Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
bakliyat hepsi olur sebze pek yok..brokoli var sadece..haricinde bi tane mayam kaldi hamur isimi yapsamki?

buarda dun sulu kofteyle pilav yapmistim o yuzden kuru pilav nohut pilavda olmuyuor yoksa dunun aynisi gibi oluyor...
Brokoli çorbası yada haşlayıp salata yapabilirsin.
Yanına soslu makarna olabilir, sebzeli bulgur pilavı olabilir.
Hamur işi olarak mayali bazlama yapıp çay turu bişeler hazırlayabilirsin. :)

Brokoli çorbası yada haşlayıp salata yapabilirsin.
Yanına soslu makarna olabilir, sebzeli bulgur pilavı olabilir.
Hamur işi olarak mayali bazlama yapıp çay turu bişeler hazırlayabilirsin. :)
brokoli ve makarna cok guzel fikir :)) ben sebzeleri birde az pismis seviyorum ama cocuklar oyle degil tabii..havucta vardi ikisini haslayabilirim..

yagli bazlamada cok iyi fikir :)) sagol canim bu gebelik sana yaradi bak tikir tikir fikirler cikiyor :))

brokoli ve makarna cok guzel fikir :)) ben sebzeleri birde az pismis seviyorum ama cocuklar oyle degil tabii..havucta vardi ikisini haslayabilirim..

yagli bazlamada cok iyi fikir :)) sagol canim bu gebelik sana yaradi bak tikir tikir fikirler cikiyor :))
Yağlı bazlama patates salatası, yanına kahvaltılıklar, miiss:KK45:

Kız ben her zaman fikir verebilirim, hamilelikle ne ilgisi var:ıslık:

Yağlı bazlama patates salatası, yanına kahvaltılıklar, miiss:KK45:

Kız ben her zaman fikir verebilirim, hamilelikle ne ilgisi var:ıslık:
takilip az kizdirayim seni dedim :)))) hahaha ya birde benle dalga geciyorlar hamurun nesi yemekten kolay diye :)) yap bi cesit gelen yesin giden yesin:))

takilip az kizdirayim seni dedim :)))) hahaha ya birde benle dalga geciyorlar hamurun nesi yemekten kolay diye :)) yap bi cesit gelen yesin giden yesin:))
Kızmadım kiii, kızmadım ki:p:p
Bazı hamur işleri kolay bazıları zor ama:confused: şimdi su böreği ile bazlama aynı kolaylıkta olmuyor:KK45:

Ne güzel tarifler gelmiş bu yarışmaların da bu yönünü seviyorum sonuncu olma derdi yada ne kadar oy alacağım derdi Yok önemli olan katılıp renk katmak ilk defa gördüğüm yemekler var bu arada şimdiden...ne güzel tarifler gelir sabırsızlıkla bekliyorum :dondurma: akşam cağ kebabına gideceğiz kocam sponsorluğun da yarışmaya uygun mu :confused: şaka bi yana bende ağırdan alıyorum kesin katılacağım da az zaman geçsin zaten hastalıkla boğuşuyorum bu aralar

Yagli bazlamalarim hazir:))

IMG_6756.JPG

X