Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Yeni Listemiz Bugün Baslicağız 17..02.2014 19.02. 24.00 Kadar

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Touch arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

Touch icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek

canlarım benim için okuyormuşuz ama henuz baslayamadım ben :) gece baslayacagım inşallah.... opuyrm hepınızı..Allah razı olsun

merhaba arkadaşlar benide alın aranıza çok ihtiyacım var tek başıma okumaya başladım ama yetiştiremiyorum yardım eden birileri fakat olmuyor işte sürekli girebiliyorum ve duayı da sürekli okuyabiliyorum sıkıntı olmaz merak etmeyin :) :KK16: söz veriyorum kalemero ne yaptı acaba diye sormayacaksınız :)

kızlar bana biraz yardım edin nolur daha başlayamadım burdakine :KK43: daha öncede belirtmiştim işyerinden bi arkadaşım da salat-ı tefriciye başlamış kaç gündür okuyoruz okuyoruz bitiremedik :KK43: bana kalan 300 tane burdada 740 tane var yarın 12'ye kadar 1040 tane bitirmem lazım bu durumda yani nerdeyse imkansız :KK43: nolur benim burda okuyacağım 740 taneden biraz alın :KK43:

kızlar bana biraz yardım edin nolur daha başlayamadım burdakine :KK43: daha öncede belirtmiştim işyerinden bi arkadaşım da salat-ı tefriciye başlamış kaç gündür okuyoruz okuyoruz bitiremedik :KK43: bana kalan 300 tane burdada 740 tane var yarın 12'ye kadar 1040 tane bitirmem lazım bu durumda yani nerdeyse imkansız :KK43: nolur benim burda okuyacağım 740 taneden biraz alın :KK43:

cnm ben 300 taneni aldım şimdilik... 440 kaldı

Son düzenleme:
kızlar ben 300 okudum ınsallah ayrına 440 okur bitiriirm bnde cok yogunum bu sefer... ama ne olur benim 4444 ü de bitirelim... iş yogunlugundan dolayı gunduz gıremıyebiliyorum... bitiremeyecek gıbı olursak yukarıda bana güvenin diyip aramıza katılmak istiyor o arkadaslarımızdan yardım alırız eğer isterlerse.... insallah bitiririz Allahım

Canlarim yarin herkes giris yapinca haber versin kac tane okudugunu....Erken bitirienler bitiremeyenlere yardim ederse iyi olur.. o o kadar emek verip okuyoruz ..INS yetistiririz yarin da...:KK16:

kızlar ben 300 okudum ınsallah ayrına 440 okur bitiriirm bnde cok yogunum bu sefer... ama ne olur benim 4444 ü de bitirelim... iş yogunlugundan dolayı gunduz gıremıyebiliyorum... bitiremeyecek gıbı olursak yukarıda bana güvenin diyip aramıza katılmak istiyor o arkadaslarımızdan yardım alırız eğer isterlerse.... insallah bitiririz Allahım

Cnm benim biz bu Yola 6 Kisi devam ettik...simdi yeni katilmak isteyenlere de okursak konu uzar gider ... herzaman okuyamayizki..şimdi bile zar zor okuyoruz.. ..Açıkcası 6 kisiye okuyup bitirelim bu konuyu..

Ben konuya başlarken herkes kesin okurum demişti...İns öyle olur...Önemli bir mazaret ani hastalık vs hariç Herkes elinden geleni yapmalı bence ...İns hayirlisiyla herkese okuyup tamamlamak nasip olur..:KK16:

merhaba arkadaşlar benide alın aranıza çok ihtiyacım var tek başıma okumaya başladım ama yetiştiremiyorum yardım eden birileri fakat olmuyor işte sürekli girebiliyorum ve duayı da sürekli okuyabiliyorum sıkıntı olmaz merak etmeyin :) :KK16: söz veriyorum kalemero ne yaptı acaba diye sormayacaksınız :)

Cnm öncelikle Rabbim ne duan dileğin varsa kabul etsin ins..inanki sana da okumak isterdik ama ...goruyosun çok zorlanıyoruz zaten...senden once de çok katılmak isteyen kisi oldu onları da alamadık aramıza :KK43:( ...biz 6 kisi başladık .ve 3.kisiye okuyoruz .3 kisi kaldık..ve herkese okuyup bitirmeyi düşünüyoruz...Herkes sözünü tutmak zorunda ins ayrılan olmaz...

Sen yeni bir konu acarsan.Toplanip Salati Tefriciye okuyalim diye.mutlaka katılanlar olur.siz de 6-7 kisi toplanıp okuyun ins olur mu.kusurumuza bakma bizi de duandan eksik etme ins cnm:KK16: Rabbim yardımcın olsun ins:KK54:

Son düzenleme:
canlarım bende gündüz hep okuldayım akşamları okuyabiliyorum bende daha yarı bile edemedim :KK43:

sanırım burda bir gruplaşma var aranızda olmak istediğimi söyledim fakat cevap veren dahi olmamış :KK5:

sanırım burda bir gruplaşma var aranızda olmak istediğimi söyledim fakat cevap veren dahi olmamış :KK5:

Cnm öncelikle Rabbim ne duan dileğin varsa kabul etsin ins..inanki sana da okumak isterdik ama ...goruyosun çok zorlanıyoruz zaten...senden once de çok katılmak isteyen kisi oldu onları da alamadık aramıza :KK43:( ...biz 6 kisi başladık .ve 3.kisiye okuyoruz .3 kisi kaldık..ve herkese okuyup bitirmeyi düşünüyoruz...Herkes sözünü tutmak zorunda ins ayrılan olmaz...

Sen yeni bir konu acarsan.Toplanip Salati Tefriciye okuyalim diye.mutlaka katılanlar olur.siz de 6-7 kisi toplanıp okuyun ins olur mu.kusurumuza bakma bizi de duandan eksik etme ins cnm:KK16: Rabbim yardımcın olsun ins:KK54:[/QUOTE]

Arkadaslar okuyamayanlar olmuş .Biraz fazladan okuyabilenler okursa iyi olur..

Ben fazladan 300 tane aldım okuyucam ins...

Sizler de alabilirseniz alın..bitirelim ins :KK16: :KK16:

Kızlar 410 tane okuyabildim yardım edermisiniz ?
Ağrılarım vardı yazmıştım buraya , şimdi hastaneye gidiyorum döndükten sonra ağrılarım çoğalırmı yoksa geçermi bilmiyorum.
Ağrım olmazsa okurum geceye bitiririm haberiniz olsun

canlar yarına sarksa problem olur mu çünkü baya kişinin eksiği var bende dahil ve yetişmiyecek

X