Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Bu kadar üzülmemın tek sebebı doktorum .
O kdr sevmıştım onu .
Onun olumsuz konusması durmadan bebegın kalp atışını duymam gerektı demesı benı mahvettı .
Deseki çok normal bu evrede duyamabılırz.
Ağzında tek şey duymam lazımdı duymam lazımdı neyse 3-4 gun daha verelım dedi ve en son giderken herseye hazırlıklı ol dedi . O an yıkıldım zaten .

Ne kaç haftalık oldugumu söyledı ne bebegım kaç cm onu söyledı .
Sadece atan kalbı gösterdı .

Aklımda hep olumsuz bırsey gördude ondan mı hersey hazır dedı dıye dıye bıtırdım kendımı .
Kesem gayet güzeldi . Bebeğim geçen haftadan daha buyuktu . Geçen hafta resmen noktaydı şimdi gözle görülüyordu .
Ama işte of ne bilim moralimi bozdu :110:
Canim ben simdi gordum yazini.. ilerleyen haftalarda duyulacak eminim. Goruluyosa duyulurda dimi??

Kanaman oldu diye okudum.. benim ilk ve sonuncuda oldu. Ilkte peceteye geldi.. 3. De bildigin adet gibi oldu. Hemde iki hafta filan surdu. Dusuk yapiyom kesin diye doktoru aradim hatta.. ilk cocukta aglamaktan helak oluyodum. Bunda bunyecismis panik yapmiyodum. Dusecek diye bekledigim kiz karsimda kasik kemiriyo

Şu kuralın amacı nedir, bilen varsa beni aydınlatsın lütfen:

“Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır. (Pınar Yoğurt, Sütaş Süt ...)”

Sponsor bulunsa anlayacağım da sponsor bulmuş gibi yapmanın motivasyonu nedir çok merak ediyorum. Evcilik oynamak gibi.

X