Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
@Kazen ,çoğumuz defalarca yemek yarışmasına katıldık ,kimimiz madalya aldı,kimimiz alamadı.En az 10 veya daha fazla yarışmaya katılan üyeye aşçı gibi veya başka resim konulsa profiline nasıl olur?
Benim 30 oldu galiba bana kaç tane verilir.Her 10 taneye bir tane mi yoksa genel mi profilim tak takıştır gibi mi olacak:skandal::KK70:
Ama bu tarz bir şey benim de aklıma geldi.Sen benden önce davrandın:)Hem katılım sayısı artar hem de diyet grupları gibi hangi gruptayız belli olur:)

Nevreste Nevreste aklıma geldi orda neden dolmaları fullemiyorlar ben sonuna kadar doldururum mesela ama Antep te bı tatlı kaşığı koyup bırakıyorlar sebebi ne olabilir ki :/
O kadar az değil canım ya:)
Yani tadı biber ile denk oluyor.Çok doldurunca pilav dan farkı olmaz:)

Bizde az doldururuz Nevoş, biber ve patlıcanın rahiyası daha güzel alınıyor.
Zaten yaş sebze gibi doldurulmaz ki kuruluklar :KK64:
Ya da ben hiç öyle görmedim :KK64:
Aynen bende hiç görmedim:)
Ben yaz dolmasınıda çok bastırıp doldurmam bu sefer içi pişmiyor:)Pişince tam hizada olmalı:)

Aynen bende hiç görmedim:)
Ben yaz dolmasınıda çok bastırıp doldurmam bu sefer içi pişmiyor:)Pişince tam hizada olmalı:)
Bende tam doldurmam, çünkü eşim pirinçleri diri sevmez :kk77:

Canım dolma istedi :110:
Sancıdan, sarma içini de hazırlayamadım:110:
Biriniz yapıp yollasanız :cry:

Kızlar duydunuz mu deynepnaz deynepnaz 5 oy almış:sus:Onun bunu temizlemesi lazım.O nasıl olacak peki:KK53:Yeni kategoriye bomba gibi gelecek ve oyları toplayacak:rolleyes:Yoksa kk da dedikodular çıkar:KK30::KK35::olamaz::KK47:
Onun derdi, oylama bitince kaç oy alındığı bilgisi silinmesiymiş.
Klası sarsılacakmış, KK’ya rezil olmak istemiyormuş :sus:
Bu sebeple, oy oranları silinsin diyor.:sus:

Onun derdi, oylama bitince kaç oy alındığı bilgisi silinmesiymiş.
Klası sarsılacakmış, KK’ya rezil olmak istemiyormuş :sus:
Bu sebeple, oy oranları silinsin diyor.:sus:
Hayatta silemeyiz kaç yıl sonra en çok oyu ben aldım.:63:Hatta ekran görüntüsü alıp imzama ekleyebilirim. :KK45: deynepnaz deynepnaz ve benim tarifin üzerine kırmızı ile işaretlerim:süslü:

X