallah.esma73 icin okudum siradakinede okurum.

CANIM BEN ESMA İÇİN OKUDUM HABERİN OLSUN

aknetrend sabamed falan mı kullanıosun

Yok tedradoks kullanıyorum yanında a e vitaminleri bide bi krem eczacı elde hazırladı doktorn verdiği formülle
benım kardesım oyle kullanıodu ılk basta yuzu kotu oldu ama 6 ayın sonunda gectı sıvılcelerı daha da gerı gelmedıler seytan kulagına kursun

Canim ben sivilcelerim icin piric unu ve soda kullaniyorum pamuk gibi oluyor lekeri bile gideriyor.ilk yaptigindan itibaren farki goruyorsun dend bence

misk 3 tane eymen 2 tane kalemero 1 tane kaldı haydı canlar yenı lısteyı yapalım gec kaldı bayaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…