Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Severim canım. Katre-i matem, efsane, şah ve Sultan benim Okuduklarım. Üçü de şahane kitaplar bence. Elimdeki kitap bitsin Babil'de ölüm İstanbul 'da aşk ve od adlı kitapları sırada.

İskender PALA demek istememiştim canım Elif ŞAFAK' ın İskender diye bir kitabı var. Onu sormuştum Birde yine Elif Şafak' ın Baba ve Piç var çok beğenerek okumuştum.

İskender PALA demek istememiştim canım Elif ŞAFAK' ın İskender diye bir kitabı var. Onu sormuştum Birde yine Elif Şafak' ın Baba ve Piç var çok beğenerek okumuştum.

Baba ve piç'i okudum çok beğendim. Ama İskender kitabını okumadım. Güzel diyorsan alışveriş listeme ekliyeyim.

Zaman kaybetmemeliyim o zaman
Ben son dönem siyasi muhabbetleri sebebiyle uzaklaştım canım ama Siyah sütü ilk fırsatta okuyacağım inşallah
Kitabın ortalarındayım, ilk giriş kısmını eşlerin kesin okuması gerek daha lohusa depresyonuna girmedi, o kısımları da okutmak gerekebilir
ayy iyice merak ettimAma benim odun anlamaz yine siz büyütüyorsunuz der

Şu an bu konu hakkında o kadar doluyum ki aslında sayfalar dolusu yazabilirim :)
Erkekler bu durumu, istersek ansikolopediler okutalım, yine de anlamayacaklar. İşin özeti bu.
Maalesef erkekler bu konuda gerçekten odun. Yalnız bırakmalarının yanında sıkıntılarımızı küçümsemeleri yok mu insanı çileden çıkartıyorlar. Öyle kabul edicez canım başka çıkar yolu yok. Biz güçlü kadınlarız. Herşeyin üstesinden geliyoruz çok şükür.

Sıkıntıları küçümseme özelliği en gıcık olduğum özellik sanırım eşimde de var

Güçlü kadınlarız evet ama her zaman güçlü olmak zorunda da değiliz ki.. İnsanız neticede bizim de zayıflıklarımız var, ne kadar kendimizi geliştirmeye çalışsak da her şeye yetemeyiz, yetmek zorunda da değiliz. Bunu anlamıyorlar ve anlamayacaklar maalesef...
Hepsi aynı galiba

Şu an bu konu hakkında o kadar doluyum ki aslında sayfalar dolusu yazabilirim :)
Erkekler bu durumu, istersek ansikolopediler okutalım, yine de anlamayacaklar. İşin özeti bu.
Al benden de o kadar. BaZen bdv ye yazmamak için zor tutuyorum kendimi.biz büyütüyormuşuz meseleleri vs. Çok doğurdular ya
Günaydın çok çok oldu yazmayalı okumaya vakiy ayıramayalı.

Düzenli okumak paylaşmak istiyorum inşallah vesile olsun burasıda.
Hoşgeldin, gel de canlansın buralar
merhaba:)
nazım hikmet şiir kitabına başladım
Keyifli okumalar
erkek milleti değil mi

Osho bitti iki gün oluyor Altı çizili o kadar çok cümlem var kiBazı fikirlerine “yok artık, çok saçma” derken bir çoğuna da “aaa işte bu benim eksiğim”dedim.bi kaç kitabını daha edinmeliyim
Şimdi Nureddin YILDIZ’ın “ Bu Zamanın Sabrı” kitabı var elimde.60lardayım, keşke bugün kuzucuklar erken uyusa da bitirsemBekleyen çok kitabım var

Mutlu haftasonları

Başladım ama günlerdir okuyamıyorum

Baba ve piç'i okudum çok beğendim. Ama İskender kitabını okumadım. Güzel diyorsan alışveriş listeme ekliyeyim.
Benim favori kitaplarımdan. Hem çerezlik hem de çok iyi kurgulu. Bence okumalısın.
Zaman kaybetmemeliyim o zaman

Ben son dönem siyasi muhabbetleri sebebiyle uzaklaştım canım ama Siyah sütü ilk fırsatta okuyacağım inşallah
ayy iyice merak ettimAma benim odun anlamaz yine siz büyütüyorsunuz der
Canım ben yazarların siyasi muhabbetlerine çok takılmamaya çalışıyorum çünkü Elif Şafak ın hiç bir kitabında siyasi bir vurguya rastlamadım. Diğer düşünceleri beni çok alakadar etmiyor. Aynı şekilde Murathan Mungan ve Seray Şahiner diye iki yazar daha var, siyasi görüşlerini hiç beğenmiyorum ama bu onların iyi yazar olmalarını engellemiyor. Edebi açıdan değerlendirmeye çalışıyorum kitapları. Yoksa zaten farkındasınızdır Türk Edebiyatında önemli yazar sayısı çok fazla değil. Keşke hep yazsalar da siyasete hiç bulaşmasalar

Bu konuya ben de katılıyorum. Fikirler dikte edilmeye çalışılmıyorsa okumakta sakınca görmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…