Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Yoğurma işlemini de sen mi yaptın ?
Yarım saat ben yaptım yaklaşık 40 dk da komşum
Komşunun çocuklarda vardı birinde telefon çizgi film izliyordu son ses. Biri ağlıyordu eve gidelim biride köfte yicem diye bizi sıkıştırıyordu.
Eğil kalk eğil kalk yordu valla fotoğraf güzel değil diye seçilmiyorsa bilmem ama çiğköfteyi bilen ne kadar zor yapıldığını bilir.ve hiç sıcak su koymadım yumuşasın diye.

Zavallı çiğköftem oysaki ne zorluklarla yapmıştım.Ne kadar gürültüye maruz kalmıştım. Kaç gün oldu hala sıfır bildirim gitsede böyle devam edecek galiba
Bildirimden sonra illaki oy alır. Benim kuşumu da fazla beğenen olmamış ben üzülüyor muyum, nasıl olsa kazanan 1kişi geride kalan 2.de olsa 3.de olsa yenilecek, biz alıştık sen de alışırsın

Zor valla, hamile halinle ıyı yapmışsın. Daha oy alır, bildirim gitsin :)
Hiç yapmadım ama zahmetli oldugunu biliyorum

Bildirimden sonra illaki oy alır. Benim kuşumu da fazla beğenen olmamış ben üzülüyor muyum, nasıl olsa kazanan 1kişi geride kalan 2.de olsa 3.de olsa yenilecek, biz alıştık sen de alışırsın
Üzülmemin sebebi 1. Olmamak değil ki bir oy bile almaması şimdiye kadar. :/ yoksa kaybetmeye alışık bünyem

şu görüntü daha iştah kabartıcı duruyor sanki... benim fikrim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…