hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

tuncer sen hamile olarak hatırlamıyom seni iki hafta tatile gittik unutmuşum her şeyi. nezaman öğrendin hamişliğini.
bir ay önce canım:)kaç aydır tatildesin sen ki bende hatırlayamadım 9 haftam bitecek inş rabbim isteyen herkese versin aklıma geldikçe böyle dua ediyorum burda isteyen herkes için ben çok istedim bilirim rabbim bununla imtihan etmesin kimseyi inş

28 kasımda ayrıldım 16 aralıkta geldim.

CANIM BOL BOL DUA EDERMİSİN BANA OZAMAN . HAMİŞİN DUASI KABUL OLUR.

ederim tabi canım isteğin ne canım bugün cuma edeyim
hamile kalmak istiyorum sağlıklı bi evlat. ev istiyorum iş yerimin dibinde.
annemin iyleşmesini istiyorum.
kardeşim için garantili bi iş istiyorum ve hayırlı güzel hayalı edepli bi gelincik istiyom anneme.
ülkem huzurlu olsun istiyorum.
çok şey istemiyorumki Sen OL dersen olur Ya Rabbim....

Tuncer ben sadece hayirli bir evlat istiyorum ke dimle ilgili herseyim var sukurler olsun ama eksikligim cok buyuk ulkemizdeki mutluluk refah duzeyi artsin istiyorum kara belalar basimizdan def olsun istiyorum

RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CANIM AMA EN ÖNEMLİSİ BEBEK BENCE BENİMDE EVİM YOK İSTANBULDA KİRALARDA ÇOK YÜKSEK AMA İLK İSTEĞİM SAĞLIKLI BEBEKTİ HİÇBİŞEYİ GÖZÜM GÖRMÜYORDU ŞÜKÜR OLDU İNŞ SİZİNDE OLUR RABBİM BÜYÜK OL DESİN YETER EVDE OLUR İNŞ

esma için okdum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…