Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

evet kızlar hergün bi kişi için yanlız şöyle bi durum var adet olursak nolcak benim yakın çünkü

regl olan kişiyi en sona atarız.. o zamana kadr bitter zaten hastalıgı :)

sona atsak da okumak lazım herkes için sonuç da :)
ben bittikten sonra okuyacağım kızlar mesela 3 kişinin sırası mı geçti bittikten sonra hepsini birlikte okumayı düşündüm :26:

guzel dusunmussunuz cnm.1 gunde okuyalim o zaman Kumeyl duasini :KK16:

sona atsak da okumak lazım herkes için sonuç da :)
ben bittikten sonra okuyacağım kızlar mesela 3 kişinin sırası mı geçti bittikten sonra hepsini birlikte okumayı düşündüm :26:

ben hergun okuyorum . huzur veren bırdua turkcee mealnı okusanız ozeelıkle gozlerınız dolar cok gzl bı dua..

cnm tek duaı 3 kısıye vermek olursa olsun olurmuki kızlar bılmıorum ama :KK51:

ben hergun okuyorum . huzur veren bırdua turkcee mealnı okusanız ozeelıkle gozlerınız dolar cok gzl bı dua..

cnm tek duaı 3 kısıye vermek olursa olsun olurmuki kızlar bılmıorum ama :KK51:

yok tatlım tek dua değil herkese ayrı ayrı yine

kızlar o zaman yarın ilk sıradaki eccecimix arkadaşımız için herkes bi tane abdestli olarak okuyup gece 12 den önce bildiriyo adet olup okumayan borçlanıyo ve okuduğunda yine bildiriyo ve okuyanda okumyanda mutlaka haber versin inşallah..yarın 1. arkadaşımız için başlıyoruz başlamadan önce arkadaşımıızın adını belirtip dileğinin hayırlısıyla kabulu için diye niyet ediyoruz inşallah iyi geceler:)

kızlar o zaman yarın ilk sıradaki eccecimix arkadaşımız için herkes bi tane abdestli olarak okuyup gece 12 den önce bildiriyo adet olup okumayan borçlanıyo ve okuduğunda yine bildiriyo ve okuyanda okumyanda mutlaka haber versin inşallah..yarın 1. arkadaşımız için başlıyoruz başlamadan önce arkadaşımıızın adını belirtip dileğinin hayırlısıyla kabulu için diye niyet ediyoruz inşallah iyi geceler:)

Tamam cnm anlaştık iyi geceler :13:

Tamam kizlar Yarin basliyoruz Ins .Saat 24.00 ea kadar haber veriyoruz:13:

Onemli olan niyet :KK16: icten dua edelim birbirimize:)

cok sagolun kızlar kura ve ayarlamalar için ....Allah kabul etsın yarın baslıyoruz...

ilk kurada ben çıkmışım sevindim :)) teşekkürler arkadaşlar bende bugün okuycam inşallah benim cadılardan zaman bulabildğimce bayada uzunmuş ama rabbim her kimin duası varsa kabul etsin inşallah okuyanlardan Allah razı olsun rabbim kabul etsin inşallah

arkadaşlar regl olduğum için okuyamıyorum bitince okuycam inşallah ve haber vericem okudukça yani takipteyim girmezsem haberiniz olsun:):KK3:

bu duanın türkçe mealini okudum gerçekten çok güzel bi duaymış okumamıza vesile olan arkadaşıma çok teşekkür ederim bizi böyle güzel bi duayı okuttuğu için :KK16: Arkadaşlar lütfen çok içtenlikle okuyalım okadar güzel ki sizde açın bi bakın türkçe mealine

kızlar ben aksam okusam olurmu dun gıremedım cunku sımdı gordum bırde nasıl nıyet edıcez bana yardımcı olurmusunuz

1. ececimx
2.deam
3.candy123
4.nazliesma
5.touch
6.goalk
7.secido
8.cimcime_89

kumyl duası okunucak abdest alarak okuncak dua :) uzun ama anlamı cok guzel .. O gun okuncak kişinin niyeti neyse yazsın nıyet edıp o kısıye okuycaz yada özelden okuycaklara kendı yazsın nıyetını özelse:)
Ayrıca okuduktan sonra gelip buraya belırtirseniz cok ıyı olur okudum dıye not alırız hadi bakalımm

X