Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

Merhaba:KK3:
Malum, konu sahibi uzun süredir foruma giriş yapmıyor. Konuyu, 10. takım kaptanı olarak ben devraldım.
Liste uygulamamız devam edecek, 1 Ocak itibari ile liste tutmaya başlıyorum.
Yeni yıl yeni kitaplar.:KK68:

kitap.jpg

Merhaba:KK3:
Malum, konu sahibi uzun süredir foruma giriş yapmıyor. Konuyu, 10. takım kaptanı olarak ben devraldım.
Liste uygulamamız devam edecek, 1 Ocak itibari ile liste tutmaya başlıyorum.
Yeni yıl yeni kitaplar.:KK68:
Devralmana sevindim canım tekrar canlanacak burası. Herkes gitti biz üç beş kişi devam ettirmeye çalışıyorduk. Böyle iyi oldu

1 Ocak demiştim fakat henüz Aralık ayının ortasındayız. Halen okumakta olduğumuz ve bu ay okuyacağımız kitaplara yazık etmeyelim onları da dahil edelim.

Kimler bizimle bilelim ve listeyi hazırlayayım.:kahve:
okumakta olduğunuz ya da yeni başlayacağınız kitap adlarını beni etiketleyerek belirtirseniz sevinirim.
:KK200:

moni moni >> Oytun Erbaş, Psikiyatrinin kara kitabı. Sayfa sayısı: 246 sayfa, okunan sayfa sayısı: henüz 0
kardelelen321 kardelelen321 >> İskender Pala, Babil'de ölüm İstanbul 'da aşk. Sayfa sayısı: , okunan sayfa sayısı:
morordek morordek >> Elif Şafak, Aşk . Sayfa sayısı: 415 , okunan sayfa sayısı: 29

Son düzenleme:
Bildirim gelmişken bildirim yapayım :)

2 gün önce Siyah Süt'ü bitirdim ve yine Elif Şafak'ın Aşk kitabına başladım
Hatırladığım kadarı ile yıllardır başlayıp bitiremediğim 3 kitap var.
İlki yıllar önce başladığım ve bitmeyen yabancı bir yazarın aşk konulu kitabı.
İkincisi Elif Şafak'ın Aşk.
Ve 3 kez başlayıp çok beğenmeme rağmen bir türlü bitiremediğim, Kürk mantolu madonna.

moni moni >> Oytun Erbaş, Psikiyatrinin kara kitabı. Sayfa sayısı: 246 sayfa, okunan sayfa sayısı: henüz 0
kardelelen321 kardelelen321 >> İskender Pala, Babil'de ölüm İstanbul 'da aşk. Sayfa sayısı: , okunan sayfa sayısı:
morordek morordek >> Elif Şafak, Aşk . Sayfa sayısı: , okunan sayfa sayısı:
Kitap 415 sayfa ve ben 29. sayfadayım
Hatırladığım kadarı ile yıllardır başlayıp bitiremediğim 3 kitap var.
İlki yıllar önce başladığım ve bitmeyen yabancı bir yazarın aşk konulu kitabı.
İkincisi Elif Şafak'ın Aşk.
Ve 3 kez başlayıp çok beğenmeme rağmen bir türlü bitiremediğim, Kürk mantolu madonna.
Umarım ben bitirebilirim monicim :KK22: Zaten çok yavaş okuyorum, bitse de kaç ayda biter bilmiyorum :KK22:

Hadi sende başla.:KK19:

Aşk okuyomuşsun :)) 3 kez okudum sanırım.
O kitapla Elif Şafak ilgisi başladı 7-8 kitabını okudum peşpeşe. Sonradan çok siyasete bulaşınca büyüsü bozuldu gözümde itici gelmeye başladı.

Öyle anı işte :)

Bugün mutlaka okuycam inş

Merhaba takımıma girip selam veriyim derken moni moni nin mesajıyla Kitap ve zayıflama deyince ilk sayfayı okumadan direk daldım :)
Kendimi burada buldum
Haberin bile yoktu buradan
burada ne kaynatıyorsunuz çorbada benimde tuzum olabilirmi acaba :KK16:

Merhaba kızlar grubun varlığını bugün gördüm.. bende kitapları çok seviyorum çocuk olmadan önce daha çok okurdum şimdi sadece yolda ve zaman kalırsa okuyabiliyorum... Bu yılda en az 10 kitap okudum belki daha fazladır hiç saymıyorum okuduğum kitapları az ama kendi adıma başarı kabul ediyorum.
Mina Uygur Bir Dinozorun Anılarını okuyorum 100 sayfa kaldı kalmadı.:KK73:

Merhaba takımıma girip selam veriyim derken moni moni nin mesajıyla Kitap ve zayıflama deyince ilk sayfayı okumadan direk daldım :)
Kendimi burada buldum
Haberin bile yoktu buradan
burada ne kaynatıyorsunuz çorbada benimde tuzum olabilirmi acaba :KK16:
Hoşgeldin canım:KK60:
bol bol kitap okuyoruz.:kahve:
İlk sayfamız da bilgileri bulabilirsin.Hoppa

abowww bizim kızlar burdaymış benimde haberim yokmuş dün 4 kitap alıp bugün 1 ini okuyayım boş zamanımda diye işe getirmemin sebebi çıktı ortaya
ben de bugün zülfü livaneli nin huzursuzluk kitabını aldım. Bu gün başlayacağım inşallah henüz başlayamadım kitap 154 sayfa

Merhaba kızlar ne güzel bir topik burası :KK68:Ben de bir zamanlar kitap kurduydum
3 çocuk biri bebek (9 aylık ) derken kitaplara pek zaman ayıramaz oldum yine de zaman zaman okumaya çalışıyorum tabiki , kitaplardan uzak kalınca güzel yazarlardan kitaplardan da pek haberi olmuyor insanın, burada fikir alışverişi kitap paylaşımı yapılması da harika bir şey
Ben de katılmak isterim fakat düzenli paylaşım yapamamaktan korkuyorum

Merhaba,

10. takım olarak başlattığımız okuma etkinliğine tüm zayıflamaya çalışan, kitap okuyan arkadaşları bekliyoruz. Gelin birlikte kitap kurdu olalım .

YAPMAMIZ VE BİLMEMİZ GEREKENLER

1- Haftada en az iki kez gelip bildirim vermelisiniz. (x. sayfadayım. x kitabı okuyorum gibi) Bildirimlere mutlaka beni etiketleyin ki takip edebileyim.

2- Bitirdiğiniz kitap ile ilgili bilgi veren düşüncelerinizi içeren yorum paylaşabilirsiniz. Diğer arkadaşlara fikir olması amacıyla.

3- Herkes okuduğu kitaptan sevdiği alıntıları paylaşabilir .

4- Herkes her türden kitap okuyabilir.

5- Ay sonunda herkes o ay bitirdiği kitapları adları ile birlikte yazarak beni etiketleyecek.

5-Her ay en çok kitap okuyan 3 kitap kurdu ilk sayfada ilan edilecek.

6-Geçmişi okuyup durumlardan haberdar olunması ricamdır.

Eki Görüntüle 2216557
ÜYE ADIO.KİTAP SAYISIGÜNCEL KİTAP ADIYAZARISAYFA SAYISIBAŞLANGIÇ TARİHİOKUNAN SAYFA SAYISI
Moni0Psikiyatrinin kara kitabıOytun Erbaş18 Aralık2460
Morordek0AşkElif Şafak18 Aralık41529
Kardelen3210Babil'de ölüm İstanbul 'da aşk İskender Pala18 Aralık?0
Eki Görüntüle 2216561

Bir kitabın son satırını da okuduktan sonraki gülümsemeyi veya göz yaşını, kitabın kapağını kapatıp, eğik durmaktan yorulmuş boynunu arkaya yaslamayı ve içinden çıkmış olduğun dünyayı gözden geçirmeyi kitap okumayanlar bilmiyor. Düşünebiliyor musun?
Eki Görüntüle 2216563
Hayırlı olsun canım:KK200:

X