Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Ya her şeye karışıyor.Bazen beni deli eder:)
Yani şuna kekik koy,yok şuna soğan doğra vs...Sonra delleniyorum:KK70:
Oha sen gibi kadinada karisiyosa artik:)) esim
Mutfakta karisinca deli olurum yaa.. birde benimkinde hep bi puan verme cabasi.. yok tuzu az yok kuru yok islak yok pismis yagli yagsiz unlu unsuz deli eder beni:))

Amin ins bir an önce bulsun şifasını hatta arkadaşı aradı bugün anladım uzunca bir süre evdesin bişey de yapamıyorsun yenge ile bol bol atisirsiniz demiş :KK70:
İyi olsun da canım atışmaların acısını iyileşince çıkarırsın :) erkeklerin Naz’ı da kadınlardan beter oluyor

Insallah duyarsin canim belki o progestani kulkanmasanda biterdi kanama.. ama kullandigin iyi olmus. Bize mujdeli haber verirsin insallah
Doktor demese kullanmazdım canım . Şimdide kafama göre bırakmak istemiyorum ..
azcık kafayı yemek üzere olabılırım biliyorum kendıme zarar ama şuan bi tek başıma kaldım iyice sorgulamaya başladım. Rüyalarımda falan regl im geliyo :110:
Allahım çok zormus .. internette hüçbir şeye bakmıyorum . Bulantım geçiyo üzülüyorum neden geçti diye :110:
Bide kimseye belli etmemeye çalışıyorum ..
offff :110:

Aynen benimkide öyle
Yemeği ona bırakıp terkediyorum mutfagi:KK48:
Sende oyle yap boşver :KK53:
Ama canım her yemeğin bir içeriği vardır.O içine her şeyi katmayı seviyor.Tamam bazen iyi oluyor ama bazen abartıyor:)
Mesela şu sıra sarma dolma yapınca sosunu ve pişirmesini ona bırakıyorum.Eline ne geçerse koyuyor ama güzel oluyor:KK70:

azcık kafayı yemek üzere olabılırım biliyorum kendıme zarar ama şuan bi tek başıma kaldım iyice sorgulamaya başladım. Rüyalarımda falan regl im geliyo :110:
Allahım çok zormus .. internette hüçbir şeye bakmıyorum . Bulantım geçiyo üzülüyorum neden geçti diye :110:
İlk gebelik gayet normal canım:KK19:Hepimizin bir sınavı var bunlarda geçecek inşaallah:KK36::KK36:

Oha sen gibi kadinada karisiyosa artik:)) esim
Mutfakta karisinca deli olurum yaa.. birde benimkinde hep bi puan verme cabasi.. yok tuzu az yok kuru yok islak yok pismis yagli yagsiz unlu unsuz deli eder beni:))
Benim eşimde aynısı:KK70:Erkekler hep öyle canım:)Bazen sen yap diyorum yada yemeyebilirsin:KK70:Çocuklar babaya ters ters bakıyor:KK70:

Ama canım her yemeğin bir içeriği vardır.O içine her şeyi katmayı seviyor.Tamam bazen iyi oluyor ama bazen abartıyor:)
Mesela şu sıra sarma dolma yapınca sosunu ve pişirmesini ona bırakıyorum.Eline ne geçerse koyuyor ama güzel oluyor:KK70:

Ayni benim eşimi tarif ediyorsun şuanda :deli:

Neredeyse tum baharatlari ve evdeki olan malzemelerin herbirinden koyuyor yemeğe
Enteresan birşeyler çıkıyor meydana :KK53:

Kim olsa ayni olur ama zaten bulanti 7-24 olmaz genelde sabahlari cok olur mesela hafifledigi zamanlar olur. Sen sakin ol rabbime guven. Inanki o isteyince cansiz yumurtaya can veriyor.. nasibinde varsa olacak oyle dusun. Yiyecek ekmegi icecek suyu varsa dunyaya gelecek saglicakla, bizim icin o dusunuyo zaten sen dert etme bu kadar. Birde kanama herkes yasiyo dusun 3 taneden 2 sinde yasadim yani normal olabilir. Dusunup bebiside uzme:))

Buarada ruyada kan gormek ruyayi bozar:)) yani anlam yukleme o ruyanin anlami yok:)) sakin sakin bekle randevunu

Ayni benim eşimi tarif ediyorsun şuanda :deli:

Neredeyse tum baharatlari ve evdeki olan malzemelerin herbirinden koyuyor yemeğe
Enteresan birşeyler çıkıyor meydana :KK53:
Aynen öyle oluyor.Bazen tamam hadi diyorum ama bazen hoşuma gitmiyor.Ben kokulara ve tatlara hassasım hemen anlıyorum ne koymuş ne eklemiş ne yakışmamış:KK70:
Bir şey yapıyorum kızları tembihliyorum aman dikkat edin babanız içine bir şey eklemesin:KK70:

Elinden lezzetli şeyler çıkmıyorsa o ayri birşey tontişim...

Eşim benden daha lezzetli yapiyor yemekleri:KK48:
Lezzetlo degil pek birsey cikmiyorda:)) ama guEl durum ismarlar yemek ismarlar o ayri:)) zatenben herseyle doyarim cocuklarin yemesi daga onemli benim icin.

Kim olsa ayni olur ama zaten bulanti 7-24 olmaz genelde sabahlari cok olur mesela hafifledigi zamanlar olur. Sen sakin ol rabbime guven. Inanki o isteyince cansiz yumurtaya can veriyor.. nasibinde varsa olacak oyle dusun. Yiyecek ekmegi icecek suyu varsa dunyaya gelecek saglicakla, bizim icin o dusunuyo zaten sen dert etme bu kadar. Birde kanama herkes yasiyo dusun 3 taneden 2 sinde yasadim yani normal olabilir. Dusunup bebiside uzme:))

Buarada ruyada kan gormek ruyayi bozar:)) yani anlam yukleme o ruyanin anlami yok:)) sakin sakin bekle randevunu
Aynen bende uyandım ve direk bu rüya bozuldu kan gördüm dedim :KK70:

Elimden geldiğince bu düşüncelerden arınmaya calısıyorum .
Dua ediyorum ozaman bir nebze rahatlıyorum :dua:

Benim eşimde aynısı:KK70:Erkekler hep öyle canım:)Bazen sen yap diyorum yada yemeyebilirsin:KK70:Çocuklar babaya ters ters bakıyor:KK70:
Hahaha iyi yapiyolar.. aksam yemekte sofrada onceden kiymali pide yapmistim ondanda vardi. Yemedi ee koca bi tabak kuru pilavdan sonra mirin kirin:) yemezsen yeme, sanki ananin evinde el acmasi pideyle buyudun:)) dedim:)) ahaha neyseki saka kaldiriyo

Aynen öyle oluyor.Bazen tamam hadi diyorum ama bazen hoşuma gitmiyor.Ben kokulara ve tatlara hassasım hemen anlıyorum ne koymuş ne eklemiş ne yakışmamış:KK70:
Bir şey yapıyorum kızları tembihliyorum aman dikkat edin babanız içine bir şey eklemesin:KK70:

:KK48::KK48::KK48:
Babalarinin yaptığı yemeği beğeniyor mu çocuklar?

Benimkiler hemen anlıyorlar eşimin veya benim yaptıklarımı ayırt ediyorlar :KK53:

Aynen bende uyandım ve direk bu rüya bozuldu kan gördüm dedim :KK70:

Elimden geldiğince bu düşüncelerden arınmaya calısıyorum .
Dua ediyorum ozaman bir nebze rahatlıyorum :dua:
Bak kucagina alana kadar hep ayni dusunceler olacak. Sen fazla dusunmeden az hasarla atlat ki dogunca o enerjiye ihtiyacin olacak:))

X