Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Turkuaz icin Okuma Listemiz

nazliesma 744 (744 okudu)

touch 740 (740 okudu)

elanur 740(740 okudu)

goalk 740(740 okudu)

ececimx 740(740 okudu)

Turkuaz 740(

arkadaşlar turkuazında bitirdiğini düşünüyorum çünkü onun hayırlı dileği için okuyoruz RABBİM KABUL ETSİN İŞALLAH(AMİN)

Yeni Listemiz Bugün Baslicağız 17..02.2014 19.02. 24.00 Kadar

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Touch arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

Turkuaz icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek[/QUOTE]

Yeni Listemiz Bugün Baslicağız 17..02.2014 19.02. 24.00 Kadar

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Touch arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

Touch icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek

ben yeni üyeyim arkadaşlar kaç tane salatı tuncıne okuyorsunuz....bende okuyayım kaç tane dersenız ...bılgı verırsenız sevınırım...Allah dualarımızı kabul eylesın...

ben yeni üyeyim arkadaşlar kaç tane salatı tuncıne okuyorsunuz....bende okuyayım kaç tane dersenız ...bılgı verırsenız sevınırım...Allah dualarımızı kabul eylesın...

cnm bi liste oluşturduk kurra ile sıra belirledik ve herbirimiz için 4444 salat ı tefriciye okuyoruz listemizin üçüncü kişisine geçtik liste 6 kişi bitince devam edicezinşallah sende istersen o zaman katılabilirsin :)

Ececimx Cnm listemiz...

merhaba arkadaşlar bende bu gün başladım şu an 100 tane okudum bende katılabilirmiyim ? gündemi 740 tane okuyacağız bende katılmak istiyorum aynı anda başlayıp herkes niyet edip herkesin okuduğu herkese sayılırmış öyle mi yapıyorsunuz

cnm biz karar aldık yeni kişi almıyoruz şuan... kusurumuza bakma nolur.

...takip etmek zor oluyor.....biz şuanda 6 kişiyiz... inşallah herkese okuyup bitiricez sırayla...Rabbim senin de ne duan varsa kabul etsin inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…