Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
OFLU yum :KK53::KK53::KK53: evet Trabzonluyum ama İstanbul'da oturuyorum.yillik izinlerinde gezmeye gidebiliyorum ancak:cry:
Dogru ya oflu ayrı duymustum bunu bir arkadastan :KK70:Dyablis anlama da bizde otaraftan yerleşmişiz. Bizi sülale oradan gelmiş ama oraya ait bişey kalmamış üzerlerinde babannemin tek tek dilinde kalan kelimeler dışında oda bilmiyor Ege de doğmuş büyümüş :))

Dogru ya oflu ayrı duymustum bunu bir arkadastan :KK70:Dyablis anlama da bizde otaraftan yerleşmişiz. Bizi sülale oradan gelmiş ama oraya ait bişey kalmamış üzerlerinde babannemin tek tek dilinde kalan kelimeler dışında oda bilmiyor Ege de doğmuş büyümüş :))
Oooo kokler Bizim taraf yanii:KK74::KK74:

Cok, çok gezmek istiyorum Ege yi insallah oda olur

Oooo kokler Bizim taraf yanii:KK74::KK74:
Ama babaannem bile hatırlamıyor onun babası gelmiş oradan yani

Hatta memleketten gelirlerken bı kısmı Adapazarı tarafinda kalmış görüşmemisler irtibat kesilmiş ama baba tarafının bı tarafı Trabzon :KK45:

Ama babaannem bile hatırlamıyor onun babası gelmiş oradan yani

Hatta memleketten gelirlerken bı kısmı Adapazarı tarafinda kalmış görüşmemisler irtibat kesilmiş ama baba tarafının bı tarafı Trabzon :KK45:
Adapazarı Sakarya'da okudum ortaokulu 5 sene yaşadık orada ve Trabzonlu çok vardır Adapazarı nda

Adapazarı Sakarya'da okudum ortaokulu 5 sene yaşadık orada ve Trabzonlu çok vardır Adapazarı nda
Bizim burda da çok var eşimin en yakın arkadaşı da Trabzonlu sürekli gelir gideriz insanları çok iyi kendim de o topraktan diye demiyorum ama çok iyiyiz :KK70:

Sigaciga gidebildim ancak hani Ege'nin hamsisi olan yer oralari gezdik inşallah daha detaylı gezeriz
Bende oraya gitmedim mesela Ege den başka yer bilmediğim için eşine her yaz Marmara ve Karadeniz e gidelim diyorum hep lafta kalıyor ins denk gelir :KK66:

X