Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Hahaha iyi yapiyolar.. aksam yemekte sofrada onceden kiymali pide yapmistim ondanda vardi. Yemedi ee koca bi tabak kuru pilavdan sonra mirin kirin:) yemezsen yeme, sanki ananin evinde el acmasi pideyle buyudun:)) dedim:)) ahaha neyseki saka kaldiriyo
Yok yememezlik yapmaz hatta hepimizden çok yer ama illa bir kusur bulur

Haha yemekteyize cok bakmis seninkiyle benimki bence:)) tika basa yeyip gebede tuzluydu demek ne ya:)) birde puan veriyo.. 9 cunku durdan kirdim:) haa gecen kavala kurabiyene 10 vermisti :)) mukemmeldi ya
Hayır yemeseler tamam ama hepimizden çok yiyorlar
Onu ben de denemek istiyorum

İyi olsun da canım atışmaların acısını iyileşince çıkarırsın :) erkeklerin Naz’ı da kadınlardan beter oluyor
Gripken daha kötü şuan iyi yine grip Ken öhö oho ilaç getir öhö öhö suyu ilistir içi titrer üstümü ört der çocuklardan daha eziyetli ://

Benimkinde de var o her yemeğe et butonuna koyama çabası geçen gün olmadık bir yemeğe tutturdu kimyon Atalık diye ben istemiyorum sen kendi tabağına sonradan ekle istersen dedim

Hepsi aynı demek ki
Evet ama binde bir yemeği güzelleştirir der ki bak ben karışmasam bu kadar tatlı olmayacaktı der

Bazen tavuk çorbasının içine diğer yemeklerden katar öyle yer benimki çin japon usulü makarnalara benziyor mis o zaman hatta salata da ekler

Aynen bazen güzel oluyor:)Mesela bu sıra karışık dolma sarma sosunu ona verdim
Yok o kadar değil:)

Aynen bazen güzel oluyor:)Mesela bu sıra karışık dolma sarma sosunu ona verdim
Yok o kadar değil:)
Bana ayrıca ıspanak hasla der mesela geçen gün havuc kizarttim yoğurtlu makarna içine havuç kızartması haşlanmış ıspanak koydu ketçap mayonez sıktı

Ben igrenerek baktım sanırım bana dedi öyle bakma çok güzel oldu diyor

Ketçap mayonez eklemese güzel olabilir.Orada olay kopmuş

Ketçap mayonez eklemese güzel olabilir.Orada olay kopmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…