Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Daha alışmış durumda, korkuları var haklı olarak. Biraz yatıştırdım, fakat yine de tam kapsamlı kontrolle, başka bir doktor görüşü almasını yineledim.
Aslında benim de öyle oldu çok geç kalp atışı duyduk.Hatta 7. haftada keseyi dolu görebildik..Yani geç döllenmiş olabiliro_O

Aslında benim de öyle oldu çok geç kalp atışı duyduk.Hatta 7. haftada keseyi dolu görebildik..Yani geç döllenmiş olabiliro_O
Onunda kesede sadece yolk kesesi görülmüş 5+5 te. Daha sonraki gidişte kesede bir gri belirti görülmüş. Kalp atımı usg de hafif olarak görünmüş, fakat duyulmamış.
Doktor usg cihazıma güveniyorum, göbekten bakmam yeterli demiş.

Bende ona ailemden bir usg cihazı hatasını anlattım.
Salı gününe randevu almış.

Onunda kesede sadece yolk kesesi görülmüş 5+5 te. Daha sonraki gidişte kesede bir gri belirti görülmüş. Kalp atımı usg de hafif olarak görünmüş, fakat duyulmamış.
Doktor usg cihazıma güveniyorum, göbekten bakmam yeterli demiş.

Bende ona ailemden bir usg cihazı hatasını anlattım.
Salı gününe randevu almış.
O zaman bebek kesin var:KK45:Benim de sadece yolk kesesi vardı ve o sıra nette çok araştırmıştım.Yolk kesesi varsa bebek kesin oluyormuş:)
Sadece geri olarak ilerledi ve 38. haftada 3 kilo doğdu.Bu sebeple kk ya üye olmuştum.Neden büyümüyor diye:)

O zaman bebek kesin var:KK45:Benim de sadece yolk kesesi vardı ve o sıra nette çok araştırmıştım.Yolk kesesi varsa bebek kesin oluyormuş:)
Sadece geri olarak ilerledi ve 38. haftada 3 kilo doğdu.Bu sebeple kk ya üye olmuştum.Neden büyümüyor diye:)
Bana da öyle geliyor, yolk kesesi olmadan embriyo gelişmez zaten. Ve o yolk kesesini başka birşey biliyor diye anladım.

Doktor o kadar moralini yerle bir etmiş ki, KK hesabını bile dondurmuş.

Senden de örnek verdim, anlatmıştın daha evvelde.

Her iki duruma da hazırlıklı olmasını söyledim.

Korkusu kürtaj sonrası nasıl olduğu, kayınvalidesi ilaçla düşür demiş. Fakat ilaçla bazen rahimde parça kalabiliyor ve çok sancılı uzun kanama süresi oluyor. Bunları anlattım.

Bana da öyle geliyor, yolk kesesi olmadan embriyo gelişmez zaten. Ve o yolk kesesini başka birşey biliyor diye anladım.

Doktor o kadar moralini yerle bir etmiş ki, KK hesabını bile dondurmuş.

Senden de örnek verdim, anlatmıştın daha evvelde.

Her iki duruma da hazırlıklı olmasını söyledim.

Korkusu kürtaj sonrası nasıl olduğu, kayınvalidesi ilaçla düşür demiş. Fakat ilaçla bazen rahimde parça kalabiliyor ve çok sancılı uzun kanama süresi oluyor. Bunları anlattım.
Aman sakın acele etmesin:KK43:
Ya ben o zamanlar ne sıkıntılar yaşadım ne üzüldüm.Doktor aynen öyle söyledi kürtajla alacağız vs..ne paniklemiştim.Ama çok şükür bir şey olmadı:)
Yani Allah'tan ümit kesilmez.

Aynen öyle canım benim, Salı günü bakalım ne diyecek doktor ❤️
Buraya da haber et canim.. gecen hafta obur dr kalp.atisi gordu bana da gosterdi demisti bu defa goremedigi icin ben de gitmis olabilecegini dusundum.. valla oyle canim sıkıldi ki dudagimda ucuk cikiyordu tahta kasigi bastim.. umarim biz yanlis dusunmusuzdur.

Buraya da haber et canim.. gecen hafta obur dr kalp.atisi gordu bana da gosterdi demisti bu defa goremedigi icin ben de gitmis olabilecegini dusundum.. valla oyle canim sıkıldi ki dudagimda ucuk cikiyordu tahta kasigi bastim.. umarim biz yanlis dusunmusuzdur.
Ederim canım benim, hayırlısıyla bir Salı olsun inşallah.
Bela ayını bitirdik sonunda, güzel haberlerle gelir inşallah ❤️

X