Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Ay ben bulmamda erkekler anne becerisini istermis ya:)) ogretiyorum onlarada karilari yspmazsa onlar yspsin:)
Seni tebrik ediyorumBen de öyle yapıyorum.Oğlumu sürekli tembihliyorum:)Eğer eşin çalışırsa hayat ortak her şeyi birlikte yapın diyorum:)Tabi çalışmazsada yapmalı:)Aslında anneler şunu anlamıyor.Oğlu bunu yapınca karısı ile sorun yaşamayacak ve çok mutlu olacak:)

Kiz bizede cadi gelin duser kesin:)) hahaha
Bi komsum var o demisti:)) kv ler kotuyken geljn oldum, gelinler kotuyken ben kv oldum:)) diyee

Kendileri icin ogrensinler istiyorum birde... sogfr kurarken yardimci olmalarini istiyorum.. biseyler yediklerinde paketini cope atmalarini. kirli camasrlarini sepete ya da makins icine atmalaringerektigini.. ogrensinler. Ben erkek kiz ayirmiyorum . Kizim kucuk daha ama planim bu

Aynı kafadayız canım:)Birde bu zaten gelişimlerine faydalı oluyor:)
Oğlum zaten evde 3 bayanla büyüyor.Bu sebeple çok ilgili:)Yalnız kalabilirler her ihtiyaçlarını karşılasınlar

Er neler yapiyosun? Yogunsun dimi? Ne zamsn grliyo senin tarif:)
Çok yoğunum canım ya
Yani akşam pc ye oturup buraya yazana kadar 1 dk durmuyorum.Sabah 6'da kalkıyorum:)
4-5 gün içinde yapmak istiyorum ama olur mu bilmiyorum:)Tarifim kolay sayılır ama detayları çekmek biraz zaman alabilir o sebeple geniş bir zaman ihtiyacım var:)

Sagol canim karanfilim yok... su anda kasintim var hapsirigim suan bisiy yapmam lazim.
Aynen canım bşyler yapmalısın ılık suya limon karabiber bal zencefil karıştırıp içebilirsin zencefil bal bi kaç damla limonla macun gibi yapıp bi çay kaşığı yiyebilirsin Makyajkolik13 evde yapılabilecek başka bşy gelmiyor aklıma valla yaa

Ya bende hic sevmiyorum bu foto islerini ya: ( bende savah 6 da kalkiyorum ama kiz gece 41 defa uyandiriyo: ( gece 3 te bazen bdv da geziniyom sayesinde:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…