Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
O da diyette:KK53: spora başladı :rolleyes:
Ama diyetinde hep tatlı var :halay:
Diyet makarna yaparsın kepekli veya tam buğday makarna var,diyet takımındakiler oy verir :KK45:

Siteye giremiyom ben bsnlaninca:)) ne dedinde seni banliycaklarmis:)
Şifren kayıtlıdır,geçmişi silip te tekrar KKya girince şifreyi kaydeti tıklamazsan ,banlanınca giriş yapmadan girebilirsin.
Bu arada tarifleri eleştirdim senin lahmıcununu da eleştiririm çok ısrar edersen :KK53:

Birsürü bildirim gelince yeni konu açıldı sandım :KK70:
İlahi deynepnaz deynepnaz aplaaa :KK53:
Beğeniyom seni fena mı?:KK53:

Diyet makarna yaparsın kepekli veya tam buğday makarna var,diyet takımındakiler oy verir :KK45:

Şifren kayıtlıdır,geçmişi silip te tekrar KKya girince şifreyi kaydeti tıklamazsan ,banlanınca giriş yapmadan girebilirsin.
Bu arada tarifleri eleştirdim senin lahmıcununu da eleştiririm çok ısrar edersen :KK53:

Çok da biriktirdik yorulmuşsundur, kıyamam :dondurma:

Elestir bakalim hanim abla:))

Ya surekli gir cik yaptigimdan sifreyi kaydediyorum. Ban ne zaman gelcek onuda bilmiyorum, oyle kaliyo:)

Elestir bakalim hanim abla:))

Ya surekli gir cik yaptigimdan sifreyi kaydediyorum. Ban ne zaman gelcek onuda bilmiyorum, oyle kaliyo:)
Lavaşın az kuru gözüküyor ,bir de benim tantunideki gibi lahmacunun üzerini soğan ,domates,turşu döşeseydin daha iştah çekici dururdu:KK69:Lahmacunun üstü çok boş olmuş.

Lavaşın az kuru gözüküyor ,bir de benim tantunideki gibi lahmacunun üzerini soğan ,domates,turşu döşeseydin daha iştah çekici dururdu:KK69:Lahmacunun üstü çok boş olmuş.
Tam tersi kuru degildi.. ilk basta kitir gibi olur sonra dinlenince yumusuyo lahmacun. Bos olabilir dogru ama uzerine cok bisey koyarsam lahmacun kapanip arka planda kalacak o yuzden sade limon ve maydonoz koydum uzerine.. ha ben lahmacun yaptigimdada sade maydonoz ayran yetiyo bana:))

X